Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie z kolei juz irytują rankedy ( tylko to gram). 3 mapy na krzyż się przewijają. Dzisiaj dopiero pierwszy raz w tym sezonie miałem sub base xd xd Zresztą wiele osób na to narzeka. Highrise czyt. kto pierwszy zrobi spawn trap wygrywa rundę w control leci w kółko ta mapa. Dodatkowo matchmaking to żart.

Grasz cross off to paralityki grające w 60fps z fov 60. Grasz z PC to co drugi mecz aimbot detected. Mw2 nabilem 600h w rankedach i było super. Zresztą w tym roku nawet tylko 4 Majory graja Pro's a transmisję mają prawie o połowę mniejszą oglądalność niż rok temu.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Hubert249 napisał:

Mapki MWII vs MWIII, to które wypadają lepiej? 

Dla mnie lepsze z MW3(właściwie to z oryginalnego MW2). Można fajnie postrzelać karabinami wyborowymi i snajperskimi. Więcej ciekawych miejsc na pojedynki strzeleckie. Mniej bezsensownej napierdalanki. Dodając w sezonach te nowe, jak Stash house, Departures czy Vista udawadniaja, że nowych map do Codow już nie potrafią robić.

I na tych odgrzanych kotletach okazało się, że wciąż lepiej mi się gra niż na tych z MW2 2022, które niby były ok aż do momentu gdy znowu się zagrało na starszych mapach.

Więc w sumie MW2 2009 > MW2 2022 > MW3 licząc tylko ten szajs z sezonów.

Edytowane przez meffju41
  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dla chętnego kilka kodów na bonusy do MW III (z promocji Monstera):

Spoiler

Inner Beast Weapon Blueprint -> FV3X-KW2RB-2ZPC

The Beast Operator Skin -> EDJT-5G32Y-LYTP

Caught in the Crosshairs Weapon Vinyl -> C5Y7-NPQPW-XK1T

Zero Chill Operator Skin -> 956N-1SBFM-BW4N

Mark of The Beast Decal -> 9SSK-07NVK-642Q

Beast Up Operator Skin -> B86D-MFLK4-HNT7

 

www.callofduty.com/redeem

 

Clutch Operator Skin -> a.atvi.com/MonsterRanked 

 

Spoiler

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako dziecko jarałem się "realizmem" (bo to nie sim) w grach wojennych: pierwszy CoD z dodatkiem United Offensive, Brothers in Arms... no przyciągał ten brudny klimat prawdziwej wojny. Więc nie o sam wiek chodzi. Oglądałem też Pokemony, no ale nie chciałem biegać Ashem w CoDzie czy MoH.

 

a te skórki to nie wiem... zabawne to? "kozackie"? dlaczego, co poszło nie tak? jest tutaj młodziak który mógłby to wyjaśnić boomerom?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Koniec mojej kariery w rankedach w tym sezonie. Podsumowanie.

Granie solo trudniejsze niż w MW2 przez totalnie skopany matchmaking.

Brak nowych map.

Znerfienie podstawowych MCW I Rival 9, a jednocześnie zrobienie że Swarm kill machiny, która jest celniejsza z dalsza od MCW xd xd

Ogólny brak pomysłu na rozwój rankedów i w sumie zdania są takie same czyli, że zaraz zdechną. 

 

Odnośnik do komentarza

Tak było od początku MW3 czy zepsuli to w nowym sezonie? W Rankedach nie słychać w ogóle kroków z tymu "cichymi butami" Nawet jak ktoś biega. Nie słychać nawet swoich kroków... w dodatku przegięte pistolety maszynowe i fakt, że używa tego 90% osób.

W efekcie ranked to festiwal biegających na ciągłym sprincie pojebów z kosiarkami bo przecież i tak ich nie słychać.

Taka gra mija się z celem.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Master_Lukas napisał:

Ciche buty to najlepsze co dali od czasów Cod 4 MW. Bez tego nie dało się grać w MW2, czekało się na naładowanie Dead Silence i dopiero można było swobodnie chodzić, bo inaczej było cię słychać z połowy mapy. 

Ale właśnie w tym rzecz. Ujebali bardzo istoty element gameplayu.

Trzeba było się skradać żeby nie było Cię słychać. Nadłuchiwało się przeciwnika. A teraz? Możesz zapierdalać jak poparzony bo i tak nic nie słychać, i każdy może też do Ciebie podbiec od tyłu na pełnej jakby lewitował. Jeśli tak to ma wyglądać to niestety ten CoD dla mnie będzie bez Rankedów. Dobrze, że kupiłem za grosze.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Emet napisał:

Ale właśnie w tym rzecz. Ujebali bardzo istoty element gameplayu.

Trzeba było się skradać żeby nie było Cię słychać. Nadłuchiwało się przeciwnika. A teraz? Możesz zapierdalać jak poparzony bo i tak nic nie słychać, i każdy może też do Ciebie podbiec od tyłu na pełnej jakby lewitował. Jeśli tak to ma wyglądać to niestety ten CoD dla mnie będzie bez Rankedów. Dobrze, że kupiłem za grosze.

Dokładnie. Kolega wyżej gra tylko z kolegami dla fanu. Nie wie co to jest rywalizacja w rankedach powyżej platyny i jak istotne są takie rzeczy w taktyce itp. Teraz kontrola i hardpoint to teamdeath match totalny. Piszę o jakimś skradaniu xd trzeba było się nauczyć poruszać po mapie, a teraz lecisz na pałe kto pierwszy do punktu.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...