Skocz do zawartości

Assassin's Creed Mirage


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Paolo1986 napisał:

Ja przed Valhallą na pewno chcę skończyć Immortals Fenyx Rising i DLC do Horizona. Potem można ruszać do krainy wikingów :D

Zastanawiam się też, ile czasu zejdzie w Valhalli, jak w Odyssey nabiłem prawie 140 godzin (z dodatkami) :lapka:

Z dwa razy tyle. Odyssey pod kątem fabuły czy różnych aktywności pobocznych nie ma startu do Valhalli, oczywiście pod kątem czasowym. Czy to dobrze? Moim zdaniem nie, bo w Odyseji fajnie to było skondensowane. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No to grubo :D Ale nie zniechęca to mnie, najwyżej będziemy bić kolejne rekordy życiowe :kaz:

Chociaż gdzieś czytałem, że mapa w Valhalli jest mniejsza niż ta w Odyssey. Ale pewnie jeszcze bardziej usiana znacznikami.

Anyway, sam Mirage z kolei ma być już znacznie krótszy. Cena w okolicach ~200 zł np. na PS4/PS5 pewnie jest adekwatna do długości ;)

Chyba że po prostu Ubisoft, jak na dzisiejsze standardy cenowe, wyróżnia się pozytywnie pod tym względem :leo:

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Paolo1986 napisał:

A ja niedawno się zastanawiałem nad preorderem :leo:

 

Pre-orderować Assassina?

Takie coś powinno być karalne, zwłaszcza, jak jeszcze poprzedniej części nie przeszedłeś.

 

8 godzin temu, lukas_k96 napisał:

w Odyseji fajnie to było skondensowane. 

 

O kuźwa :dafuq:

Jak Oddysey jest "skondensowane" to strach Valhallę odpalać :reggie:

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Wredny napisał:

 

Pre-orderować Assassina?

Takie coś powinno być karalne, zwłaszcza, jak jeszcze poprzedniej części nie przeszedłeś.

Przeszedłem i wymaksowałem Origins i Odyssey, a Valhalla czeka już grzecznie na swoją kolej :leo:

Tak więc w temacie preordera Mirage, to proszę Wysoki Sądzie, o uniewinnienie :nosacz3:

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

 

O kuźwa :dafuq:

Jak Oddysey jest "skondensowane" to strach Valhallę odpalać :reggie:

W Odyseji nie ma czegoś takiego, co przeszkadzało mi w Valhalli. Przede wszystkim nie było takiego fabularnego grindu, gra mimo wszystko miała optymalny przebieg i długość fabuły, a opowieść nie była rozwleczona. Był też humor i fajny klimat. I nie otaczało mnie pierdyliard znaczników. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 11.09.2022 o 11:12, Rozi napisał:

Nowa gra ahahahhaahhhaahhaah

 

No tak, będzie kolejny PRZEŁOM I ZMIANA W FORMULE :kekw:

Tymczasem rozi zagrywający się w kolejna taka sama zelde, PRZEŁOM:)

 

Po trailerze wygląda na to, że ten jebany open world porzucili i grze bedzie wlasnie blizej do dwojki.

Nie grałem od trójki w zadnego assassina, wiec tu jestem mocno zainteresowany.

Trylogia Ezio na zawsze w serduszku.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Shen napisał:

Tymczasem rozi zagrywający się w kolejna taka sama zelde, PRZEŁOM:)

 

Po trailerze wygląda na to, że ten jebany open world porzucili i grze bedzie wlasnie blizej do dwojki.

Nie grałem od trójki w zadnego assassina, wiec tu jestem mocno zainteresowany.

Powrót Asasyna do korzeni i wywalenie 100 km2 open worlda. Lubiłem te nowe części, ale dobrze, że to już koniec. Za dużo action RPGów na rynku. 

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Powrót Asasyna do korzeni i wywalenie 100 km2 open worlda. Lubiłem te nowe części, ale dobrze, że to już koniec. Za dużo action RPGów na rynku. 


Jestem w stanie się zgodzić. Posiadam wszystkie "duże" Asasyny w kolekcji. Uwielbiam trylogię Ezio Auditore da Firenze. :touche::pope:
Niemnie Orgins oraz Odyseja również bardzo mi się podobały.:good2: Mimo to przy Walhalli można było odczuć przesyt.:/ Według mnie gra byłaby znacznie lepsza, gdyby była krótsza. Dobrze, że Mirage przywraca stary, dobrze znany szkielet serii.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam szkielet klasycznych AC i jak kania dżdżu wyczekuję takiego skoncentrowanego, względnie krótkiego sandboxa w którym będę mogl się bawić w assassyna.

 

Kurcze, mocny day1 vibe i jedna z bardziej wyczekiwanych gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...