Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

ps2 30004 r, przerobiona chipem modbo 520

2 oryginalne duale, jeden w stanie bdb, drugi db

oryginalna memorka

memorka do gier psx'owych

kabel rgb

pionowa podstawka

mikrofony do singstara

oryginalne pudlo (troche podniszczone)

 

ile ze ten zestaw ? zastanawiam sie tez nad sprzedaza mikrofonow i jednego pada oddzielnie, ale nie wiem czy warto

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

 

Xbox 360 premium 20GB (rok produkcji 2006, kupiony dzień po premierze polskiej, raz naprawiany(RROD) wymieniane były wtedy płyta główna i napęd, wcześniej hitachi teraz jest benq, konsola nie przerabiana, pełne okablowanie), 11 gier(w tym min. GTA4, Dead Space, pierwsze Gearsy), kabel VGA, 2 pady(jeden bezprzewodowy).

 

Proszę o wycenę.

Odnośnik do komentarza

Laptop . Kupiony w marcu 2007 roku . IBM Lenovo PZ05JPB C200 . Procesor Intel Celeron 1,6 GHz , Pamięć 504 MB RAM , pojemność dysku 40 GB , matryca 15,4 , 4:3 , nagrywarka dvd , bateria już trzyma tylko około godziny . Na matrycy pojawił się ze trzy miechy temu pionowy żółty pasek wielkości 1 piksela ( przez całą matrycę ) . Do tego zwalone wejście na słuchawki i te do RJ-45 do neta . internet podłączam pod usb .

 

 

Chcę go sprzzedać i kupić sobie nowy . Za ile mógłbym go opylić ?

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza
Myślisz że to nie matryca tylko płyta ? Nie znam się za bardzo na tym . Lapek chodzi dobrze tylko ten pasek ...

nie no, pasek zdecydowanie od matrycy {sprobuj ja "masowac" na dole i gory paska, moze pomoc}.

 

co do plyty glownej, to te wejscia/wyjscia sa pewnie przez nia zepsute.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam! Tylko prosze sie nie smiac. :rolleyes: Mam na sprzedaż konsole telewizyją Pegazus. ^_^ Nie jest to stara wersja tylko nowa kupiona może 5 lat temu. BDB stan, żadnych rysek, z pudełkiem, 2 padami, pistoletem i paroma grami. Chcialbym ją wystawić na allegro. Kiedyś jak patrzyłem niektóre konsole dosyć ładnie schodziły. Poszła by chociaż za 30 złocziszy?

Odnośnik do komentarza
Witam! Tylko prosze sie nie smiac. :rolleyes: Mam na sprzedaż konsole telewizyją Pegazus. ^_^ Nie jest to stara wersja tylko nowa kupiona może 5 lat temu. BDB stan, żadnych rysek, z pudełkiem, 2 padami, pistoletem i paroma grami. Chcialbym ją wystawić na allegro. Kiedyś jak patrzyłem niektóre konsole dosyć ładnie schodziły. Poszła by chociaż za 30 złocziszy?

Zależy czy posiadasz oryginalnego Pegasus'a (zabawne - "oryginalny Pegasus" ;) ) czy jakąś targóweczkę, w sumie jeśli kupiłeś 5 lat temu to chyba masz to drugie - nówki po 2 dyszki chodzą.

 

Spiderman 3 na BD (2 płyty), raz obejrzane. Za ile mogę się pozbyć tego badziewia? :P

~35zł ostatnio sam sprzedawałem, wcześniej kupiłem nówkę za niewiele więcej - nie jest to towar deficytowy ;)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza
Ktoś tu się orientuje w dreamcastach? Ile jest warty oryginalny arcade stick? Grandia 2, Phantasy Star Online 2, Bleemcast do Tekkena 3 (Bez pudełek). Po ile schodzą oryginalne pady? Karty pamięci VMU?

Karta VMU 18-20 zeta

GRANDIA 2 [bez pudelka ] 45-50 zeta

Phantasy Star Online 2 [bez pudla] 25-35 zeta

Bleemcast 30-40 spokojnie mozesz krzyczec

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...