Skocz do zawartości

Assassin's Creed Mirage


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna 2023. Bagdad. Młody Basim. Gra ma bardziej przypominać starsze odsłony Asasyna. 

Niektóre z poniższych informacji prawdziwe (nazwa, data premiery itd.), część nie (jak np. kilka miast). Podobno w ramach Season Passa otrzymamy remake AC1, który w dużej mierze będzie korzystał z asetów stworzonych na potrzeby Mirage.

 

 

 

FbaCoivXwAAzdkD?format=jpg&name=large

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, oFi napisał:

W tym ubi jeszcze ktos pracuje kto umie w mechanikę gry? Ta firma od wielu lat nie wypuściła nic co jest warte uwagi poza casualowymi graczami co przechylają gajge do przodu i myślą że graja w prawdziwa gre dla zagrajmerow :sonkassie:

 

Niedługo wychodzi Mario + Rabbids Sparks of Hope, więc Ci jeszcze potrafią coś robić. :reggie:

Odnośnik do komentarza

W przypadku Valhalli mieli u mnie ostatnią szansę. Zapowiadali bardziej skondensowany świat i powrót do korzeni serii i bycia "ostrzem w tłumie", a wyszło tak, że ja już nie chcę nowych asasynów przez najbliższe 10 lat, dziękuję, wysiadam, niech inni marnują życie na te "dzieła".

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

Hello,

I took the opportunity of a video about to correct an information/a bad translation (the one concerning "multiple cities") to make some new revelations about Assassin's Creed Mirage.


 

  • I confirm that Baghdad is the only city in the game BUT DIVIDED into multiple zones (4 normally, each with a boss). There will be desert, oases and rivers around.
  • Return of throwing knives
  • Return of the hiding places on the roofs
  • Lots of NPCs in the streets (the goal is to have as many as in Unity)
  • Lots of interactions for the parkour such as "lanterns" to turn around the corner of a wall or poles to reach distant buildings (example at 7:03 on the video)
  • Some assassinations will be in slow-motion (especially aerial assassinations)


I've pretty much said everything about the little details, I'll let Ubisoft reveal the game to you on September 10. I will come back to talk about the script in a few months when I have more info

 

 

 

adam-sandler-holy-shit.gif

 

Odnośnik do komentarza

Wiecie co myślę? Ten cały AC Mirage to jakiś Asasyn, nad którym pracowali z 10 lat temu, ale projekt nigdy nie dostał zielonego światła, bo zachciało im się otwartych światów ze statkami, bitwami morskimi i terenami tak wielkimi, że na piechotę nie da rady.   Całe zasoby skupiają na AC Infinite, które jeszcze nie jest gotowe, a jesienią coś musi trafić na półki. 

 

Teraz po dekadzie ktoś to odkopał, stwierdził jak odmienne jest to od obecnych Asasynów, że ludzie pomyślą, iż to zupełnie nową, odświeżona wizja serii. Skończy się tak jak zawsze. 

 

Do tej teorii skłania mnie miejsce akcji. Nie zdziwię się jak to jakiś niewykorzystany projekt Księcia z Persji, nad którym Ubi jeszcze jako tako myślało 10 lat temu. 

Edytowane przez LukeSpidey
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, LukeSpidey napisał:

Wiecie co myślę? Ten cały AC Mirage to jakiś Asasyn, nad którym pracowali z 10 lat temu, ale projekt nigdy nie dostał zielonego światła, bo zachciało im się otwartych światów ze statkami, bitwami morskimi i terenami tak wielkimi, że na piechotę nie da rady.   Całe zasoby skupiają na AC Infinite, które jeszcze nie jest gotowe, a jesienią coś musi trafić na półki. 

 

Teraz po dekadzie ktoś to odkopał, stwierdził jak odmienne jest to od obecnych Asasynów, że ludzie pomyślą, iż to zupełnie nową, odświeżona wizja serii. Skończy się tak jak zawsze. 

 

Do tej teorii skłania mnie miejsce akcji. Nie zdziwię się jak to jakiś niewykorzystany projekt Księcia z Persji, nad którym Ubi jeszcze jako tako myślało 10 lat temu. 

 

A to się mylisz, bo Mirage początkowo miało być DLC do Valhalli i pewnie na tej grze będzie się opierać.

Dopiero potem zadecydowali o rozwinięciu projektu i wydaniu jako samodzielny twór.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...