April 15, 20233 yr Wróciłem właśnie z kina i podobało mi się. Jak zwykle lubię gry/filmy/seriale, które sa czym sa i nie udaja czegoś innego. Mario z założenia to czysty fun i rozrywka i jako taki po prostu dostarcza. Jest szybko, zabawnie, pięknie i z mnóstwem smaczków. I jako takiego popcorniaka oceniam na 7/10. Polecam. Tylko nie należy oczekiwać nic głębokiego, film nie ma żadnego przesłania, ani nic w tym stylu. Po prostu czysty fun jak platformówki z Mario
April 15, 20233 yr Leciało z dubbingiem? Jak wypadło? Podobno wielki, kasowy hit. Obejrzy się pewnie.
April 15, 20233 yr Author 3 minutes ago, grzybiarz said: Leciało z dubbingiem? Jak wypadło? Podobno wielki, kasy hit. No po angielsku, ja mieszkam na Long Island. Angielski dubbing świetny, szczególnie Jack Black to klasa sama w sobie, szczególnie piosenka na cześć Peach wymiata. Sama księżniczka też super, dali jej sporo życia. Trzecie miejsce dałbym Donkey Kongowi. Sami bracia wypadli tak sobie, szczególnie Luigi nie miał nic do roboty. A, no i depresyjna Luma wypada absolutnie genialnie. Oczywiście wszystko to w konwencji rozrywkowego filmu do popcornu.
April 15, 20233 yr Wielki żal byl w mediach, że głosu Mario nie użyczał ten, który podkładał ikoniczne "it's a me". Ponoć jednak Chris Pratt dał radę. Koniecznie chce iść z dzieckiem, ale wtedy zepsuje sobie wrażenia dubbem PL.
April 15, 20233 yr 17 minut temu, Homelander napisał: szczególnie Jack Black to klasa sama w sobie U nas pewnie będzie Karolak
April 15, 20233 yr Widziałem na przedpremierze w pl i podobało mi się. Tempo film ma świetne, miejscami chyba za bardzo bo mogli trochę zbudować chemii między postaciami. Wykonanie topowe, udźwiękowienie fantastyczne (i licencjonowane utwory i remiksy growych), a przede wszystkim jest to kopalnia easter eggow, ilość smaczków jest niewiarygodna wręcz. Ciężko wystawić jakąś note bo w gruncie rzeczy to prosta bajka bez jakiegoś głębszego przesłania ale każdy fan uniwersum Nintendo powinien być zadowolony. Btw trochę szkoda jak potraktowali Luigiego, Peach niczym Furiosa, Bowser kradnie show.
April 15, 20233 yr Author No nie jest to Ratatoullie, Wall-E. Ani Król Lew. Czy nawet Shrek. Tutaj jest tylko i wyłacznie rozrywka. Bez morałów, ale i bez śladu poprawności politycznej, pouczania czy innych zmor dzisiejszej kultury. Jak ktoś oczekuje czegoś więcej to się rozczaruje
April 16, 20233 yr no fajny film dla dzieciaczków i fanów Nintendo. Bo nawiązań jest bardzo dużo do gierek (ktoś wyłapał to mall subtelne nawiązanie do Mario Galaxy na pustyni?) a i pomysł żeby niektóre sekwencje "akcji" zrobić w wersji 2.5D - ciekawe rozwiazanie i bardzo miodne. Jedynie problemy z tempem i słaba dynamika postaci. Ale no, jest to film dla dzieci. 7/10
May 23, 20233 yr Film ma już na koncie 1.248 miliarda zielonych. Najbardziej dochodowy film na podstawie gry ever i na razie trzecia najbardziej dochodowa produkcja animowana w dziejach rozrywki
May 23, 20233 yr Obejrzałem wczoraj jakoś szału nie robi po tylu animacjach ale jak ktoś bardzo lubi mario albo jest gówniakiem to myśle że nie ma się do czego dojebać
January 31Jan 31 Pięknie to wygląda, jeśli fabuła będzie ciekawa i nie zrobią tego tylko pod 5-letnie dzieci, to będę bardzo happy. Do kina i tak się wybiorę.
April 1Apr 1 Poprzedni film 46 na meta, czyli chuja się znają i średnia zaniżona przynajmniej o 20-25.
April 11Apr 11 Właśnie wracamy z kina. Młodemu sie podobało, wiadomo. Dla mnie pierwsza część sporo lepsza no ale na do obejrzenia z dzieckiem w sam raz.1 część 8/102 część 6/10
April 11Apr 11 Bowser i Bowser Jr to najlepiej zagrany duet ojciec syn od czasu pierwszej czesci kultowego filmu The Godfather
April 11Apr 11 Byliśmy wczoraj, nienajgorszy film, czas zleciał szybciutko Sporo było muzyki z gry, gdzie w pierwszej części było odrobinę za dużo licencjonowanych, nie-nintendowskich kawałków. Ta zmiana jest oczywiście na plus. Poza tym jest oczywiście wiele innych smaczków tarmoszących siusiaki.Ogółem można obejrzeć.
April 11Apr 11 Byłem dzisiaj i podobało się. Jeśli ktoś oczekuje głębi to może być zawiedziony. Jest to rozrywka w czystej postaci, dobrze zaanimowana i bez przestojów. Świetnie wplecione oryginalne motywy muzyczne w ścieżkę dźwiękową oraz postaci z innych gier nintendo. Szczerze, to mógłby być dłuższy bo czas zleciał niepostrzeżenie.
May 14May 14 Też mi się podobało, chyba nawet bardziej, niż jedynka (której bym dał takie 6/10), ale może to trochę efekt wizyty w kinie i dodatkowej dopaminki od obżerania się popcornem. Tak czy siak, to nadal mniej więcej ten sam pomysł na film: pretekstowa fabuła, w której bohaterowie skaczą po lokacjach jak w grze, dziesiątkieaster eggów, cameo i innych nawiązań dla mniej i bardziej siedzących w świecie Mario widzów, jednocześnie dosyć uniwersalny przekaz głównego wątku, no i wszystko to wygląda po prostu ślicznie. Parę razy nawet prychnąłem. Dubbing też bez zarzutu. No dla dzieciaków hicior, a dla boomerów idących z nimi do kina bezbolesny i wesoły seans.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.