Jump to content

Gry, które w niedalekim czasie spadną z cyfrowego rowerka - wątek informacyjny


Recommended Posts

Pomyślałem, że przyda się taki wątek, bo sam niejednokrotnie przegapiłem ostatnią szansę na zakup wycofywanej gierki. Często takie informacje nie są podawane na tacy i trzeba mieć szczęście, żeby na nie trafić, a nawet newsa z informacją można przegapić w gąszczu innych.

 

Zakładam, bo akurat jest okazja:

 

Project CARS 2 do 21 września - prawdopodobnie licencje na samochody

Project CARS do 3 października - jw.

  • Upvote 8
Link to comment
48 minut temu, krzysiek923 napisał:

Często takie informacje nie są podawane na tacy i trzeba mieć szczęście, żeby na nie trafić, a nawet newsa z informacją można przegapić w gąszczu innych.

To właśnie najgorsze jest. Takie WipEout Omega Collection przestało być dostępne do zakupu nawet nie wiadomo kiedy. Niby wyświetla się cena 145 PLN, ale po wejściu w szczegóły widnieje tylko "Niedostępne do zakupu". Nawet ma oznaczenie, że jest w Premium niby.

Link to comment

Bardzo dobry temat.

 

Kiedyś miałem edycję HD Metal Gear Solid i w niej były 2 płyty - z Peacewalker'em i z drugą oraz trzecią częścią Metal Gear Solid. No i oczywiście zgubiłem tylko tę drugą płytę z MGS 2 i 3. Nic wielkiego by się nie stało - miałem MGS'a w liście życzeń na Xbox Store aż pewnego dnia zauważyłem, że zamiast przystępnej ceny (chyba 49 albo 59 zł) widnieje napis "not available". I tak odkładając zakup na później przegapiłem informację, że gra wkrótce zniknie ze sprzedaży. Niby teraz ma wrócić - ale kiedy, jak, za ile - nic nie wiadomo. Także dobrze, że jest taki temat.

Link to comment

Praktycznie żadna gra nie jest bezpieczna w cyfrze bez względu na gatunek, jak nie zniknie w całości, to utraci swój klimat przez np. brak licencjonowanej i oryginalnej muzyki.

Coś się powinno zrobić jak najszybciej z tymi umowami, to nie mogą być czasówki(zobaczcie tego jebanego matrixa tech demo, ile te gówno było na serwerach, 2 miesiące?), tylko licencja musi być na konkretny produkt, a nie żadne śmieszne 3, 5, czy 10 lat.

Szkoda, że prawie nikogo to tak naprawdę nie obchodzi, co tym na górze nie przeszkadza pierdolić kocopołów o tym jak im zależy na prezerwacji.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.