Skocz do zawartości

Saturn Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Homelander napisał:

Nawiasem mówiac Saturn miał piękne logo. Najładniejsze z konsol 5 generacji. Ja osobiście w tamtym czasie zazdrościłem Saturnowi najbardziej Die Hard Arcade w które grałem w salonie gier. Fighting Force fajne, ale nie miało startu do Die Hard Arcade. Za to najbardziej rozczarował mnie Nights, po recenzji i screenach miałem nadzieję na cudna platformówkę, a okazało się to lataniem chłopkiem pomiędzy okręgami. Takie lepsze Superman64 :leo:

 


 

Hype się udzielił widzę.

A ten Nights to nie było Twoje TOP wtedy?

Logo Saturna to meh, pady meh i sama konsola meh. Plus za port na carty z megadrive- Comix zone :banderas:

Ladne logo miał Dreamcast. I czekam na wersje mini z padem i VMU.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, iluck85 said:


 

Hype się udzielił widzę.

A ten Nights to nie było Twoje TOP wtedy?

Logo Saturna to meh, pady meh i sama konsola meh. Plus za port na carty z megadrive- Comix zone :banderas:

Ladne logo miał Dreamcast. I czekam na wersje mini z padem i VMU.

 

Był dopóki nie zagrałem. A specjalnie dla tej gry kupiłem Saturna z analogowym padem. Strasznie chorowałem na tę grę, a nawet nie skończyłem. A po Dreamcaście całkowicie wyleczyłem się z Segi, Sonika itp

Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Homelander napisał:

Nawiasem mówiac Saturn miał piękne logo. Najładniejsze z konsol 5 generacji. Ja osobiście w tamtym czasie zazdrościłem Saturnowi najbardziej Die Hard Arcade w które grałem w salonie gier. Fighting Force fajne, ale nie miało startu do Die Hard Arcade. Za to najbardziej rozczarował mnie Nights, po recenzji i screenach miałem nadzieję na cudna platformówkę, a okazało się to lataniem chłopkiem pomiędzy okręgami. Takie lepsze Superman64 :leo:

 

Fighting Force w sumie było pierwotnie tworzone z myślą o Saturna... :D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Shen napisał:

Nic o tym nie wiem. Czemu mial mieć bana na grupie swojego szefa?

To był taki trochę żart, bo sporo osób ma tam bana, ktoś zadaje niewygodne pytania, to ban, a niektórzy nawet nie musza o nic pytać. Michaelis gdzieś pisał swoją historie, mniejsza o to, nie chce tu zaśmiecać 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Konsolite napisał:
Dwa konkursy z nagrodami przygotowany specjalnie z myślą o fanach Saturna!
- nie chcę zdradzać, ale to nie wszystko co będzie. Myślę nad formą zgłaszania, która nie będzie wymagać niszczenia pisma (kupony w rogu itp) - mam kilka rozwiązań, prawdopodobnie skończy się na fotce z kupionym egzemplarzem / dowodzie zakupu

Supi!

 

15 minut temu, Konsolite napisał:

Na uspokojenie napiszę tyle że będzie Retro-nowocześnie, oraz zero, ZERO! grafik na całą stronę zabierających miejsce artykułom.

A niektórzy pewnie marzą o plakacie z Fighting Vipers albo Dead or Alive :D

 

9 minut temu, Konsolite napisał:

Screeny - są z emulacji, aby uzyskać jak najlepszą jakość do druku, zdaję sobie sprawę że to nie jest "czyste" retro, ale zaufajcie mi że nawet najlepsze grabery nie dadzą takich efektów jak emulacja. Zresztą screeny w starych magazynach nie wyglądały dobrze, szczególnie te większe. 

Tutaj polemizowałbym, widziałem jak wyglądają gry odpalane przykładowo na Kronosie, a jak wyglądają na konsoli puszczonej przez RGB i Retrotinka.

