Skocz do zawartości

PSX Extreme - numer Zerowy


Rekomendowane odpowiedzi

szkoda że PS+ Premium nie dowiózł (jeszcze) tych recenzowanych klasyków bo ten nr 0 robiłby za perfekcyjną wkładkę ;) 

 

swoją drogą zastanawiam się jak podeszliście do recek tych gierek - w oparciu o dzisiejszą wiedzę? gdzie połowa tych gier to kamienie milowe gamingu czy może na zasadzie powrotu do przeszłości i wczutki w tamten czas "Indianka bije się z niedźwiedziem, mega miodne! 5/5"

 

tbh nie wiedziałbym jak to ugryźć np w temacie grafika ;] przecież w Tekkenie 1 postacie mają kwadratowe kolana, srsly :banana: ale kiedyś stałem jak zaczarowany przed automatem z T1...Jack był grany bo można było mashować jakieś mocne gongi z łatwością

 

czuję że ten numer zrobi mi nostalgiafagiczną krzywdę, bo to była najczystsza starannie wydestylowana esencja gamingu, bez tego DLC GAAS DRM u name it syfu co mamy dzisiaj. obecne gry ładniejsze i bardziej zaawansowane ale czy rzeczywiście przebijają MIODNOŚCIĄ? kiedyś to były czasy, teraz już nie ma czasów

 

Spoiler

ale przyzgredziłem gad demyt

 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Plugawy napisał:

Jakby tak wyglądał każdy numer PE to bym kupował xD te recki jakieś takie przejrzyste się wydają i swojsko się człowiek czuje. 

 

Dokładnie. Bardzo duże akapity i luki pomiędzy poszczególnymi reckami. Do tego te zszywane kartki. Jezusku kochany, PSX Extreme dobrze, że sobie tego łba nie rozwaliłeś w ciągu tych wszystkich lat, bo inaczej nie miał bym do czego dzisiaj się uśmiechać :usmiech: Dzięki Zgredzi za te wszystkie lata! I życzę za rok kolejnych tłustych urodzin!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wincyj retro w takim formacie. Spokojnie możecie lecieć kolejne lata az do ps3\x360 gdy już był internet i wtedy wszystko zaczęła się sypać :/

Chętnie byl poczytał wspominki z czasów późnego psx oraz ps2 i relacji z ps experience jak jeszcze istniało.

Nie wiem jaki byłby odzew ale numer zerowy jest goty. 

 

Tylko nawet nie wiem jak y mialy się nazywać kolejne numery - 001, 002 etc? 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mitra napisał:

Czy są patroni / amigowcy, którym w apce inpostu jeszcze nic się nie pojawiło? Widzę, że już rozsyłają a u mnie cisza.

Bo wysyłają pocztą i prosili o adres pocztowy. Inpost dopiero jak dopłacisz na Alle albo w sklepie PE. Z tego co pamiętam to chociaż była wysyłka poleconym priorytetem, więc jest szansa, że dojdzie szybciej niż z prenumeraty

 

@LeifErikson 2fast4ya!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mitra napisał:

Czy są patroni / amigowcy, którym w apce inpostu jeszcze nic się nie pojawiło? Widzę, że już rozsyłają a u mnie cisza.

 

A czy patroni nie dostają tego zwykłą pocztą? Ja w apce inpostowej mam tylko egzemplarz z allegro (juz dzis bedzie!), a na patro podawałem adres.

 

Ups, Bzduras był szybszy :)

Edytowane przez LeifErikson
Odnośnik do komentarza

Przeczytane. Numer wart każdej złotówki :sir:

 

Teraz czekam jeszcze na film ale później co dalej? Roger mam nadzieje, że jak hajpik nakręciłeś na potężną markę PSX EXTREME, to będziesz nam teraz smażył jakieś atrakcje przez kolejne miesiące :oh_you:

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...