Skocz do zawartości

Saturn Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

Zamowione. Saturna nie mialem, na saturnie nigdy nie gralem, nawet kolo niego nie stalem, saturna znam jedynie ze stronnic SSa. Przez dlugi czas tez nie zastanawialem jak sie do niego wklada plyte (i czy w ogole jest na plyty) bo nie bylo widocznej klapki jak w szaraku :wujaszek: Ale jakos zawsze czulem do niego dziwna nostalgie. No i pada mial fajnego bo na 6 guzikow. Nie wiem czy byl praktyczny.

Odnośnik do komentarza
Cytat

okładka z Dural/Virtua Fighter możliwe ze się zmieni, wygrzebuję arty z starych Press CD itp, w poszukiwaniu dobrej jakości grafik z "ikonami" serii, jak Akira, Pai, Wolf itp, więc ten wariant jest płynny jeszcze

 

Oby, trzymam kciuki za jakiś fajny najtisowy art z VF. Dural to sama w grze wyglądała jak jakiś placeholder, ktoś się w AM2 naoglądał Kosiarza Umysłów i go poniosło tworząc taką odklejoną od reszty postać.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
13 hours ago, Mejm said:

Zamowione. Saturna nie mialem, na saturnie nigdy nie gralem, nawet kolo niego nie stalem, saturna znam jedynie ze stronnic SSa. Przez dlugi czas tez nie zastanawialem jak sie do niego wklada plyte (i czy w ogole jest na plyty) bo nie bylo widocznej klapki jak w szaraku :wujaszek: Ale jakos zawsze czulem do niego dziwna nostalgie. No i pada mial fajnego bo na 6 guzikow. Nie wiem czy byl praktyczny.

zależy który, japońska wersja albo późniejsza eu/us to najlepszy pad do Street Fightera, na tyle dobry że potem wyszła wersja dedykowana do PS2.

Edytowane przez _Shaman_
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tym razem sie udalo dogadac na wysylke. Wzialem jako pierwszy ten numer z tum kolesiem. Wyaje sie najbardziej segowy a drugi z panzer dragoon. 

Ten z virtua fighter slabo wyglada. Gralem duzo na blaszaku w virtue i w pamiec wpadl mi najbardziej ten chinski mistrz w zielonym ubranku z wasem i warkoczem. Lei czy jak mu tam bylo. Moj ulubiony. Jak z filmu pijany mistrz. Pamietam na blaszaku jakas celowniczkowa strzelanke. Czy to byl Virtua Cop czy cos podobnego. Juz sie nie moge doczekac choc jeszcze nadrabiam zaleglosci z psxem po pegazusie itd.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Jontek80 napisał:

Tym razem sie udalo dogadac na wysylke. Wzialem jako pierwszy ten numer z tum kolesiem. Wyaje sie najbardziej segowy a drugi z panzer dragoon. 

Co do wysyłki, to zagadam z szefostwem, może coś się uda dogadać by nie płacić jak za zborze, ale nic nie obiecuje - najwyżej prywatnie coś ogarnę w wolnej chwili.
Masz serduszko za Bruning Rangers i Panzera <3

 

3 godziny temu, Jontek80 napisał:

Ten z virtua fighter slabo wyglada. Gralem duzo na bpaszaku w virtue i w pamiec wpadl mi najbardziej ten chinski mistrz w zielonym ubranku z wasem i warkoczem. Lei czy jak mu tam bylo. Moj ulubiony. Jak z filmu pijany mistrz.

Z okładką VF to jak pisałem jeszcze może się coś zmienić ;) choć Dural jest mocno "Segowa" i na tyle inna, choc w sumie Akira także by pasował ;)

 

3 godziny temu, Jontek80 napisał:

Pamietam na blaszaku jakas celowniczkowa strzelanke. Czy to byl Virtua Cop czy cos podobnego. Juz sie nie moge doczekac choc jeszcze nadrabiam zaleglosci z psxem po pegazusie itd.

To był Virtua Cop, były jeszcze konwersje obu częśći House of the Dead:)
 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Konsolite napisał:

Co do wysyłki, to zagadam z szefostwem, może coś się uda dogadać by nie płacić jak za zborze, ale nic nie obiecuje - najwyżej prywatnie coś ogarnę w wolnej chwili.
Masz serduszko za Bruning Rangers i Panzera <3

 

Z okładką VF to jak pisałem jeszcze może się coś zmienić ;) choć Dural jest mocno "Segowa" i na tyle inna, choc w sumie Akira także by pasował ;)

 

To był Virtua Cop, były jeszcze konwersje obu częśći House of the Dead:)
 

Wlasnie juz sie dogadalem z szefowa wiec wszystko zalatwione. Po kosztach maja mi wyslac. Dzisiaj sie pani Ewa odezwala i sama rzucila kilka propozycji. Mowila ze moge tam pare groszy doplacic i wysle mi to. Wzialem ekstra numer z druga wysylka i ma byc tez dobrze.