 

11 minut temu, Konsolite napisał:

Więc jeśli ktoś jest chętny napisać list do redakcji o swoich przeżyciach z Saturnem - zapraszam. Wybiorę najlepsze/najciekawsze/najzabawniejsze.  List "miesiąca" oraz coś na kształt HC Room`u z Saturnem jako ozdobą kolekcji, lub po prostu jakieś zdjęcie Was z Saturnem, czy coś  w tym stylu.

Na zwyczajowy adres czy "pisz priv"?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, jakbu napisał:

Supi!

 

A niektórzy pewnie marzą o plakacie z Fighting Vipers albo Dead or Alive :D

Marzenia piękna rzecz ;)

 

19 minut temu, jakbu napisał:

 

Tutaj polemizowałbym, widziałem jak wyglądają gry odpalane przykładowo na Kronosie, a jak wyglądają na konsoli puszczonej przez RGB i Retrotinka.

Wiadomo jak jest, jednak przy łapaniu screenów to już co innego. Niewykluczone że podepnę swojego Saturna do grabera i będę tak zrzucać.  Siły na zamiary itp.
 

19 minut temu, jakbu napisał:

 

Na zwyczajowy adres czy "pisz priv"?

"forumiki" raczej tutaj, natomiast listy do redakcji - pogadam z Rogerem by założył specjalny adres saturn@psxextreme.pl ;) W najgorszym wypadku, w sumie nie, nie najgorszym - piszcie na adres Rogera ;)

 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Konsolite napisał:

Wiadomo jak jest, jednak przy łapaniu screenów to już co innego. Niewykluczone że podepnę swojego Saturna do grabera i będę tak zrzucać.  Siły na zamiary itp.

Screeny z emulatora są ok dopóki nie doda się masy filtrów i ulepszaczy które całkowicie zmieniają wygląd gry. W zerowym tak właśnie było i kiepsko to wyglądało.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Konsolite napisał:

Niewykluczone że podepnę swojego Saturna do grabera i będę tak zrzucać.

 

Godzinę temu, łom napisał:

Screeny z emulatora są ok dopóki nie doda się masy filtrów i ulepszaczy

Jak dla mnie zwykły print screen z emu wystarczy... fajnie jakby piszący te recenzje, używali tego samego emu, tych samych opcji graficznych (bez tych AA np.) bo takie właśnie duże piksele, krawędzie, ząbki czy co tam - fajnie to wygląda :) Zabawa z graberem to bez sensu... nie ograsz tego wszystkiego, albo porobisz screeny z początku gry w jakości dużo gorszej, niż samo wciśnięcie F12 w emu.

Używam Mednafena + nakładkę GUI https://github.com/AmatCoder/mednaffe

Odnośnik do komentarza

Kurdebele, uwielbiam te chwile gdy wchodzę na forum raz na jakiś czas a tam zapowiedź kolejnego numeru PE. Szczególnie gdy mowa o numerze specjalnym!

Z Segą jestem może na bakier ale łykam gazetkę w ciemno (Zgredy nie zawodzą). 

Swoją drogą mam wrażenie że ten temat dla pana Konsolki dosyć osobisty, stąd liczę że w(y)stępniak zostanie odstąpiony właśnie jemu. Należy się. ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 31.03.2023 o 21:22, iluck85 napisał:


 

Hype się udzielił widzę.

A ten Nights to nie było Twoje TOP wtedy?

Logo Saturna to meh, pady meh i sama konsola meh. Plus za port na carty z megadrive- Comix zone :banderas:

Ladne logo miał Dreamcast. I czekam na wersje mini z padem i VMU.

 

Saturn nie miał portu na carty z MD. To slot na rozszerzenie RAM, kartę pamięci i action replay. Chyba że piszesz o jakimś add-onie o którym nie mam pojęcia.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Mari4n napisał:

 

Saturn nie miał portu na carty z MD. To slot na rozszerzenie RAM, kartę pamięci i action replay. Chyba że piszesz o jakimś add-onie o którym nie mam pojęcia.


Moj błąd. Ja Saturna osobiście nie miałem, zawsze myślałem ze tam szło odpalić gry z MegaDrive’a. 
Aczkolwiek szkoda, spoko opcja by to była na tamte czasy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...