Skocz do zawartości

GOTY 2022 - forumkowy ranking


Square

GOTY 2022  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOTY 2022


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.01.2023 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, messer88 napisał:

Obstawiam na forumku walkę miedzy RE4 AW2 i dlc do Zeldy. Baldur zbyt niszowy, Starfield pewnie coś ugra ale w innej kategorii od GOTY, co tam jeszcze Wonder dla zboczuchów coś może zbierze głosy. 

Baldur długi, nie każdy jeszcze ograł (w tym np ja), to też nie działa na jego korzyść. 
 

Co do HiFi to sam nie wiem czy wejdzie do top3, ale do top5 na bank.
 

Btw jakie dziwne  czasy że Alan Wake to mainstream a Baldur to nisza, chociaż wyniki sprzedaży pokazują coś całkiem odwrotnego :) 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Daffy napisał:

Totk

Wonder

Bg3

Sf6

AW2

Spider2

AC6

HiFi

RE4

 

I wybierz tu człowieku top3 lub top5 z tego.

 

A jeszcze pewnie forumek będzie forsować ff16 czy Starfielda

Jakby DLC nie miało osobnej kategorii to jeszcze na bank GoW Valhalla. Dla mnie straszny sztos i piękne 10h. 

Odnośnik do komentarza

W czasach kiedy grałem dużo w Sea of Thieves podsuwałem pomysł najlepszego DLC jako osobnej kategorii, bo zdarza się że to świetne produkty, nie odbiegające, a czasami nawet przewyższające, jakością zawartość na premierę,  ale wówczas pomysł się nie przyjął. Może teraz będzie inaczej gdy Sony zaczęło częściej wydawać DLC do swoich gier

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, drozdu7 napisał:

Nie zdziw się jak na podium będzie fajnal albo pająk ;)

 

gry chyba nawet wśród klapów nie namieszały więc wątpię.

 

39 minut temu, balon napisał:

Btw jakie dziwne  czasy że Alan Wake to mainstream a Baldur to nisza, chociaż wyniki sprzedaży pokazują coś całkiem odwrotnego :) 

 

U nas forumowo gatunkowo nisza raczej choćby patrząc po temacie. Ja będę domykał powoli drugie przejście i tylko mnie to utwierdza że moje GOTY i pewnie rpg generacji.

 

22 minuty temu, Daffy napisał:

Totk

Wonder

Bg3

Sf6

AW2

Spider2

AC6

HiFi

RE4

 

a jeszcze taki "średniak" jak Jedi 2, nic nie wygra, miał i dalej ma problemy ale pomijając to bardzo dobra gra, dla fanów uniwersum szczególnie. Mocny był ten 23. 

 

Z indyków też bomby - Blasphemous 2, Last Faith czy Dave nurek. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

W czasach kiedy grałem dużo w Sea of Thieves podsuwałem pomysł najlepszego DLC jako osobnej kategorii, bo zdarza się że to świetne produkty, nie odbiegające, a czasami nawet przewyższające, jakością zawartość na premierę,  ale wówczas pomysł się nie przyjął. Może teraz będzie inaczej gdy Sony zaczęło częściej wydawać DLC do swoich gier

A jeszcze było dlc do gry życia Kwadrata przecież więc bankowo będzie taka kategoria

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, ASX napisał:

W czasach kiedy grałem dużo w Sea of Thieves podsuwałem pomysł najlepszego DLC jako osobnej kategorii, bo zdarza się że to świetne produkty, nie odbiegające, a czasami nawet przewyższające, jakością zawartość na premierę,  ale wówczas pomysł się nie przyjął. Może teraz będzie inaczej gdy Sony zaczęło częściej wydawać DLC do swoich gier

Hmm ale przecież Sony już od jakiegoś czasu wydaje duże singlowe DLC to swoich exow np duże dlc do Bloodborne, śnieg do pierwszego Horizon, nową wyspę dla Ducha samuraja itd. Myślę, że częstotliwość jest od jakiegoś czasu podobna, więc chyba to raczej nie będzie powodem…

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, oFi napisał:

Zrobienie tego GOTY pod koniec miesiąca ma sens, bo wielu graczy jest w stanie pokończyć alan wake'y czy baldury, a ten rok był dość ciasny jesli chodzi o ilość długich i jakościowych gier.

Goty dla TennisT czy CricketC czy może jednak Dreams of Desire?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, balon napisał:

Hmm ale przecież Sony już od jakiegoś czasu wydaje duże singlowe DLC to swoich exow np duże dlc do Bloodborne, śnieg do pierwszego Horizon, nową wyspę dla Ducha samuraja itd. Myślę, że częstotliwość jest od jakiegoś czasu podobna, więc chyba to raczej nie będzie powodem…

Faktycznie ponad 8 lat temu było DLC do Bloodborne'a a ponad 6 lat temu było DLC do Horizona, ale w ostatnich latach (gdzieś tak od 2020 r.) częściej jednak robią DLC. Chyba wszyscy to zauważyli. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

Faktycznie ponad 8 lat temu było DLC do Bloodborne'a a ponad 6 lat temu było DLC do Horizona, ale w ostatnich latach (gdzieś tak od 2020 r.) częściej jednak robią DLC. 

Było tego więcej, jak masz ochotę to możesz poszperać :) 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...