Skocz do zawartości

Pikmin 4


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Nowe overview no i dostępne jest DEMO.

 

Po ograniu dema wygląda na to, że mamy też troche bardziej action game niż rts.

Jest baza z upgradami i dungeony co było wiadomo.

Wszystko jest naprawdę śliczne w tej grze. 

Demo jest długie i save się przenosi więc bez problemu każdy wyrobi sobie opinie i zdecyduje czy kupić. Niektórym pewnie styknie po demie. Ja biorę day 0.

 

Wygląda na to, że fabularnie to jakaś alternatywna historia bo zaczyna się jak bohater jedynki zaginął i wzywa pomoc, a jak wiadomo wydostał się z naszą pomocą więc przypuszczam, że może to być jakiś twist np ekipa ratunkowa odebrała jego sygnał po iluś tam set latach ale pewnie tak jak pisałem to zwyczajnie alternatywna historia.

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj miałem sprawdzić demko, ale zasnąłem jak małe dziecko. Zresztą i tak biorę day1 ze względu na psiaka, który wierzę, że tchnie nowe życie w serię. Dawno temu przeszedłem dwójeczkę na GC, a trójka jeszcze leży i czeka, ale i tak biorę czwóreczkę do kolekcji. Może w końcu przyjdą deszcze i program coś więcej :)

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Początki gier niestety tak wyglądają ale też mi się to nie podobało bo nie jest to zgodne z filozofią tworzenia gier Miyamoto.

Uważam, że na nintendo powinno się grać, a nie czytać.

W sumie w każdym pikminie były plansze tutorialowe tu jest jeszcze jakieś gadanie. Na szczęście można skipnąc.

 

Z dema moża wyciągnąc podobno nawet 6h gameplayu jak nie będziemy zbierać sparklium, a zajmiemy się innymi aktywnościami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

8CEF3E2E-80B4-4F47-81B3-D581EECCEF58.thumb.jpeg.3e2e7675c0a5c42017edb419d1b9bd2b.jpeg

 

Właśnie ukończyłem demo.

Jestem jakby zachwycony.

Gra urocza, Pikminki urocze, kosmonauci inżynierowie uroczy.

e: piesek przeuroczy!

 

Wygląda na to, że będzie można się rozkoszować tytułem bez narzucania presji czasu.

aczkolwiek

Czwartego dnia robotnicy pracowali ciężko do samego zmierzchu:

 

819BAD72-9182-46A2-AD25-F63CB0EF9BAB.thumb.jpeg.18bb68180d5c364a67306f9603e5995f.jpeg


Byle do piątku.

Nadchodzi wielka gierka!

Edytowane przez Ken Adams
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ta gra od paru lat leżała skończona w pudełku w piwnicy.

18 godzin temu, Ukukuki napisał:

Nintendo ostatnio ładnie trzyma poziom. Chyba ich najlepsza konsola, zaraz obok Famicoma i SNESa. 

Ok, ale sprawiedliwie odejmij wszytskie remastery z Wii u i wtedy ocen.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Taaa, według recenzji około 30 godzin zajmuje podstawowa kampania, co mnie bardzo cieszy bo osobiście średnio wydaję dwa razy tyle czasu na gierkę niż to co ogłaszają zmęczeni zawodem recenzenci.

 

Ciekawi mnie, o czym ludzie wspominają gdy gadają o znakomitym post game (na szczęście nie zdradzają w czym rzecz - należy zaznaczyć, że nie chodzi o dandori); patrzę w przyszłość na jakąś dojeb*ną niespodziankę

 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wczoraj na 100% pierwszą lokację. Znajdźki i wbijanie wszystkiego w tej gierce jest obrzydliwie przyjemne, a jest co robić. To jest nintendo w najczystszej formie. Graficznie już pisałem nie pamietam ładniejszej gry na switcha, druga lokacja jeszcze ładniejsza.

Jak ktoś do tej pory nie był przekonany do pikmina to to jest właśnie ta część która chwyci każdego.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

devilbot idziemy łeb w łeb, też wczoraj wbiłem setkę w pierwszej planszy.

Wrażenia są super, najważniejsze - nie trzeba się spieszyć***, a jeśli zwiedza się do jaskinię - to dopiero można się wyluzować i zapomnieć o bożym świecie, bo tam panuje jakaś nowa forma dylatacji czasu i nic się nie starzejemy.

Warto jednak z miejsca próbować przełączyć myślenie w tryb wielowątkowy, przyda się w misjach na czas, które nieśmiało się pojawiają.

Szybko zdobywa się nowe rodzaje Pikminów oraz całą listę usprawnień dla kosmonauty no i oczywiście umiejętności dla dwunożnego szczekającego kompana.

Możliwość teleportacji bazy - to jest to!

Gra rzeczywiście wygląda zjawiskowo na małej konsolce wielkiego N.

Najbardziej podoba mi się oświetlenie.

Jestem w zachwycie, że poranek wygląda jak poranek w ogrodzie a wieczór wygląda jak wieczór w ogrodzie.

A gdy piesek biegnie, Pikminy szanty śpiewają :wub:

 

*** chyba, że Dandori - w drugiej planszy miałem już rage quita a był to dopiero stopień trudności dwóch gwiazdek

w przypadku tych misji trzeba będzie zostać strategicznym generałem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak tylko w demie był potężny suffers, później oczywiście dochodzą nowe mechaniki ale to raz na jakiś czas i przeważnie jest to ekran albo dwa wyjaśniający np do czego służy nowy rodzaj pikmina.

Całe szczęście, że odpalając fulla miałem to już za sobą bo jak wiadomo postęp z dema przenosi się.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.07.2023 o 12:37, Ken Adams napisał:

Kurka wodna no, jako ogromny entuzjasta wody (oraz śniegu też) w gierkach komputerowych muszę napisać, że z trzeciej planszy w P4 mogę nie wychodzić nigdy, ta gierka może tu trwać do końca.

Mojego albo jej.

Oczywiście wszystkie Pikminy oprócz niebieskich dzisiaj mnie nie interesują.

Oatchi pływa, jak

 

To byłeś ty?

BoQzLqdCYAAtmkJ.jpg

  • Lubię! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...