Skocz do zawartości

Rise of the Ronin


Patricko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, Faranell napisał:

Wiadomo może jak tu działać będzie Co-op? Nie mogę znaleźć nigdzie jednoznacznego opisu.

Czy jest otwarty świat i mogą się połączyć dwie osoby ze sobą - czy po prostu jedna osoba dołącza się do głównego bohatera i wątku i po prostu sobie z nim biega. Czy może jeszcze inaczej?

Nie ma obecnie żadnych informacji na ten temat, ale jeżeli będzie to wyglądało inaczej niż w Nioh, to będę zaskoczony, pozytywnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zostało gdzieś otwarcie powiedziane czy to będzie souls-like, czy nie?
Coś mi dzwoni, że gdzieś czytałem, że niby nie, ale poziom trudności i tak ma być dość wykręcony, czyli coś jak Ninja Gaiden

 

Szkoda, że już raczej nie dostaniemy dema/alfy/bety. Pamiętam, że przy pierwszym Niohu coś takiego wypuścili i to na dobre pół roku przed premierą

Odnośnik do komentarza

Ma być 3 poziomy trudności.

10 godzin temu, Frantik napisał:

Zostało gdzieś otwarcie powiedziane czy to będzie souls-like, czy nie?
Coś mi dzwoni, że gdzieś czytałem, że niby nie, ale poziom trudności i tak ma być dość wykręcony, czyli coś jak Ninja Gaiden

 

Szkoda, że już raczej nie dostaniemy dema/alfy/bety. Pamiętam, że przy pierwszym Niohu coś takiego wypuścili i to na dobre pół roku przed premierą

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To akurat dobrze. Ja np. nie przepadam za soulslike i chętnie bym pograł np. w Sekiro czy Nioh, ale poziom trudności mnie odstrasza. Szkoda mi czasu, którego swoją drogą jest i tak mało, na wkurzanie się i powtarzanie ciągle tego samego. Widocznie doszli do wniosku, że trzeba trafić do szerszej grupy odbiorców i takie rozwiązanie będzie odpowiednie. 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał:

Gra wizualnie nie zachwyca ale poważnie nie przesadzajmy że to PS3, w wielu miejscach dorównuje albo wygląda lepiej niż GOT, oczywiście brak tutaj tego wypolerowania, czasami pewne rzeczy są brzydkie, ale wg mnie wystarczy obelga że wygląda jak na PS4 ;]

Wygląda gorzej niż każda gra Sony wydana w ostatnich 10 latach, ale może to dobry prognostyk i skupią się na zajebistym gameplayu :D. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, messer88 napisał:

Mi wystarczy żeby było ładniej od Wo Longa, który imo to miejscami wygląda chyba gorzej od Nioha 2. 

 

O gameplay sie nie boje chyba że faktycznie mieliby zrobić gierkę bardziej pod casuali. 

No pisali, że Hard będzie jak Niohy, więc normal będzie na pewno znacznie prostszy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...