Skocz do zawartości

Assassin's Creed Mirage


Bigby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Cytat

 

Ubisoft will be revealing several new Assassin’s Creed games this weekend at Ubisoft Forward.

 

The first game is an extensive “deep dive” into Assassin’s Creed Mirage, which was leaked late last week on social media. Assassin’s Creed Mirage will take players to Baghdad to play as a young Basim.

 

Two other games, which will be a part of Assassin’s Creed Infinity are also set to be revealed. Assassin’s Creed Project Red and Assassin’s Creed Project Hexe.

 

Project Red will take players to Japan. Early concept arts depict a female samurai-like assassin, but players are likely to be able to play as both male and female.

Project Hexe (recently changed from Project Neo), understood to be in development at Ubisoft Montreal will take players in the darkest Assassin’s Creed game ever. It’s understood that Project Hexe is set during the witch hunt era in 16th century Europe. Project Hexe is understandably one of the more interesting projects and although I wasn’t able to report on the title until now, I did throw a slight hint on Twitter (sorry).

 

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Bigby napisał:

 

Nie znudziły jeżeli będzie to mniejszy asasyn na max 30 godzin z nastawieniem na to co powinno być w asasynie od zawsze i na zawsze - eliminowanie celów z ukrycia.

Tym razem to już na pewno Ubisoft nie kłamie i zrobi małą gierkę :yakubu:

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Badus napisał:

Co tam mogą zrobić ciekawego, co nie będzie kojarzyło się z AC1 lub Prince of Persia? Plus skoro biorą się za Bagdad, to nikłe szanse, by w perspektywie kolejnych 5 lat zrobili jakikolwiek revival PoPa :(

 

Jedno nie wyklucza drugiego. Nad rimejkiem POP nadal pracują. Ostatnio wyciekły achievementy tej gry.

 

Na inne wskrzeszenie (zupełnie nowa część) nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza

czyli w ramach Assassin's Creed's w następnych latach dostaniemy mniejszego Mirage który wyewoluował z DLC do Valhalli w samodzielną grę:

 

oraz platformę/grę usługę w postaci Assassin's Creed Infinity, gdzie robi się Asasyn w Japonii i Asasyn w XVII w. Centralnej Europie z okresu polowań na czarownice. Pewnie w ramach tego modelu robi się też Aztecki Asasyn. 

Nie powiem, wizja, mniejszych Asasynów w różnych ciekawych miejscach i okresach historycznych brzmi intrygująco, czekam na prezentacje

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ASX napisał:

Nie powiem, wizja, mniejszych Asasynów w różnych ciekawych miejscach i okresach historycznych brzmi intrygująco, czekam na prezentacje

 

 

Te w ramach Infinity raczej mniejsze nie będą. :kaz:

 

Mirage można traktować jako skok w bok i powrót do korzeni (to się okaże), ale pozostałe produkcję to już prawdziwi następcy Valhalli.

 

Japoński Asasyn ma być gotowy na 2024, a ten drugi w 2026.

Odnośnik do komentarza
Experience the story of Basim, a cunning street thief seeking answers and justice as he navigates the bustling streets of ninth-century Baghdad. Through a mysterious, ancient organization known as the Hidden Ones, he will become a deadly Master Assassin and change his fate in ways he never could have imagined.

- Experience a modern take on the iconic features and gameplay that have defined a franchise for 15 years.
- Parkour seamlessly through the city and stealthily take down targets with more visceral assassinations than ever before.
- Explore an incredibly dense and vibrant city whose inhabitants react to your every move, and uncover the secrets of four unique districts as you venture through the Golden Age of Baghdad.

If you already own the PS4™ version of this game, you can get the PS5™ digital version at no extra cost and you do not need to purchase this product. Owners of a PS4™ disc copy must insert it into the PS5™ every time they want to download or play the PS5™ digital version. PS4™ game disc owners who buy the PS5™ Digital Edition disc-free console will not be able to get the PS5™ version at no extra cost.
Odnośnik do komentarza

Jeżeli potwierdzą się doniesienia o tym, że w ramach przepustki sezonowej dodadzą remake pierwszej części to kupię chyba tylko dla niej ;) Właściwie to na to liczyłem - zrobią remake pierwszej części ale skoro to ma być coś nowego ale na starych zasadach, to chętnie zagram jak stosunek cena/jakość będzie adekwatny.

 

Teraz ogrywam pierwszą część w wersji reżyserskiej na PC i tak na pierwszy rzut oka świat nie jest duży. Przynajmniej nie tak duży jak każda kolejna część, gdzie już robiło się tego za wiele i za dużo. Aż do porzygu... Grafika w pierwszej części i gameplay zdążyły już się zestarzeć. Jednak jeszcze nie tak bardzo aby było to niegrywalne jak Silent Hill 2. Przynajmniej dla mnie i w mojej ocenie. Jeżeli zrobią to co postulowałem od dawna - mniejszy świat, lepsza grafika, ciekawsze zadania i gameplay, to będzie idealnie. Miasta z pierwszego AC nie robią już takiego wrażenia jak w czasach ogrywania gry na x360. Z drugiej strony nie są też za duże aby przytłaczać swoim ogromem i milionem wepchniętych na siłę aktywności. Nie wiem czy to jest kwestia lat jakie gra ma za sobą ale teraz nie czuję aby miasto żyło jak grając w grę ponad 10 lat temu. Chyba, że to kwestia portu na PC, bo o dziwo zdarzają się bugi i wyłączanie gry... Najbardziej wkurwiają skoki wiary kiedy postać zabija się o stóg siana po skoku... Gry nie da się spaczować, bo pacz krzyczy, że jest do wersji 1.0 gry, a nie do 1.000000. Może uda się ukończyć grę w takim stanie w jakim ona jest. 

 

Szkoda, że ta nowa część nie wykorzysta mocy nextgenów ale wiadomo jaka jest sytuacja z dostępnością nowych konsol. Hajs musi się zgadzać... Jak dla mnie to bardzo dobra lokalizacja gry - powrót na bliski wschód w okres średniowiecza. Zawsze mnie dziwiło, że tak słabo wykorzystano tamtą lokalizację. Dla mnie to o wiele lepsze miejsce niż świat Azteków. Nie do końca podobał mi się AC3 w miejscach, gdzie trzeba było skakać po drzewach, a chyba do tego też sprowadzała by się akcja gry w Ameryce Południowej. Nie ma i nie było (albo nie przetrwało do naszych czasów) tam tak dużych miast jak choćby na bliskim wschodzie. Jakoś bardziej mi leży parkur po mieście niż po dżungli.

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Ma_niek napisał:

Serio ktoś by grał w remake najnudniejszego aasasina? 

 

No wiesz, założeniem remake'u byłoby poprawienie wszystkich mankamentów pierwszego asasyna. 

Z oryginału zostałoby tylko miejsce akcji, tło historyczne i bohaterowie.

 

Edytowane przez Bigby
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...