Skocz do zawartości

Silent Hill 2 Remake


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Przekaz od Blooberów idzie taki, że od ponad roku nic nie pokazują, bo Konami nie pozwala(?) Cóż, I want to believe

Btw. niedawno śniło mi się, że pokazali gejmplej, a tam rzeczy kompletnie niestworzone. Jakiś dzieciak losowo pojawiający się przed Jamesem i opowiadający smutne historie ze swojego żywota:[

Odnośnik do komentarza

SH2 to jedna z moich ulubionych gier, pewnie nawet w top 10 lub szerokim top 10. ale no tego rimejku w zyciu bym nie spreorderowal. smierdzi to niestety na kilometr.

 

gdyby to byla gra capcomu i oni by zapowiedzieli teraz nowa wersje to klaskałbym udami bo uwazam, ze te nowe residenty im wychodza jak złote. tutaj moze byc spoko, ale i mega crap.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Frantik napisał:

Przekaz od Blooberów idzie taki, że od ponad roku nic nie pokazują, bo Konami nie pozwala(?) Cóż, I want to believe

Btw. niedawno śniło mi się, że pokazali gejmplej, a tam rzeczy kompletnie niestworzone. Jakiś dzieciak losowo pojawiający się przed Jamesem i opowiadający smutne historie ze swojego żywota:[

Mi się śniło, że wszędzie w Silent Hill wrzucili automaty z Coca Colą, ale potem okazało się, że to już się dzieje w Acension xD. 

 

Konami w formie, Bloobery tutaj widac na razie mają niewiele do gadania. 

e6kdp71k3d2c1.png

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Nyu napisał:

W tym całym Ascension to ten automat jest w Silent Hill? Bo wiecie, że to show dzieje się w różnych miastach, nie?

 

Choć ja ani odcinka nie widziałem.

 

Co do filmu, data to bodajże kwiecień 2024, wyciek plus wywiad. 

Nie wiem, boję się sprawdzać. To zdjęcie gdzieś na SIlent Hillowym reddicie widziałem. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...