Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bart2pactrumpet napisał:

umię

 

1 godzinę temu, Bart2pactrumpet napisał:

rozumię

:pechowiec:
jest jeszcze trwająca 3.5h kampania dla pojedynczego gracza bo mam takie wrażenie, że tobie nie musi koniecznie chodzić o grę multiplayer w sieci z innymi graczami a po prostu chcesz pograć jakkolwiek.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pograłem dość sporo bo ok 60 godzin przez te kilka dni i muszę z pewnym zdziwieniem  przyznać, że w tę najnowszą część gra mi się znakomicie, o wiele wiele lepiej niż w poprzednią. Nie wiem z czego to wynika, ale Sledgehamer naprawdę dali radę zważywszy ile mieli czasu i gdyby szefostwo nie zmusiło ich do zrobienia trzygodzinnego singla, który kompletnie nikogo to gra byłaby jeszcze lepsza. Zamiast odwalać singlową pańszczyznę zrobiliby oprócz świetnie i z pietyzmem odrestaurowanych starych map do multiplayera powiedzmy sześć-osiem nowych, oryginalnych mapek i byłoby wpytę. 

Ja w każdym razie miałem spore obawy, a miło się zaskoczyłem...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, Czezare napisał:

Wlazł już ten nowy sezon?

Nie. Jeszcze nawet patcha nie ma do ściągnięcia o dziwo. Normalnie zawsze w dzień nowego sezonu o 18 był start. Tyle co Rankedy o 8 rano wyłączyli. W mw2 tego nie robili do samego końca sezony. Dopiero później przerwa 3-5h była.

Edytowane przez Donatello1991
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.02.2024 o 18:43, meffju41 napisał:

 

A te nowe mapy to jakaś kpina. Jak z mobilki...

Sądziłem, że będę mógł zaprotestować z powodu tej opinii, ale niestety muszę się z nią zgodzić. Ani jedna mapa z tych nowych (Rio, Vista, Stash House , Departures) nie zasługuje na miano nawet średniaka. Malaryczny syf.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...