Skocz do zawartości

Tekken 8


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Mani napisał:
3 godziny temu, iluck85 napisał:
Dwie płyty są na XSX? 

No właśnie są 2. Ktoś coś? Bo jeszcze do domu nie dotarłem a giera prawilnie na miejscu pasażera leży.

 

Są dwie. Wkładasz jedna, potem druga i na koniec pierwsza- grasz. 

Zdziwiłem się, bo na PS5 jest jedna płytka. 

Nie są opisane też- install/play, bo na YT zerknąłem i mają opisaną płytę. Ale ja mam hiszpańska wersje pudełka. 

Odnośnik do komentarza

Nina Williams 
Kazuya Mishima 
Jin Kazama 
Paul Phoenix 
Marshall Law 
King 
Lars Alexandersson 
Jack-8 
Jun Kazama 
Ling Xiaoyu
Leroy Smith
Asuka Kazama
Lili
Hwoarang - @Shago
Bryan Fury
Claudio Serafino
Raven
Azucena (newcomer)
Feng Wei
Victor Chevalier (newcomer)
Reina (newcomer)
Leo Kliesen
Steve Fox
Dragunov
Yoshimitsu
Shaheen
Kuma
Panda
Alisa Bosconovitch
Zafina 
Lee Chaolan
Devil Jin

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Nie, na miętowo przyjęło od razu bez żadnych problemów. Pograliśmy z @Mani trochę - ja po kablu, on po WiFi 5 kreseczek i cud malina było. 0 delay, 0 rollback, 44 ping, żyć nie umierać. Praktycznie nie ma siły, żebym odróżnił to w jakiś sposób od kanapowego granka (oczywiście oprócz tego, że rzucanie kurwami w ekran słyszałem u siebie tylko ja :ragus: ). Pyszna, naprawdę pyszna jest ta gierka i mam flashbacki z T5 co chwilę jak w to gram.

 

TO PEWNIE DLATEGO, ŻE MOGŁEM PODŁOŻYĆ SOBIE OST Z T5 :banderas: Jarango mocno.

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Shago said:

Kupiłem, ale za nic nie mogę przejść przez ekran wpisania nazwy gracza, wszystko odrzuca totalnie nic nie mówiącym komunikatem :yao:. Też tak mieliście?

Na PS5 mi normalnie przeszło przez ten ekran.

 

A co do gry

Spoiler

Ostatnia walka z kazem, jak już chłopaki zdejmą zbroje rycerzy zodiaku i bez koszulek jak w yakuzie to taki banderas.gif, że o jajebie. Jeszcze jak Jin nagle wrzuca styl Mishimy i w tle leci remix jego theme z T3 to przyznam, że ciareczki poleciały po sam naplet.

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Bzduras napisał:

Nie, na miętowo przyjęło od razu bez żadnych problemów. Pograliśmy z @Mani trochę - ja po kablu, on po WiFi 5 kreseczek i cud malina było. 0 delay, 0 rollback, 44 ping, żyć nie umierać. Praktycznie nie ma siły, żebym odróżnił to w jakiś sposób od kanapowego granka (oczywiście oprócz tego, że rzucanie kurwami w ekran słyszałem u siebie tylko ja :ragus: ). Pyszna, naprawdę pyszna jest ta gierka i mam flashbacki z T5 co chwilę jak w to gram.

 

TO PEWNIE DLATEGO, ŻE MOGŁEM PODŁOŻYĆ SOBIE OST Z T5 :banderas: Jarango mocno.

Też mam ustawiony z piątki, ale chyba przemieszam z czwórką.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wy(pipi)ane. Liczy się wyłącznie bicie mordy. Z[mention=26387]bzduras[/mention] grało się miodzio choć zgubiłem się w opcjach i ciężko było ogarnąć. Tworzenie awatara powiało czasami 360. Czy graficzka lepsza od 7ki? Zapewne bardzo. Niestety obecnie mam jakiegoś budżetowego 40 cali philipsa, którego wodotryski techniczne przerastają. Nie mogę się doczekać zakupu Oleda.

Dodawać do przyjaciół -> Malttikettu

Od jutra walczymy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Shago napisał:

Ktoś chętny się jutro pobić? Będę łakomym kąskiem, nie wiem na ile pamiętam ruchy Hwoaranga :)

Jasne, ale musimy się zgadać, żeby być w tym samym czasie w tym samym lobby - bez tego nie zrobimy prywatnego meczu konsola vs PC. Proces dodawania się do znajomych w grze jest łatwy i jednorazowy :)

20 minut temu, tlas napisał:

Też mam ustawiony z piątki, ale chyba przemieszam z czwórką.

Ale character select to musi być z trójki. Wspaniały jest ten jukebox.

