Skocz do zawartości

Assassin's Creed Mirage


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

To może najlepiej w ogóle nie zakładajmy tematów o grach Ubisoftu, EA, pomińmy też inne gry, które doczekały się n-tych sequeli. Bo tak. Temat Cuszimy i Days Gone też bym zamknął, bo to ładniej opakowane ubisofciaki.

 

 

I nie, to nie jest przełom w serii, ale dla kogoś kto czekał na powrót do formuły z AC2 czy Unity, jest to świetna wiadomość. I przynajmniej będzie można tę grę ukończyć w tym stuleciu, w przeciwieństwie do 200-godzinnej Valhalli.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rozi napisał:

Ludzie też mogą kupować remaki za 3 i pół bomby zatem?


kazdy może robić co chce - pytanie czy uważasz kupno nowej gry jako takie samo psucie branży jak sprzedawanie wybrakowanego remastera za 3.5 bomby

Odnośnik do komentarza

O ku.rwa. Mial byc reboot marki a to co pokazaki to jest de facto ac1 z mechanikami ac2 (rekruci z brotherhood, bomby z revelations i tlum z nosicielami dzbankow i skrzynek z calej trylogii, brakowalo tylko tych zebrzacych labadziar). Pierwsza czesc gry wydana ponownie z uzyciem assetow nastepczyni? Gdzie ja to widzialem...

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Mejm napisał:

O ku.rwa. Mial byc reboot marki a to co pokazaki to jest de facto ac1 z mechanikami ac2 (rekruci z brotherhood, bomby z revelations i tlum z nosicielami dzbankow i skrzynek z calej trylogii, brakowalo tylko tych zebrzacych labadziar). Pierwsza czesc gry wydana ponownie z uzyciem assetow nastepczyni? Gdzie ja to widzialem...

Bez bicia przyznaje że te "kanoniczne asassyny" olałem i w zasadzie mam na koncie po kilka godzin AC 1, Unity z jedynki to może pierwsza godzina wieki temu u kumpla.

Wobec powyższego jak ogram Mirage to będę mógł powiedzieć że grałem we wszystkie? Dla mnie bomba.

Ubi robi dobre gry ale tylko pod warunkiem że grasz w jedną część serii.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

 

https://gamerant.com/assassins-creed-mirage-influences-gameplay-setting-interview/

 

From the interview with Mirage's creative director Stephane Boudon

 

"Yes, we started Mirage, in its first idea, as a Valhalla DLC, and it was quite different at the time. That idea only lived for a few weeks and only on paper, in fact. Quite early, we decided to become a standalone with a full new character because we saw all the potential of such a return to the roots. And it was all pretty quick."

Some other intresting points from the article:

  • Mirage has a bit more about Bayek and his legacy, plus some links to Altair
  • Unity was an inspiration for Mirage's parkour system, but they aimed to upgrade and enhance with new animations and a quickness for Basim .
  • Wanted system is back. Player can be foot chased inside the city. The crowd can sometimes recognize you if you were wanted.
  • Compare Mirage's length to first one, Assassin's Creed Revelations, or Assassin's Creed Unity. So might not necessarily shorter than the mainline games before Origins
  • 3 type of detection states that are clearly showcased to the player. Warning state - can evade easily, search state - leads NPCs to look for you and try to investigate you, last state- fight and conflict .
  • Detection will spread between AI , there are different enemy archetypes that will play with all those stage behaviors . Some archetypes are able to use their horn to call reinforcements.

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza
W dniu 8.09.2022 o 10:58, Bigby napisał:

 

Chyba nie mamy co liczyć na remake AC1.

Nie było go wśród projektów wymienionych przez Schreiera i Hendersona.

 

PPE potwierdziło, że nie będzie remake AC 1. Tyle co skończyłem wersję reżyserską na PC i w sumie nawet się cieszę, że nie będą jej robić remake. Aby to miało sens to gra powinna zostać napisana od początku, być bardziej rozbudowana i urozmaicona, bo to co sobą reprezentuje dobre było te 12-13 lat temu. Wrzucenie tego na silnik np. Valhali to byłoby za mało. Powrót na bliski wschód ale w ramach nowej produkcji, to o wiele lepsze zagranie.

 

W dniu 11.09.2022 o 23:43, Mejm napisał:

O ku.rwa. Mial byc reboot marki a to co pokazaki to jest de facto ac1 z mechanikami ac2 (rekruci z brotherhood, bomby z revelations i tlum z nosicielami dzbankow i skrzynek z calej trylogii, brakowalo tylko tych zebrzacych labadziar). Pierwsza czesc gry wydana ponownie z uzyciem assetow nastepczyni? Gdzie ja to widzialem...

 

No a jak inaczej to sobie wyobrażałeś? W czasach pierwszych AC w miarę rozwoju serii fanom brakowało takich możliwości w pierwszym AC jakie dawały następne części. Dobrze, że będzie to teraz w jednej, nowej części zamiast dwóch następnych. Ja jestem zadowolony do powrotu na bliski wschód, teraz wykorzystując nowszą technologię można zrobić to o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...