Skocz do zawartości

Like a Dragon: Infinite Wealth (Yakuza 8)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.06.2023 o 19:14, Czoperrr napisał:

Na moje oko to są Hawaje, koszule i charakterystyczne hawajskie kwiaty. Podobno to popularna destynacja dla japońskich turystów. No i bliżej tam z Japonii niż do Miami a widzimy, że bohatera wyrzuciło morze.

Ja to mogę się założyć o sadło Spencera że to Hawaje. Byłem tam w personie 5 więc od razu rozpoznaje 

Odnośnik do komentarza

Wygląda bardzo jak Waikiki Beach - podobny zarys wybrzeża, budynków, góry. W Honolulu jest dość sporo Japończyków, zwłaszcza turystów, nawet teraz tak z ćwierć ludności ma pochodzenie japońskie (przed wojną oczywiście było to znacznie więcej, w Honolulu pewnie byli większością), są restauracje, muzea. Kultura, pogoda, jedzenie, krótszy lot - Hawaje są uważane za dużo przyjaźniejsze dla Japończyka od USA.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Pograłem w demo i fajne zmiany rozbudowujące system i dużo ogólnie fajnych nowości jak taka głupota uprzyjemniająca bieganie jak mozliwosc puszczania sobie koi no disco queen z radyjka.
Kiryu mega unikatowy na tle reszty postaci jesli chodzi o system walki, bo chlopa ma 3 style, heat actions i tryb real time w superze - kozak.

Wchodzac w 8 z gaidena to co mi sie na minus od razu rzucilo w oczy to mocny downgorad graficzny vs tamta gra. Widac w 8 zabki i tekstury sa duzo bardziej srakowate + rozdzialka bankowo nizsza. Bawia tez mordy npc bialasow i murzynow na hawajach, ktorzy wygladaja jak ze starfielda albo yakuz na starym silniku.

Rzeczy do roboty na hawajach jest od cholery, fajne to crazy delivery i mysle, ze jesli fabula dowiezie to bedzie goty(w demie na szczescie jest krociutki fragment juz po tym jak chlopaki sa w ameryce z kilkoma walkami tutorialowymi i prostym bossem).

Edytowane przez Soban
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...