Odnośnik do komentarza

Dziś miałem okazję ogrywać Tekkena 8 na streamie PlayStation Polska. Nie spodziewałem się, że mogę tak dużo mówić, a stream trwał 4h ;]. Jeśli ktoś chce posłuchać o Tekkenie 8, wspominkach turniejowych i sucharach, nagranie zostało zapisane tutaj:

 

 

Edytowane przez Di
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

OK. Chwila na króciutkie podsumowanie moich 8h z grą. 

Zaczniemy od plusów (dodatnich):

- miodny gameplay

- rozgrywka płynna, niskie wymaganie sprzętowe, ładna grafika

- dużo postaci na start, dla każdego coś miłego

- o dziwo znośny tryb fabularny, mocno japoński, ale bez przesady

   - Reina jako postać, ciekawie zarysowana w tym wszystkim

 

Moje minusy, czepianie się i beznadziejne decyzję (dot. wersji na steam [PC MASTER RACE!]).

- chujowe tłumaczenie na język Polski, język napisów można zmienić tylko w opcjach uruchamiania steam

- gra nie zapamiętuje preferencji rozgrywki online (ranked)

- gra nie zapamiętuje ostatniej wybranej postaci do online (ranked) po wyłączeniu gry

- jeśli zmienimy domyślne ustawienie sterowania dla "special style" (nie przypiszemy przycisku na kontrolerze) - gry na autopilocie dla początkujących, TO NIE MOŻEMY ZMIENIĆ TEGO W PO URUCHOMIENIU ONLINE RANKED I ODPALA SIĘ TYRB DLA NOOBÓW! JA PIERDOLE!

- maksymalnie do 2 wygranych z jednym przeciwnikiem w online ranked - jeśli mamy eleganckie połączenie online z przeciwnikiem z którym chcemy grać dalej - JEBCIE SIĘ NA RYJ! Do 2 zwycięskich walk i nara, nie rozumiem... 

- online code czasami nie do zniesienia, miałem kilka walk w zwolnionym tempie, reszta w granicy (sic! w granicy! idealnie nie było) przyzwoitości

- "customizacja" postaci jest żenująco prostacka, kostiumy poszczególnych wojowników to żart i obelga w 2024 roku, MK11 z 2019 roku zjada to gówno na śniadanie, każdy może sobie założyć T-Shirt  i wygląda tak samo, LIPA JAK JA PIERDOLE MATKĘ HARADY! Faktycznych strojów jest 4 + te z Tekken 7. NO CHYBA, że ktoś lubi latającego duszka, wtedy strojów jest 32x więcej... jestem prostym chłopakiem z małej miejscowości, no ale jeśli nie umieli nawet kurwa przekonwertować przez AI strojów z poprzednich części to CHUJ IM W SKOŚNĄ DUPĘ! Nie jestem psychofanem, ale jeśli pojawiłby się strój Yoshimitsu z T3 lub szkolny strój Jina/Xiaoyu albo kurwa nic nie znaczący, ale nostalgiczny outfit Tigera, to bym uronił łezkę i się cieszył, a tak pozostaje rozpacz (he, he - ale nie do końca).

- brak cross-sava pomiędzy platformami, jeśli za rok sobie kupie wersję na PS5, to kontakty, znajomi, ranga i customizacja - idzie "w pizdu", podejrzewam, że oni będą to doić przez następne 5-7 lat, ale jednocześnie wsadzają mi żółtego kutasa w oko i nie mogę sobie grać raz tu, raz tu bez utraty postępu - przypominam, mamy rok 2024

- brak wsparcia dla DS4 w wersji dla PS5 -  to jest tak naprawdę, jedyny powód w związku z którym postawiłem na PC, gram na moim ulubionym padzie, niższy input lag, opcje modowania w przyszłości - no ludzie, nic na siłę!

 

Reszta pewnie się ujawni w miarę poświęconego czasu. Grajcie, cieszcie się, aż traficie na mnie online. Wtedy płaczcie i rozpaczajcie! :gigachad: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem w końcu online i jest cud malina. Biorąc pod uwagę, że to day one (w większości online wtedy kwiczy) to naprawdę super i można założyć że może być tylko lepiej.

Nie sądziłem, że Tekken tak odżyje w moim serduszku po całkowitym olaniu siódemki ,która mi nie siadła  

 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Bzduras napisał:

Jasne, ale musimy się zgadać, żeby być w tym samym czasie w tym samym lobby - bez tego nie zrobimy prywatnego meczu konsola vs PC. Proces dodawania się do znajomych w grze jest łatwy i jednorazowy :)

 

 

Będę się odzywał wieczorem w takim razie i zobaczymy, może uda się złapać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...