Skocz do zawartości

GOTY 2022 - forumkowy ranking


Square

GOTY 2022  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. GOTY 2022


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 31.01.2023 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Square napisał:

 

obraz_2023-01-31_205850102.png

@Square gdzie moje rummikub na wykresie? :pechowiec::lapka:

 

A tak serio to kwestia wyczekiwanego tytułu ciekawie wygląda. Można by powiedzieć, że na bezrybiu i rak ryba. RE4 choć goty gierka w swoich czasach teraz jest kotletem. Może nie odgrzewanym ale nadal kotletem. A, że tylu na niego czeka (pomijając kwestię, że nie bardzo jest na co czekać) pokazuje, że nieprędko skończy się era remake'ów.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony racja, z drugiej co ma taką siłę przebicia jak re4, jedna z gier legend, by wywołać takie oczekiwanie przy zapowiedzi remake'a? 

 

Patrząc wstecz to przypomina mi się sytuacja jedynie z ff7, patrząc w przód to podobne poruszenie wywołałby pewnie remake któregoś mgsa. I tyle w sumie, inne remake'i nie wywołują takiego hype trainu i nie mają szans w takich zestawieniach.

Odnośnik do komentarza

Bez zaskoczenia, obstawiałem ER i Ragnaroka na 1 i 2 miejscu. W tym roku wyjdzie (mam nadzieję) dużo więcej bengerów i pewnie walka będzie bardziej zażarta.

 

Jedyne GOTY, które się liczy - robione w styczniu, biorące pod uwagę gierki z przełomu styczeń-grudzień, a nie jakieś c00rwa listopadowe plebiscyty :pawel:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
27 minut temu, Square napisał:

Zawsze jebiecie branżowe serwisy za robienie GOTY przed czasem, a my zawsze zaczynamy później w styczniu, więc tak, za wcześnie jeszcze.

 

No ja na kilku listach 2023 (np. Polygona) to widziałem Midnight Suns, bo faktycznie wydać grę na początku grudnia to proszenie się o nieobecność na żadnej liście hehe. Ale tak już jest chyba w każdej branży medialnej, podsumowanie roku musi być gotowe na początku grudnia. 

 

Dla mnie to lepiej, bo jeszcze sporo do nadrobienia mam hehe. Nie te czołowe pozycje, może poza Armored Core, ale różne bardziej niszowe które jednak mogą trafić na listę. Nic gorszego niż zrobić listę top roku a potem odkrywasz że coś innego powinno na niej być.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...