Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare III


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bartg napisał:

Spływają kolejne recenzje po premierze, już 50 na Meta :banderas:Codowi youtuberz pieją z zachwytu, jak wspaniale Sledgehammer słucha społeczności i jak wspaniale się gra, tymczasem oceny graczy dążą szybko do 1/10.

Zupełnie mnie to nie dziwi, po becie już było widać, że ta gierka to kupa śmiechu i ściek, ogromny krok wstecz nawet względem takiego mw2 z zeszłego roku pod praktycznie każdym względem i najbardziej bezczelny skok na kasę w branży, tylko co z tego, że ludzie widzą skoro ten badziew się i tak sprzedaje.

Odnośnik do komentarza

 

WOW taki launch WOW tyle sukcesu. Sprytni są jebańce, każdy kto ma zainstalowane MW2 albo Warzone na swojej konsoli to ma też to zjebane COD HQ. I co zrobiło to COD HQ na premierę? Pobrało KAŻDEMU Modern Warfare 3, z automatu, bo tak. Nie masz MW3? Ściągnęliśmy CI bo wiesz, teraz jedno kliknięcie płatności i możesz grać. 

 

Do piachu :shotgun:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Qbon napisał:

tylko co z tego, że ludzie widzą skoro ten badziew się i tak sprzedaje.

Bo to jest ich ulubione pif-paf! Co roku coraz gorzej, liczba zmian i dodawanych pierdół, na które ,,wystarczy przymknąć oko'' jest tak duża, że niedługo w CoD'a będą grać z zawiązanymi oczami :kekw: 
Uzależnienie to jest okropna rzecz :pechowiec:.
To będzie kolejny udany dzień bez MW3 w bibliotece gierek :banderas: polecam taki styl życia
 

Odnośnik do komentarza

Ograłem co nieco i będzie niepopularna opinia:

 

Kampania - jest taka jak zawsze czyli dobra, momentami bardzo dobra. Nie ma słynnej akcji na lotnisku jak w oryginale, ale jest 

Spoiler

równie mocna misja z Makarovem na pokładzie samolotu, a później mocne pożegnanie z jednym z głównych bohaterów 

Nie spodziewałem się i nie wierzyłem, że będą jeszcze takie momenty w tym reboocie. Plusik.

 

Rzeczywiście połowa misji to te otwarte misje bojowe, ale nie przypominają one żadnego Warzone'a, a raczej nieoskryptowane piaskownice, gdzie można dotrzeć do celu na różne sposoby. Raz znalezione bronie i akcesoria (np. wciągarka linowa) odblokowują się na stałe, otwierają nowe możliwości i zachęcają do powtarzania misji. Grałem na weteranie i naprawdę fajnie się rozkminiało jak po cichu przejść te zadania. Pozytywne zaskoczenie.

 

Pozostałe misje to klasyka Coda - efektownie, filmowo, fast food ale bardzo smaczny.

 

Czy kampania jest krótka? Tak, jak zawsze. Ale przez te otwarte misje na weteranie powtarzane wielokrotnie - nie czuć różnicy względem poprzednich odsłon. Natomiast jest spokojniej, a pod względem fabuły i akcji - chyba wolę dwójkę.

 

Multiplayer - dla mnie to jest dokładnie to samo co MW II, ot inne mapy (klasyki ze starej trylogii). Idiotyczny pomysł z dzieleniem community na dwie takie same gry z osobnym lvlowaniem.

 

Zombie - reskin DMZ z dwójki, wciąga ale to znów dokładnie to samo. Misja, loot, eksfiltracja i tak w kółko. Po każdym akcie misja fabularna, ale tego jeszcze nie próbowałem.

 

MWIII to jest DLC do MWII i nawet trofea podpięte pod poprzednią odsłonę (brak platyny) o tym świadczą. Wołanie za to 350 zł jest ostrą jazdą po bandzie i lincz jest w pełni zasłużony. Ale to... naprawdę fajny mission pack do poprzedniej kampanii i nostalgiczny map pack do multika. Za stówkę warto brać.

 

Czekam na pełnoprawną odsłonę i kontynuację historii, bo fajnie odpalić takiego akcyjniaka o tej porze roku.

Edytowane przez jimmyyy8
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jimmyyy8 napisał:

Czy kampania jest krótka? Tak, jak zawsze

 

W MW była długa, a tu jest śmiech na sali w tym aspekcie. Tak krótkiej kampanii nie pamiętam,,a ograłem wszystkie.

 

5 godzin temu, jimmyyy8 napisał:

Rzeczywiście połowa misji to te otwarte misje bojowe, ale nie przypominają one żadnego Warzone'a, a raczej nieoskryptowane piaskownice, gdzie można dotrzeć do celu na różne sposoby. Raz znalezione bronie i akcesoria (np. wciągarka linowa) odblokowują się na stałe, otwierają nowe możliwości i zachęcają do powtarzania misji. Grałem na weteranie i naprawdę fajnie się rozkminiało jak po cichu przejść te zadania. Pozytywne zaskoczenie.

