Skocz do zawartości

Wycena towaru - temat ogólny


D.B. Cooper

Rekomendowane odpowiedzi

Jak 3, płyta w stanie bardzo dobrym, przy dobrych wiatrach idealnym. Platyna, komplet, 2xPL 1xA

Batman Begins, stan idealny, 2xPL, 1xA, komplet, wydanie premierowe. W ogóle to sprzedam?

King Kong, stan bardzo dobry, 3xPL, komplet, wydanie premierowe.

 

Memory Card 8MB, oryginalna Sony, sprawna, srebrna.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 602
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak 3 25/30 zeta

Batman Begins 10/15 zeta

King Kong 12/13 zeta

Memory Card 8MB 30/40 zeta (raczej 40,srebrna)

 

A teraz ja VANDAL HEARTS na PSX. PAL,komplet. Plyta ma drobne ryski,przednia i tylna okladka byly zgiete w polowie,ale jeszce cale. Ksiazeczka OK.ma jakies drobne plamki na froncie. Gra ma juz kilkanascie lat,wiec przeszla swoje,tak czy siak raczej unikat. Ile za to?

Odnośnik do komentarza
Jak 3 25/30 zeta

Batman Begins 10/15 zeta

King Kong 12/13 zeta

Memory Card 8MB 30/40 zeta (raczej 40,srebrna)

 

A teraz ja VANDAL HEARTS na PSX. PAL,komplet. Plyta ma drobne ryski,przednia i tylna okladka byly zgiete w polowie,ale jeszce cale. Ksiazeczka OK.ma jakies drobne plamki na froncie. Gra ma juz kilkanascie lat,wiec przeszla swoje,tak czy siak raczej unikat. Ile za to?

 

 

Z 30 zl ?

Odnośnik do komentarza
A teraz ja VANDAL HEARTS na PSX. PAL,komplet. Plyta ma drobne ryski,przednia i tylna okladka byly zgiete w polowie,ale jeszce cale. Ksiazeczka OK.ma jakies drobne plamki na froncie. Gra ma juz kilkanascie lat,wiec przeszla swoje,tak czy siak raczej unikat. Ile za to?

Z 60 zł dałbym w stanie dać, swego czasu w stanie idealnym na allegro poszła za 90 zł.

Odnośnik do komentarza
Jak 3 25/30 zeta

Batman Begins 10/15 zeta

King Kong 12/13 zeta

Memory Card 8MB 30/40 zeta (raczej 40,srebrna)

 

A teraz ja VANDAL HEARTS na PSX. PAL,komplet. Plyta ma drobne ryski,przednia i tylna okladka byly zgiete w polowie,ale jeszce cale. Ksiazeczka OK.ma jakies drobne plamki na froncie. Gra ma juz kilkanascie lat,wiec przeszla swoje,tak czy siak raczej unikat. Ile za to?

 

Dzięki wielkie :).

 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem gacława niedawno w zestawie z grami . Gdy je przejdę chcę sprzedać by kupić inne . Jaka cena bo na allegro coś tego mało .

 

Resident Evil 0

Resident Evil Remake

Star Wars Rogue Squadron Rogue Leader 2

 

Wydania premierowe , stan dobry + . Remake anglik , Zero francja , Star Wars francja , ale w grach anglik .

 

Jak przejdę to poluję na Zeldy :D

Edytowane przez malin1976
Odnośnik do komentarza

Chcę sprzedać kilka gier na XBOXA360 i mam prośbę. Nie wiem za ile mogę je sprzedać. Proszę Was o rzetelną wycenę.

 

- Far Cry 2 3xPL stan 5/5

- Fable 2 3xPL stan 5/5

- Gears of War 3xA stan 3/5 płyta nieco porysowana, ale czta bez problemu

- Gears of War 2 3xPL stan 5/5

- FIFA 09 3xPL stan 5/5

- Stranglehold 3xA stan 5/5

- Lost Planet 3xA stan 5/5

- Splinter Cell DA 3xA stan 5/5

- Project Gotham Racing 4 3xPL stan 5/5

- Medal of Honor Airborne 3xPL stan 5/5

- Dead Rising 3xA stan 5/5

 

Gry oczywiście używane;)

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

A ja dałbym, kwestia gdzie to ma być sprzedane, jeśli na Allegro jako komplet to cena 250zł jest realna, jeśli w firmach skupujących to 200-350, trzeba podzwonić i umiejętnie zareklamować pytając się o każdą rzecz z osobna, o SDvsRAW zapomnieć.

PGR4 - z 60 zł

To tyle co wiem, reszty nie potrafię wycenić.

Oj kiepsko :) Nowe PGR4 jest za 49, więc używka max 30.

Jeśli cały komplet na Allegro (tak sprzedają idioci) to wtedy wyjdzie ok.350 :) Jeśli pojedynczo to obdzwonić firmy, a jak Allegro to zobaczyć po ile mają to inni (wyszukiwarka), dać cenę minimalną (np.50%), aukcje na 10 dni, a niesprzedane próbować drugi raz, a potem opchnąć w komplecie (lub zostawić), napewno wyjdzie grubo ponad 350.

Odnośnik do komentarza

Witam , ile warta jest ta PS3 ?

 

"Mam do sprzedania SONY PLAYSTATION 3 ,80GB DUALSHOCK 3 z wszytstkim kablami, padem bezprzewodowym oraz dokumentami i 2 letnią gwarancją!!!

 

Konsola ma 2.5 miesiąca i jest w idealnym stanie ponieważ grałem na niej zaledwie kilka razy!!!

 

Do konsoli dokładam gry takie jak :

-Ratchet & Clank : Tools Of Destruction

-Motorstorm

-Uncharted : Drake's Fortune

-Prince Of Persia

 

Konsole zakupiłem w sklepie Avans w Kościanie.

 

Paragonu nie posiadam ale po numerze seryjnym konsoli można wszystko sprawdzić więc nie ma problemu."

 

Konsola jest moja , chce sprzedac i chcialbym wiedziec ile jest warta konsola bez gier i z grami oraz po ile poszczegolne gry , motorstorm i ratchet to clasicssy (seria).

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...