Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Szermac napisał:

Chyba, że faktycznie zrobią z tego po prostu walking sima z kilkoma walkami na całą grę xd Biorąc pod uwagę, że będzie 12 osiągnięć, może to być dość skondensowane i nacisk położony zostanie stricte na eerie opowieść.

Jest możliwość, że tylko testowali coś, bo nie ma nazw aczików jeszcze, co ciekawe SH2 w HD miał 27 aczików. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

There were achievements here. It's gone now...

Odkąd gram w horrory, każdy release Silenta wygląda tak samo dramatycznie, SH2 i SH3 grałem już po premierach, SH4 jeszcze było umiarkowanie dobre, potem dramaty, brak dat, jakieś przepisywanie, zmiany devów, ta gra na Vitę xD, potem crap i ogólnie depresja, kwintesencją było oczywiście P.T. i późniejszy dramat z Kojimbo. 

 

A teraz te Bloobery też jakieś kombinacje alpejskie, jako fan Silenta mam jak zwykle za duże oczekiwania xD. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ktoś odpalał to Ascension? Bo ja tak i aż takiego śmiecia się nie spodziewałem. O ile grafika jeszcze ujdzie tak animacja postaci to jakaś porażka, zatrudnili chyba animatorów od Unearthed: Trail of Ibn Battuta i to wszystko non stop się tnie (przy necie 300 Mb/s). Najlepsze jest to że podczas oglądania scenek żadne wybory czy QTE mi się nie odpalały i miejsce gdzie mogłem dokonać wyboru było w dodatkowym menu z głosowaniem, oczywiście same cutscenki tam się nie odpalały więc nawet nie wiadomo co dany wybór zmienił. Liczyłem na nędzną podróbkę Hidden Agenda a to co dali to chyba największy kasztan ostatnich lat.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Mogli wydać kolekcję a'la to co w MGS, chętnie bym sobie dodał do bilbioteki, a resztę community popatchuje na PC i byłaby najlepsza wersja SH1/2/3:). Mogli to zrobić za te pieniądze, które poświęcili na twór mobilny.

Najgorsze, że podobno kilka wielorybów kupiło dla beki za miliony mikropłatności i spamują apkę z wyborami czy coś (bo to tam chyba im więcej zapłacisz tym masz większe poparcie xD), więc firma zarobiła, porażka. Popatrzyłem gdzieś na YT 5 minut dla beki, w życiu bym tego na swój telefon nie zainstalował, gra zasługująca na swoje 0.2/10. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...