Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

Słabe charaktery, gra będąca totalnym ,,odwal się i daj 350 zeta'' ale to jest ich uzależnienie od pif-paf w multi więc choćby skały srały coraz więcej osób będzie się tutaj ujawniać bo z każdym dniem będą ich opuszczać siły, słaby sen, gorsze samopoczucie.
Ja jestem silny i walczę o nasze gry :Cell:
ktoś powie ,,ale ty masz silną psychikę''

Spoiler

comment_1590663508pyXtmD0REKkbzx7B2A0fqv.jpg.881987f5de1675447a6f4206a979bf07.jpg

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś się waha albo go sumienie gryzie bo by pyknął kampanię, ale nie chce dać się dymać Acti to polecam OLX. Jest wysyp kluczy na PS5 w dobrych cenach (pochodzące z tych promocyjnych zestawów z konsolą).

 

Właśnie wyrwałem kluczyk od typa za 120 zł. Prawdopodobnie to i tak za dużo na to co nam zaserwowali w tym roku, no ale to nie 4 bomby :) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Multi chodzi jak to multi w call of duty - jak dobrze naoliwiona szwajcarska maszyna. Grane było do późna w nocy, syndrom jeszcze jednego meczyku wjechał. Bardzo, bardzo sporadycznie lagnęło - dwa razy przez kilka godzin. 

Estate, Favela, Highrise, Wasteland - jedne z najlepszych map (wg mnie) w całej serii; wzbudzają szybsze bicie serca przy pierwszym kontakcie.  Albo za krótko było grane, albo faktycznie na chwilę obecną nie wszystkie mapy z rozpiski wjechały na serwery. Małe aktualizacje wjeżdżają standardowo jak przy każdej premierze coda co kilka godzin.

Karabinki faktycznie odrzut zmniejszony, lepsze prowadzenie ognia, ale zmniejszony realizm. Jeszcze nie strzelałem z km-ów, więc zobaczymy jak wyjdzie całościowo. Udźwiękowienie daje radę. I to jak. 

Szkoda, że "MW3" przez pazerność ludzką nie wjechało jako dlc powiedzmy za 99zeta i wszyscy byli by szczęśliwi, a tak niesmak pozostanie pomimo dobrej zabawy. 

  • Dzięki 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Wciąga strasznie. Jedyny mój zarzut, że za dużo map gdzie jest wojna sniperow. Bronie są świetne, aż nie wiadomo czym grać. TAQ i Vazniev z mw2 op w uj, ale znowu krótkie nieprzydatne na większości map. Ogólnie trzeba chyba poświęcić tej grze więcej czasu, żeby ogarniać mapki, spawny. Zobaczymy co dalej. Nie za dużo widzę kandydatów do rankedów. Zobaczymy co wymyślą. No i oczywiście frontine wszechobecny, gdyby komuś przeszkadzalo i szukał powagi. 

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, meffju41 napisał:

Na to pierwsze nie ma co liczyć. Był wielki lament prosów codowych, że krótkie ttk w MW2 promuje niedzielnych graczy, więc Sledge posłuchało i wydłużyło Ttk.

Prawda jest taka, że przez brak odrzutu tego wizualnego, mimo dłuższego ttk, zabija się łatwiej niż w MW2.

Po ponad 600h w mw2 głównie rankedach nie zgodzę się, że łatwiej. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...