Skocz do zawartości

Saturn Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 6.05.2023 o 11:54, Mari4n napisał:

Wczoraj po napisaniu swojego tekstu przypomniałem sobie, że w jednym numerze Kaczora Donalda (chyba) widziałem reklamę saturna. Wtedy kompletnie nie wiedziałem o co chodzi w tej reklamie, nie miałem pojęcia że to jest reklama konsoli. Dzisiaj mnie tknęło żeby pójść do piwnicy i poszukać, bo sporo tych gazet jeszcze mam. Przekartkowałem numery z roku 99 i wstecz, ale niestety nie znalazłem. Znalazłem za to swój stary zeszyt z moimi recenzjami gier :D

 

IMG_8562.jpeg

  • Plusik 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza

Mi pamięć figle płatała i wydawało mi się, że właśnie Saturna oferowali jako nagrodę w krzyżówkach (być może w jakichś konkursach się przewinął w historii pisma). Chociaż co by nie mówić, Mega Drive jak na tamte lata to też nie lada gratka (przypominam, że niewiele wcześniej jako "nowość" widywało się reklamy Pegasusa).

 

Cóż, jak kilku przedmówców, także i ja o czymś takim, jak Sega Saturn dowiedziałem się z reklam w Kaczorze Donaldzie. Nie powiem, działały na wyobraźnię, szczególnie takie arty, jak wrzucony powyżej. Koniec końców, jedyny faktyczny kontakt z tą konsolą miałem na standzie w jednym ze świeżo wybudowanych w Krakowie HIPERMARKETÓW (prawdopodobnie Hit, więc okolice 1997), gdzie odpalona była któraś część Virtua Cop. No grało się fajnie, ale nie było to nic, co by mnie zwaliło z nóg (w przeciwieństwie do chociażby Mario 64, również prezentowanego w tamtym miejscu). No także SS to dla mnie zawsze był nieco tajemniczy sprzęt z niewykorzystanym potencjałem. W późniejszych latach miałem moment, kiedy rozważałem zrobienie sobie kolekcji najciekawszych retro sprzętów i nadrobienie najlepszych tytułów na nie, no ale nie pykło, czego trochę żałuję, szczególnie patrząc na dzisiejsze ceny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.05.2023 o 12:53, czapa napisał:

To akurat dobrze, też byłem strasznie napalony na tą grę. Kilka lat szukałem zestawu z 3D padem... i w końcu jak odpaliłem to się lekko rozczarowałem. Nie do końca czaję zasady tej gry. Latasz sobie w kółko coś zbierasz a na końcu dostajesz ocenę która nie wiem z czego wynika. Oczywiście żeby przejść dalej musisz mieć A chyba. Dla mnie jeden z większych zawodów niestety.

Wtedy wyobraznia dopowiada wiecej do tego co sie widzialo na tych kilku screenach. Gre ukonczylem w zeszlym roku jakos (na ps3) i tez bylem zaskoczony machanika xD W latach 90 przeszlo bo 3d, bo kolorowo, bo arcade natomiast Balan Wonderworld tego samego typka dzisiaj juz mial bardziej pod gorke.

Odnośnik do komentarza
On 5/10/2023 at 7:35 PM, kotlet_schabowy said:

Mi pamięć figle płatała i wydawało mi się, że właśnie Saturna oferowali jako nagrodę w krzyżówkach (być może w jakichś konkursach się przewinął w historii pisma). Chociaż co by nie mówić, Mega Drive jak na tamte lata to też nie lada gratka (przypominam, że niewiele wcześniej jako "nowość" widywało się reklamy Pegasusa).

 

Cóż, jak kilku przedmówców, także i ja o czymś takim, jak Sega Saturn dowiedziałem się z reklam w Kaczorze Donaldzie. Nie powiem, działały na wyobraźnię, szczególnie takie arty, jak wrzucony powyżej. Koniec końców, jedyny faktyczny kontakt z tą konsolą miałem na standzie w jednym ze świeżo wybudowanych w Krakowie HIPERMARKETÓW (prawdopodobnie Hit, więc okolice 1997), gdzie odpalona była któraś część Virtua Cop. No grało się fajnie, ale nie było to nic, co by mnie zwaliło z nóg (w przeciwieństwie do chociażby Mario 64, również prezentowanego w tamtym miejscu). No także SS to dla mnie zawsze był nieco tajemniczy sprzęt z niewykorzystanym potencjałem. W późniejszych latach miałem moment, kiedy rozważałem zrobienie sobie kolekcji najciekawszych retro sprzętów i nadrobienie najlepszych tytułów na nie, no ale nie pykło, czego trochę żałuję, szczególnie patrząc na dzisiejsze ceny.

