Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Czezare napisał:

W opisie niektórych dodatków do pukawek jest mowa o postawie taktycznej. O co kaman?

 

Grałeś już w MW3 i nie odkryłeś tego? Krzyżak w dół podczas celowania i trzymasz broń nisko z (mam wrażenie, że) nieco szerszym polem widzenia. Nie przydatne na średnie i duże odległości. W pomieszczeniach i mapach typu Rust robi robotę.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Darmowy weekend to pograłem kilka meczy. Dalej COD ma naprawdę fajny feeling strzelania, ale movement już wolałem z dwójki, tutaj te wślizgi to porażka, wystarczy lekko dać sprint i już zapiernicza po podłodze.

 

 

Menusy są masakrycznie, co się dzieje z obecnymi grami to nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Moldar napisał:

Darmowy weekend to pograłem kilka meczy. Dalej COD ma naprawdę fajny feeling strzelania, ale movement już wolałem z dwójki, tutaj te wślizgi to porażka, wystarczy lekko dać sprint i już zapiernicza po podłodze.

 

 

Menusy są masakrycznie, co się dzieje z obecnymi grami to nie mam pojęcia.

Odnośnie wślizgów to może Twój operator miał akurat założone buciory, które umożliwiają dłuższe wślizgi. Można je rzecz ciemna zmienić. A co do menusów to doprawdy nie wiem co w nich nie halo. IMO bardzo czytelne i przejrzyste.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Właśnie wszedłem, aby pograć i oczom nie wierzę. Zamiast czwarty prestiż tj 232 lvl, który miałem wczoraj nagle zaczynam dziś od szeregowca 1 lvl. WTF??!! Miał być jakiś reset leveli, czy oni mają jakąś awarię na serwerach? Ponadto utraciłem zdobycze w kamuflażach broni. Niby mam wszystkie pozłacane na snajperkach (bo tak było w istocie tj wszystkie zdobyłem) to nie mogę robić platyn (wykutych), ponieważ pokazuje mi, że nie zrobiłem pozłacanych. Też tak teraz macie?

 

EDYTA:
Wygląda na to, że to jest powszechny i to grubszy problem:
https://downdetector.pl/status/call-of-duty/

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czezare napisał:

Czy rankedy działają bez problemu?

Tak. Tylko w dzień startu sezonu 2 zaczęło lagowac ale zaraz wyłączyli i bardzo szybko uruchomili po starcie sezonu. Co zwykle trwało 4-5 h.

Panowie, żeby nie było że jaja. Ja mam ponad 20 tys h we codach, także doświadczenie. CoD 4 to CB, esl i po 16h dziennie. Czasy liceum.

Odnośnik do komentarza

Za szybko odtrąbiłem zwycięstwo. Niestety, po pierwsze po meczu plansza z wynikami wisi o wiele za długo, gdzieś tak minutę, poza tym na pewno nie zalicza wykonanych czelendży na kamuflaże broni. Na bank zabiłem trzech kolesi wyborówką MCW bez zginięcia i przeładowania magazynka, a gra mi tego nie zaliczyła, dlatego wciąż mam 12/15 potrzebnych do platynowego kamuflażu tej broni. To samo ze snajperką. Wyraźnie dostałem komunikat po zabiciu klienta, że zrobiłem to "Przez ścianę", a tymczasem nie zaliczyło mi tego. Dla mnie nie ma więc sensu grać póki tego nie naprawią, gdyż zdobywanie camo to jedyna rzecz, która mnie jeszcze trzyma przy tej grze.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zostań przy MW1 najlepiej heh. 2 i 3 to te same gry. MW2 wolniejsza, 3 ma lepsze mapy, nie licząc tych dodanych później bo to szajs. Mi lepiej strzelało się w dwójce. Wydaje mi się, że tam każda klasa broni strzela się inaczej. W trójce mam wrażenie, że wszystkim strzela się tak samo. To pewnie przez ten odrzut którego tu prawie nie ma.

Odnośnik do komentarza

Ja też już kończę z tą odsłoną. Grało mi się wybornie, ale nie mam już motywacji do dalszej gry, z uwagi na splatynowanie wszystkich dostępnych 11-tu snajperek, oraz wszystkich 12-tu karabinów wyborowych, łącznie z ukochaną przeze mnie kuszą (ponad 1000 killi tą bronią). W ogóle to się dziwię, że przez te wiele godzin spędzonych na serwerach nie spotkałem ANI JEDNEGO gracza poza mną ma się rozumieć, który by kuszy używał.

Trzeciego sezonu nie będę już grał, no chyba, że wprowadzą jakąś dodatkową, zupełnie nową snajpę lub wyborówkę...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hubert249 napisał:

A co wam dokładnie nie zagrało? Mapy? Klimat  cyrku czy coś innego? 

Mi zagrało dosłownie wszystko, nawet te odgrzewane kotlety w postaci starych map. Zmęczenie materiału po prostu. Zeszłoroczna część o wiele szybciej mi się znudziła, aczkolwiek do najlepszej części tj BO2 daleko. Tam to nawet po zdobyciu wszystkich możliwych 11-tu prestiży chciało mi się w to nadal nap..dalać:banderas: I te genialne mapy w postaci Raid, Standoff czy Hijacked!:banderas:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...