Skocz do zawartości

Assassin's Creed Mirage


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem, w czym niby ta "jedyneczka była najlepsza"?
Chyba, że tylko o setingu gadamy - wtedy OK, bo ogólnie to największy paździerz z całej serii i gra tragiczna pod względem gameplayu, designu misji i powtarzalności - max 6/10.
Nic dziwnego, że ACII zostało okrzyknięte takim zbawicielem - też nie była to żadna rewelacja, ale na tle ch#jowej poprzedniczki to był majstersztyk.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Mnie tam część pierwsza odrzuciła całkowicie i nie złapała za mordę tak jak np. Black Flag czy potem właśnie Origins i dlatego w pierwsze trzy Assassyny nie mogę grać. Nie moja bajka. 

 

Obejrzałem zapowiedź Mirage i przypomniała mi się jedynka. Więc najprawdopodobniej oleje to na premierę jak Wiedźmina 3 a potem może zagram za kilka lat. :kekw:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Rozbija się o cykliczność - ja bym przytulił takiego mniejszego, klasycznego lecz unowocześnionego AC, zwłaszcza w settingu jedynki. Na wszystko jest czas i miejsce.

wierzysz że to będzie mniejszy świat niż ost. trzy części? a z tym unowocześnieniem wygląda na to że to stary AC z ptakiem

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pupcio napisał:

a ubisoft nauczył się w tych nowych asaasynach że misje w których trzeba kogoś śledzić nie są fajne czy dalej je robią?


klasyka open worldów, będą tak długo jak gatunek jest na fali 

 

Swoją drogą, o grach z serii AC można mówić różne rzeczy, ale nie odmówię Francuzom fantazji co do wybierania realiów historycznych. Gdzie u innych wydawców mamy kosmos, postapo lub wojnę tutaj zwiedzamy naprawdę ciekawe realia.

Odnośnik do komentarza

Ubi uczy się robić te AC coraz lepszymi. Valhala miała misje poboczne robione z taką fantazją jak polskim Wiedźminie 3. W końcu chciało się w nie grać, w przeciwieństwie do dwóch wcześniejszych części. AC Odyssey i AC Origins miały dużo misji pobocznych ale zrobionych na jedno kopyto kopiuj - wklej. Jak tak dalej pójdzie to można liczyć na to, że każda część będzie pod jakimś względem coraz lepsza zamiast być coraz większą ;) Ta nowa część ma charakteryzować się liczbą NPC taką jak w Unity, a tam były spore tłumy. Technicznie może to musowo ograniczyć wielkość miasta co byłoby na plus. Mniej ale lepszej jakości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wolałbym Assassina skonstruowanego w stylu Dishonored. W konkretnym miejscu, konkretnym celu, z dochodzeniem na własną rękę i wyborami płynącymi z naszych działań. Tak wygląda gra o zabójcach, daje graczowi wolną rękę, pozwala ingerować we wszystko. Od ilości strażników, po ogłuszanie, usypianie, zabijanie czy poruszanie się w stylu ducha. AC jeszcze bardzo dużo brakuje do właściwego poziomu. 

Odnośnik do komentarza

Polecam obejrzeć wrzucony przeze mnie Developer Breakdown Trailer.

 

Póki co jestem całkowicie na tak. Główna kampania na max 15-20 godzin (twórcy mówią, że podobnie jak Revelations i Rouge), brak wątku współczesnego, ogromne, szczegółowe miasto i odpowiednio duże tłumy ludzi (Bagdad ma być pod tym względem bardzo podobny do Paryża; również jeśli chodzi o wnętrza budynków), skupienie się na skradaniu, parkourze, asasynowaniu, powrót misji typu Black Box, multi-kill asassinations (podobne w założeniu do Fear Multi Takedown z Batman Arkham Knight).

 

https://www.gamespot.com/articles/assassins-creed-mirage-sounds-like-a-fantastic-return-to-the-series-roots/1100-6507322/?utm_source=reddit.com

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...