Jedyny kontakt z Saturnem i N64 miałem dokładnie w tym samym sklepie, jak rodzice byli na zakupach, a ja mogłem pograć dopói jakiś starszy dzieciak mnie nie przegonił :D Prawie jak w salonie gier, tylko bez wpierdolu i zabierania kasy.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Kosma napisał:

Czołem,

 

Zauważyłem, że z dostępnych ofert zniknęła okładka z "Virtua Fighter"...

 

Wiecie może czy to tylko chwilowe czy poszły już zwyczajnie wszystkie dostępne sztuki?

Z góry dzięki za odpowiedź,

Muszę sprawdzić , ale z tego co wiem to jeszcze powinny być, jednak glowy uciąć sobie dam, ręki tym bardziej

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.05.2023 o 19:35, kotlet_schabowy napisał:

Mi pamięć figle płatała i wydawało mi się, że właśnie Saturna oferowali jako nagrodę w krzyżówkach (być może w jakichś konkursach się przewinął w historii pisma). Chociaż co by nie mówić, Mega Drive jak na tamte lata to też nie lada gratka (przypominam, że niewiele wcześniej jako "nowość" widywało się reklamy Pegasusa).

 

Cóż, jak kilku przedmówców, także i ja o czymś takim, jak Sega Saturn dowiedziałem się z reklam w Kaczorze Donaldzie. Nie powiem, działały na wyobraźnię, szczególnie takie arty, jak wrzucony powyżej. Koniec końców, jedyny faktyczny kontakt z tą konsolą miałem na standzie w jednym ze świeżo wybudowanych w Krakowie HIPERMARKETÓW (prawdopodobnie Hit, więc okolice 1997), gdzie odpalona była któraś część Virtua Cop. No grało się fajnie, ale nie było to nic, co by mnie zwaliło z nóg (w przeciwieństwie do chociażby Mario 64, również prezentowanego w tamtym miejscu). No także SS to dla mnie zawsze był nieco tajemniczy sprzęt z niewykorzystanym potencjałem. W późniejszych latach miałem moment, kiedy rozważałem zrobienie sobie kolekcji najciekawszych retro sprzętów i nadrobienie najlepszych tytułów na nie, no ale nie pykło, czego trochę żałuję, szczególnie patrząc na dzisiejsze ceny.

Był konkurs w którym trzeba było narysować głównego przeciwnika z Nights into Dreams. To chyba właśnie w tym konkursie był do wygrania Saturn.

Odnośnik do komentarza

"UWAGA: to jest przedsprzedaż. W przedsprzedaży obowiązuje niższa cena (24,99 PLN) i każda osoba otrzyma dodatkowo wysokiej jakości okolicznościowy sticker. Wysyłkę rozpoczynamy 5 czerwca 2023 r."

Na serio to już dziś? @Konsolite potwierdzisz? etykietę mam wygenerowaną od dawna.

Na Allegro 0 aukcji. Nie wiem, czy tak się wyprzedało, czy celowy zabieg, by za jakiś czas wystawić drożej.

347256491_712048287589511_20261085213813

Fajnie to wygląda. No i jeszcze plakat z cysiami:) 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, grzybiarz napisał:

"UWAGA: to jest przedsprzedaż. W przedsprzedaży obowiązuje niższa cena (24,99 PLN) i każda osoba otrzyma dodatkowo wysokiej jakości okolicznościowy sticker. Wysyłkę rozpoczynamy 5 czerwca 2023 r."

Na serio to już dziś? @Konsolite potwierdzisz? etykietę mam wygenerowaną od dawna.

Na Allegro 0 aukcji. Nie wiem, czy tak się wyprzedało, czy celowy zabieg, by za jakiś czas wystawić drożej.

 

Fajnie to wygląda. No i jeszcze plakat z cysiami:) 

Ja nic nie wiem na temat wysyłania, pakowania itp.
Pliki poleciały do drukarni, pani z produkcji nawet powiedziała że miło się będzie drukować bo okładki takie ładne i kolorowe ;)
Wybadam temat, ale jeśli poleciało takie info oficjalnie to znaczy że pakują/nadają, jednak ręki sobie uciąć nie dam. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...