Skocz do zawartości

Saturn Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

Fajny papier i w porównaniu do PSX-a nie jebie azbestem, czuć pismo premium. Bez czytania, jedyne wstępne zażalenie mam do grafiki z panzerem. Albo źle poskładaliście, albo w drukarni coś zjebali, bo na jednej stronie jest tułów, później goła baba, później sama głowa smoka. Pierwotnie te dwie połówki powinny być obok siebie, tak przynajmniej myślę, ale chuj tam, da się z tym żyć.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, SlimShady napisał:

Fajny papier i w porównaniu do PSX-a nie jebie azbestem, czuć pismo premium. Bez czytania, jedyne wstępne zażalenie mam do grafiki z panzerem. Albo źle poskładaliście, albo w drukarni coś zjebali, bo na jednej stronie jest tułów, później goła baba, później sama głowa smoka. Pierwotnie te dwie połówki powinny być obok siebie, tak przynajmniej myślę, ale chuj tam, da się z tym żyć.

To są plakaty, jak dostanę swój numer to sprawdzę, bo brzmi jak by drukarnia pomieszała składki plakatowe...
Tak to powinno wyglądać po "wyjęciu" stron z magazynu

saturn_rozklad_panzer-pinup copy.jpg

 

20 minut temu, sph! napisał:

 

Oczywiście jak się zamówiło kurierem to nie wysłał.

:(

Godzinę temu, grzybiarz napisał:

ja tam właśnie odczytałem "JEDYNY MAGAZYN DLA PANÓW  I POSIADACZY SEGA SATURN W POLSCE" :)

W sumie to by była genialna literówka ;)

Edytowane przez Konsolite
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Konsolite napisał:

To są plakaty, jak dostanę swój numer to sprawdzę, bo brzmi jak by drukarnia pomieszała składki plakatowe...
Tak to powinno wyglądać po "wyjęciu" stron z magazynu

saturn_rozklad_panzer-pinup copy.jpg

Jak to są plakaty, a nie arty, to w takim razie nie ma problemu. Zapomniałem, że takie rzeczy kiedyś istniały w magazynach.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, SlimShady napisał:

Jak to są plakaty, a nie arty, to w takim razie nie ma problemu. Zapomniałem, że takie rzeczy kiedyś istniały w magazynach.

Plakaty, retro miało być ;)
 

13 minut temu, Pix napisał:

Już mam, będzie czytane. 

Podziel się wrażeniami ;)
 

13 minut temu, Pix napisał:

 

Swoją drogą, Konsolka jak drugi Hideo Kojima :fsg:20230609_120038.thumb.jpg.3dc0914f6dc0801b8d60500c4cab3459.jpg

Nie no, korekty nie robiłem ;)
Choć w sumie jeszcze można by dopisać
"Poganiacz redaktorów"
"Dział reklamy"
"Organizator konkursów"
i kilka innych "stanowisk" jakie przy okazji ogarniałem ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam. 
Potwierdzam sa cysie (ubrane) na plakacie i widac goła dupe w jednej recenzji :gigachad:

10/10

3 godziny temu, Konsolite napisał:

To są plakaty, jak dostanę swój numer to sprawdzę, bo brzmi jak by drukarnia pomieszała składki plakatowe...
Tak to powinno wyglądać po "wyjęciu" stron z magazynu

saturn_rozklad_panzer-pinup copy.jpg

 

:(

To ja mam lepiej :macek:

IMG_6747.thumb.jpeg.40d1128170c5ffa4d4b3f7a411cabea3.jpeg

Odnośnik do komentarza

Na razie przeczytałem połowę, więc póki co opiszę swoje odczucia do pierwszej połowy. Jak skończę, to napiszę o drugiej połowie i całości.

Dziwi mnie pusta pierwsza strona. Tak miało być, czy to błąd w druku?

Tu i ówdzie literówki, zjedzone litery (zamiast "poganiania" było "poganina", chyba że ktoś wielbi światowida :D) i kropka przed przecinkiem

Podrzucałem link do kanału Sega Lord X, ale nie spodziewałem się jego tekstu na łamach pisma. Miła niespodzianka.

Dość "kwadratowy" układ. Czyżby nawiązanie do kwadratowych polygonów saturna?