PS kupilem panzera na switcha jak byl na wyprzedazy za 2,5 funta czy jakos tak ale szczerze nawet ani razu go jeszcze nie odpalilem. Tyle mam tych gier, caly stos. Staram sie ogrywac po kolei. Ten octopath do tego na 3ds bravely second, papeture troche rozgrzebalem, na ps4 kupilem re village gold za 22 funty w boxie. 

Skonczylem pierwszy raz w zyciu tez:

20230401_201713.thumb.jpg.a90edbb406815958d389aea487b6817a.jpg

Edytowane przez Jontek80
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Mejm napisał:

Goblinsy 1 przeszedlem bez opisu majac moze 11 lat. Cudowna gra. W dwojce nie wyszedlem z 3 planszy. Po latach dowiedzialem sie ze akcje tych dwoch trzeba synchronizowac :reggie:

Tam byl taki jeden glupi moment. Trzeba bylo posolic albo popieprzyc pulpety. Kucharz opierniczal pomocnika i go lapal za szyje. Ty podkladales pinezke on siadal i po chwili wyrzucal tego pulpeta w powietrze, a ty szybko go w locie polewales eliksirem. Troszke mi zeszlo na to. Chyba tylko dwojki nigdy nie skonczylem wczesniej. Teraz dzieki gogowi nadrobilem bo na promocji kupilem trylogie goblinow za jakies grosze, 2 funty czy cos takiego.

Edytowane przez Jontek80
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Mejm napisał:

Trojka podobno niezly hardkor. Z tej serii jest jeszcze powedzmy ze spinoff Woodroof costamcostam.

To mam gdzies oryginal u rodzicow w Polsce. Jednak nie ma jak oryginalna trylogia. Jak cie kreca to sa na gogu jako pakiet. Choc teraz jest w pelnej cenie bo sprawdzilem za 5 funtow.

Edytowane przez Jontek80
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Jontek80 napisał:

Wlasnie juz sie dogadalem z szefowa wiec wszystko zalatwione. Po kosztach maja mi wyslac. Dzisiaj sie pani Ewa odezwala i sama rzucila kilka propozycji. Mowila ze moge tam pare groszy doplacic i wysle mi to. Wzialem ekstra numer z druga wysylka i ma byc tez dobrze.

no i git, its a xmas miracle;)

 

9 godzin temu, Jontek80 napisał:

PS kupilem panzera na switcha jak byl na wyprzedazy za 2,5 funta czy jakos tak ale szczerze nawet ani razu go jeszcze nie odpalilem.

tragedi nie ma, ale pisałem I gadałem o tym remejku. Teraz jest sporo poprawione, no i w godzinkę da się skończyć wiec możesz odpalić, zaliczyć i zmniejszyć listę ;)

 

9 godzin temu, Jontek80 napisał:

Tyle mam tych gier, caly stos. Staram sie ogrywac po kolei. Ten octopath do tego na 3ds bravely second, papeture troche rozgrzebalem, na ps4 kupilem re village gold za 22 funty w boxie. 

Skonczylem pierwszy raz w zyciu tez:

Gra/seria która obok lemingów nauczyła mnie nietypowego myślenia ;) Polecam na gogu lub innymi sposobami sprawdzić, nie licząc kilku (wielu?) momentów niczym z latającego cyrku świetna seria, choć może właśnie dlatego? 

29 minut temu, łom napisał:

Ehhh, nie mam siły, coś tam, coś tam danger zone…

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2023 o 23:19, Konsolite napisał:

okładka z Dural/Virtua Fighter możliwe ze się zmieni, wygrzebuję arty z starych Press CD itp, w poszukiwaniu dobrej jakości grafik z "ikonami" serii, jak Akira, Pai, Wolf itp, więc ten wariant jest płynny jeszcze

Ten render Dural bardziej się kojarzy z okładką VF3tb, to może na "Dreamcast Extreme" niech zostanie.

Gdyby nie wielkie fonty, to widziałbym tam coś w ten deseń:

 

virtuafighter2-cast.jpg

Ewentualnie postacie można wyszparować i połowę przenieść wyżej, żeby uzyskać wertykalną kompozycję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...