Skocz do zawartości

Saturn Extreme


Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, dee napisał:

Oby tylko nie zaczęło sie spamowanie tymi specjalnymi wydaniami. Tak 2-3 na rok to jest moim zdaniem optymalna liczba.

Jest trochę tych sprzetów o których chętnie bym poczytał, a tutaj premiera Saturna dopiero w czerwcu, więc dość odległa. Myślałem właśnie że co 3 miechy wyjdzie taki numer. 

Pomysł zajebisty - przecież gazety dziś kupują maniacy, a tu jeszcze ominięcie kiosków i innych dystrybucji.

Czekam na N64, Ps2, czy nawet Pecet, Gameboy wspolnie, i PSP&NDS również :) 

Odnośnik do komentarza

Generalnie teraz tematyka retro się dobrze sprzedaje, więc czemu by nie rozszerzyć tematyki? Zwłaszcza, że sprzętowe tematy się kiedyś wyczerpią.

Jestem w stanie wyobrazić sobie wydania specjalne poświecone seriom gier. Takim Final Fantasy czy MGS-em można spokojnie wypełnić cały numer :fsg:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

Jest trochę tych sprzetów o których chętnie bym poczytał, a tutaj premiera Saturna dopiero w czerwcu, więc dość odległa. Myślałem właśnie że co 3 miechy wyjdzie taki numer. 

Pomysł zajebisty - przecież gazety dziś kupują maniacy, a tu jeszcze ominięcie kiosków i innych dystrybucji.

Czekam na N64, Ps2, czy nawet Pecet, Gameboy wspolnie, i PSP&NDS również :) 

 

Ja czekam na gameboy extreme oraz psp extreme

  • This 1
Odnośnik do komentarza

MegaDrive (Genesis) Extreme

3DO Extreme (18+?)

Neo Geo+Jaguar Extreme

Amiga Extreme

SNES Extreme!!!

3DS Extreme

DS Extreme (16 tomowy, żeby te 7k gierek opisać :P)

PSP Extreme (tu chyba mniej, ale też tego sporo wyszło)

Vita Extreme

GameBoy Extreme

PS1 Extreme

PS2 Extreme

PS3 Extreme

DC Extreme

GC Extreme

Wii Extreme

Wii U Extreme

Xbox Extreme

X360 Extreme

Cycki Lary Croft Extreme

PC-98 Extreme (18+)

...

DOS Extreme?

WIN95-98 Extreme?

 

biorę wszystkie, dokupię nawet jakiś mebel, żeby to zmieścić

 

7gjy4u.jpg.270322f6c687b25ed837ed467db8ba21.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, czapa napisał:

Saturn spoko, ale czemu jednak nie Playstation 1/2 konsole trochę bardziej popularne i fajnie byłoby wrócić do tamtych czasów

a to nie był taki zamysł, żeby pisać o sprzetach ktore nie gościły na łamach pisma? Bo widze, ze juz tu ludzie wyskakuja z psp, vita, nintendo ds i playstation :gayos:

Odnośnik do komentarza

Jeśli wyskakują z takimi pomysłami, to znaczy, że jest zainteresowanie. Nie każdy czytał wszystkie numery PE, jeśli w ogóle, i nie każdy chce do starych numerów wracać. No i nie o to chodzi chyba, tylko o swego rodzaju retrospekcje, analizy, przemyślenia po latach itp.

 

Ja tam tak czy inaczej kupię każdy numer o interesującej mnie tematyce/konsoli, choć właściwego PE od lat nie kupuję. Jeśli jest na takie numery budżet, to czemu nie? Nie musi być samo retro.

 

Aczkolwiek wydawało mi się, że PSX-owi był poświęcony numer zerowy.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Suavek napisał:

Aczkolwiek wydawało mi się, że PSX-owi był poświęcony numer zerowy.

W zerowym były recki gier które nie trafiły na ramy pisma, czyli te wydane przed 1997 rokiem, przekrojowo nie było czegoś takiego, tylko że 108 stron to stanowczo za mało na bibliotekę PS1, no i część gier by się powtarzało względem tego co było w normalnych numerach. Dla tego z chęcią bym przywitał rocznikowe numery, takie the best of + hidden gems + najważniejsze wydarzenia 1995, 1996 itd. bez podziału na platformy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, grzybiarz napisał:

czemu? ;( 

obczaj jak dzisiaj wygląda pismo, nie ma tam już tego humorku z gilami z nosa, pierdami i cyckami, z jazdą na fotelikach na czele. 

Co mam powiedzieć? Życie + internet. Nie ciągnie mnie do periodyków. Tam, gdzie się nudzę niestety nie zawsze mam warunki, by czytać czasopisma, zaś w domu mam tyle zajęć, że nawet dla odprężenia wolę chwycić za coś innego. Żadna ujma dla pisma.

 

Kupiłem numery specjalne PE oraz jubileuszowy 300 i nawet tego jeszcze nie przeczytałem w całości, tylko po parę stron od czasu do czasu. ;) Ale i tak chętnie wesprę numery specjalne takie, jak tytułowy, bo właśnie wolę poczytać takie niecodzienne teksty, bądź wspominki, niż cykliczną gazetkę. Dlatego absolutnie nie mam nic przeciwko numerom poświęconym również konsolom, które już gościły na łamach PE, tylko po latach.

Odnośnik do komentarza

Nawiasem mówiac Saturn miał piękne logo. Najładniejsze z konsol 5 generacji. Ja osobiście w tamtym czasie zazdrościłem Saturnowi najbardziej Die Hard Arcade w które grałem w salonie gier. Fighting Force fajne, ale nie miało startu do Die Hard Arcade. Za to najbardziej rozczarował mnie Nights, po recenzji i screenach miałem nadzieję na cudna platformówkę, a okazało się to lataniem chłopkiem pomiędzy okręgami. Takie lepsze Superman64 :leo:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...