Na prawie wszystkich screenach z FV i FM jest Honey, i nie będę ukrywał że podoba mi się to :D

Pady z Retrobita są na licencji Segi, i robione na oryginalnych matrycach. Potwierdzone info.

Na deser:

Great Teacher Piechota delivered. Świetne teksty z drobnymi nawiązaniami, takim jak na przykład jedyny prawilny sposób wymawiania The House of the Dead.

Rzekłem.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

O tak, orzeł wylądował. Wstępnie krzekartkowane; masa fantastyczności w tematach, oprawa graficzna cholernie mi się podoba, zapach delikatny (xD). 

Pan Konsolite zdominował ten numer specjalny a jako że gościa lubię (ciii) to jest fpytę. Wertując fragmenty, czuć pasję z tekstów szanownych Redaktorów. Będzie czytane tym bardziej że o kilku tytułach nigdy nie słyszałem. 

Nie śledziłem tematu dlatego pytanie: co się zadziało że zmieniono wstępną okładkę Panzer Dragoon? W sensie trochę szkoda.

Z drobnych innych szczęść widzę że nawet się znalazłem w Głosie Ludu. Jak niewiele potrzeba. ;)

Dzięki za uśmiech dziecka Zgredzi i bez odbioru. :hi:

PS. Nie sądziłem że jeszcze kiedykolwiek w prasie drukowanej znajdę plakat. xD

Edytowane przez Szklarski
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Do mnie również trafiło, razem z innym dodatkiem. Tak jak pisałem kiedyś, wziąłem okładkę z Nights, bo najbardziej mi się ta gra kojarzy z Saturnem, głównie przez reklamy dawnych lat. Bardzo dobre pierwsze wrażenie, choć faktycznie ta pusta pierwsza strona trochę dziwna. Oprawa prosta, ale na plus. Recenzji sporo i fajnie, że są dość obszerne.

 

4.thumb.jpg.012170d92ef4d3840d30e8a3a4047608.jpg

 

Czekam już teraz na kolejne edycje specjalne pisma, bo nawet jeśli jakiegoś sprzętu nie posiadałem, to i tak fajnie się czyta na jego temat. W pewnym sensie podwójny powrót do przeszłości, bo to samo miałem czytając wszelkie Secret Service i inne gazety dawnych czasów, jak się nie miało nic oprócz Atarii i Pegasusa. ;)

 

Fajna "rozkładówka", ale tak się skupiono na kluczowych aspektach grafiki, że chyba nikt nie zwrócił uwagi, że trochę logo pisma ucięło w rogu. ;) No chyba, że to błąd w druku, bo tak teraz patrzę, to numery stron są takie trochę poucinane miejscami, do tego stopnia, że kilku numerów stron nie odczytam.

 

xxx.thumb.jpg.704c52956c499df0e19da0290d8eebb4.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Szklarski napisał:

O tak, orzeł wylądował. Wstępnie krzekartkowane; masa fantastyczności w tematach, oprawa graficzna cholernie mi się podoba,

 

dziękować, starałem się wbić pomiędzy minimalizm, retro a coś z obecnych czasów ;)

 

1 godzinę temu, Szklarski napisał:

zapach delikatny (xD). 

Pan Konsolite zdominował ten numer specjalny a jako że gościa lubię (ciii) to jest fpytę.

;) chłopaki, szczególnie dzujo i Adam chyba więcej dostarczyli ;)

 

1 godzinę temu, Szklarski napisał:

Wertując fragmenty, czuć pasję z tekstów szanownych Redaktorów. Będzie czytane tym bardziej że o kilku tytułach nigdy nie słyszałem. 

milej lektury zatem życzę 

 

1 godzinę temu, Szklarski napisał:

Nie śledziłem tematu dlatego pytanie: co się zadziało że zmieniono wstępną okładkę Panzer Dragoon? W sensie trochę szkoda.

zasadniczo to było tak, przygotowałem przykładowe projekty pod katem reklamodawców itp, które nie miały trafić do publiki gdyż w przypadku panzera i hotd dogadywałem szczegóły konkursów oraz czekałem na materiały w wysokiej jakości. Okładki „wyciekły”, a gdy dostałem materiały to okazało się ze jeden art z smokiem na skale nie nadawał się jakościowo.

