Skocz do zawartości

The Super Mario Bros. Movie


Rekomendowane odpowiedzi

76481E7C-1657-44E4-AC77-CCBBD4763719.jpeg.3505ba7d6f7ef98eef03627a44ccf10c.jpeg

 

Wróciłem właśnie z kina i podobało mi się. Jak zwykle lubię gry/filmy/seriale, które sa czym sa i nie udaja czegoś innego. Mario z założenia to czysty fun i rozrywka i jako taki po prostu dostarcza. Jest szybko, zabawnie, pięknie i z mnóstwem smaczków. I jako takiego popcorniaka oceniam na 7/10. Polecam. Tylko nie należy oczekiwać nic głębokiego, film nie ma żadnego przesłania, ani nic w tym stylu. Po prostu czysty fun jak platformówki z Mario

  • beka z typa 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, grzybiarz said:

Leciało z dubbingiem? Jak wypadło? 

Podobno wielki, kasy hit. 

 

No po angielsku, ja mieszkam na Long Island. Angielski dubbing świetny, szczególnie Jack Black to klasa sama w sobie, szczególnie piosenka na cześć Peach wymiata. Sama księżniczka też super, dali jej sporo życia. Trzecie miejsce dałbym Donkey Kongowi. Sami bracia wypadli tak sobie, szczególnie Luigi nie miał nic do roboty. A, no i depresyjna Luma wypada absolutnie genialnie. Oczywiście wszystko to w konwencji rozrywkowego filmu do popcornu. 

Odnośnik do komentarza

Widziałem na przedpremierze w pl i podobało mi się. Tempo film ma świetne, miejscami chyba za bardzo bo mogli trochę zbudować chemii między postaciami. Wykonanie topowe, udźwiękowienie fantastyczne (i licencjonowane utwory i remiksy growych), a przede wszystkim jest to kopalnia easter eggow, ilość smaczków jest niewiarygodna wręcz. Ciężko wystawić jakąś note bo w gruncie rzeczy to prosta bajka bez jakiegoś głębszego przesłania ale każdy fan uniwersum Nintendo powinien być zadowolony.

 

Btw trochę szkoda jak potraktowali Luigiego, Peach niczym Furiosa, Bowser kradnie show.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no fajny film dla dzieciaczków i fanów Nintendo. Bo nawiązań jest bardzo dużo do gierek (ktoś wyłapał to mall subtelne nawiązanie do Mario Galaxy na pustyni?) a i pomysł żeby niektóre sekwencje "akcji" zrobić w wersji 2.5D - ciekawe rozwiazanie i bardzo miodne. Jedynie problemy z tempem i słaba dynamika postaci. Ale no, jest to film dla dzieci.

 

7/10

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...