 

Przecież takie misje, a prawdopodobnie tysiąc razy lepsze robili by gracze, gdyby był jakiś "generator misji" . Poszli po najmniejszej linii oporu wycinając fragment obszaru z warzone i dodając boty, więc jeżeli zaskoczyli Cię pozytywnie takim czymś to masz minimalne wymagania.

Bo co innego dobrze wyreżyserowane i mocno oskryptowane z narzuconym szybkim tempem misje mające jakiś sens w połączeniu całości, a co innego to "coś" nazywanego misjami. To powinny być wyłączone ze scenariusza opcjonalne zadania na zaliczenie gwiazdek, odblokowanie operatorów, albo coś tam jeszcze innego. 

Reasumując, jeżeli ktoś kupił tą grę pod single, to jest wariatem ;) ; jedyne co jest ok w tej grze, to multi pomijając aspekt, że to bardziej dlc,   to technicznie i w kwestii dostarczania dobrej zabawy jest moc. 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Crazy Horse napisał:

jeżeli zaskoczyli Cię pozytywnie takim czymś to masz minimalne wymagania.

Po tym hejcie w necie nie miałem żadnych wymagań i spodziewałem się najgorszego, może to dlatego ;) 

 

4 godziny temu, Crazy Horse napisał:

Reasumując, jeżeli ktoś kupił tą grę pod single, to jest wariatem ;) ; jedyne co jest ok w tej grze, to multi pomijając aspekt, że to bardziej dlc,   to technicznie i w kwestii dostarczania dobrej zabawy jest moc. 

 

Multi to niemalże kopia poprzedniej odsłony, więc to dopiero szaleństwo!

 

Godzinę temu, Bartg napisał:

No nie, to najkrótsza kampania w historii serii i to tak ze sporą przewagą, na normalu do zrobienia poniżej 3 godzin

Nie wiem na jakiej zasadzie jest to porównanie, skoro jest 6-7 tych otwartych misji, które można przebiec w 5 minut na normalu albo spędzić godzinę na weteranie. Do tego wydaje mi się, że każdą kampanię CoDa na normalu da się przebiec w śmiesznym czasie triggerując tylko kolejne skrypty.

 

Reasumując, nie jest tak dobrze jakbyśmy chcieli, ale nie jest też tak źle jak wynika z review bombingu. Ktoś już tu wcześniej pisał, że gdyby MWIII było DLC za 99 zł to wszyscy byliby ukontentowani. Więc liczę, że w przyszłości Acti/M$ albo przystopuje ze zdzieraniem kasy albo da pełnoprawną, wypełnioną treścią odsłonę w SP i MP.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bartg, grałeś w te misje w ogóle? Możesz kombinować z wyposażeniem, szukać ukrytych przejść, używać linki, przechodzić jaskiniami w noktowizorze, patrzeć na czujnik pulsu i oznaczać patrole żeby nie wszczynać alarmu (te misje są pomyślane pod stealth, nawet fabuarnie jest to za każym razem powiedziane). Ale możesz też zdesantować się przy samym celu misji i na normalu wyciąć w pień nadbiegającą falę wrogów - i koniec, dlatego wtedy trwa to 5 minut. Nie rozumiem jak można wybrać styl rambo w tych misjach, ale nie rozumiem też Nicki Minaj w multiku :) 

 

W Hitmanie też możesz wykorzystywać mechanizmy i wczuć się w temat albo wyciągnąć giwerę i zrobić rzeźnię w parę minut zaliczając etap.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie grałem i nie zamierzam, obejrzałem skrót kampanii na YT i mi wystarczy :kaz: Otwarte levele tego typu nie pasują imho do tego, czym jest CoD w singlu, ale zawsze znajdzie się ktoś komu się podoba, nie neguje tego. Ja na szczęście wyszedłem z uzależnienia od CoDa i na razie nie chcę wracać, ta gra ma wszystkie mechanizmy FOMO jakie można w grach zastosować i podziękuje, bo brakowało czasu na te wszystkie dobre giereczki bo nowy sezon, nowe kamuflaże, nowe bronie, nowe mapy AAA KLIKNIJ ZAGRAJ.

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Wszystko rozbija się tylko o to w jaki sposób podeszło do tej gry Activision. Gdyby to było DLC to tej ogromnej krytyki by nie było. Pewnie nawet większość byłaby zadowolona i bardziej chętna na wydanie pieniędzy.

W sumie to między dwójką a trójka był idealny czas by zrobić z tego grę usługę, płacić za sezony a nie kolejne części. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...