 

 

1 godzinę temu, Szklarski napisał:

Z drobnych innych szczęść widzę że nawet się znalazłem w Głosie Ludu. Jak niewiele potrzeba. ;)

Dzięki za uśmiech dziecka Zgredzi i bez odbioru. :hi:

pamiątka będzie ;)

 

1 godzinę temu, Szklarski napisał:

PS. Nie sądziłem że jeszcze kiedykolwiek w prasie drukowanej znajdę plakat. xD

Szczególnie taki z honey ;)

Odnośnik do komentarza

Jedna czwarta dopiero za mną, ale pierwsze wrażenia pozytywne. Też mnie zaskoczyła ta pierwsza pusta strona, wygląda jakoś tak... dziwnie. To jednak szczegół. Trochę bardziej boli zaskakująco duża liczba literówek, przez co odnosisz wrażenie, że nie masz do czynienia z profesjonalnym pismem, a fanowskim projektem złożonym przez miłośników Segi. Tak na luzie, przy browarach, po godzinach. Zresztą, czy tak właśnie trochę nie jest? Ma to swój retro-urok, więc ostatecznie przymykam oko. 

Cieszy duża obecność Dżuja, bo dla mnie gość zawsze był top redaktorów PE. Fajnie, że zauważył to i docenił Konsolite. Pan Profesor Piechota oczywiście również dostarczył. Ogólnie teksty powyższych trzech dżentelmenów czyta mi się póki co najlepiej. Reszta zebranej ekipy wydaje się solidna. Ot porządna rzemieślnicza robota, jednak w większości bez tego mitycznego "błysku". 

No nic, wracam do lektury. Podziękowania dla Konsolki i reszty redakcji za tą nostalgiczną podróż :hi:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Suavek napisał:

Do mnie również trafiło, razem z innym dodatkiem

Właśnie mi przypomniałeś ze była naklejka. Poszedłem do śmietnika po kopertę i faktycznie jest i naklejka, „pocztówka” i paragon :) 

Dopiero przejrzałem. Extra takie duże, pikselowe screeny. A te literówki? Póki co nie widziałem, ale korekta to coś ma znajome nazwisko:) No i dzisiaj edytor tekstu podkreśla błędy. 

Odnośnik do komentarza

Entuzjastą Saturna nie jestem, ale jako entuzjasta prasy growej nie mogłem sobie odmówić, więc oczywiście mam już swoje egzemplarze.

1686385054543.thumb.jpg.d62e83ea290aa8cbf7f34ce98b77ccdb.jpg

 

Pierwsze wrażenia? Jest bardzo schludnie, widzę sporo nowych i świeżych twarzy, bogactwo screenów, ładnych, czasem dużych i w świetnej jakości (choć np. Quake jakiś ciemny), a dział recenzji może sprawić, że w kilka tytułów będę chciał zagrać. Teraz tylko wykroić na to trochę czasu i możliwości.

Dobra robota Panie Redaktorze Zawiadujący Konsolite.

 

Na więcej wrażeń przyjdzie czas po lekturze całości.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kmiot napisał:

Entuzjastą Saturna nie jestem, ale jako entuzjasta prasy growej nie mogłem sobie odmówić, więc oczywiście mam już swoje egzemplarze.

1686385054543.thumb.jpg.d62e83ea290aa8cbf7f34ce98b77ccdb.jpg

 

Pierwsze wrażenia? Jest bardzo schludnie, widzę sporo nowych i świeżych twarzy, bogactwo screenów, ładnych, czasem dużych i w świetnej jakości (choć np. Quake jakiś ciemny),

quake do jasnymi gier nie należał, ale faktycznie wyjątkowo ciemne te screeny wyszły, w sumie adekwatnie to wyglada do tego jak się gra ;)

 

 

 

 

Godzinę temu, Kmiot napisał:

a dział recenzji może sprawić, że w kilka tytułów będę chciał zagrać. Teraz tylko wykroić na to trochę czasu i możliwości.

Dobra robota Panie Redaktorze Zawiadujący Konsolite.

dziękuję, powodzenia w organizacji czasu na gierki ;)

 

 

Godzinę temu, Kmiot napisał:

 

Na więcej wrażeń przyjdzie czas po lekturze całości.

Całe forum i redakcja wstrzymuje oddech ;)

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...