Opublikowano 6 czerwca6 cze We’re super excited to welcome you all back to the world of Tormented Souls!Tomorrow, June 7th we’ll also be featuring in the Latin American Games Showcase with a new story teaser trailer. You can watch live from 11am PT / 7pm BST via Twitch and YouTube.Enjoy!Dual Effect & PQubea na steam jest to demo, obczai się na deczku może
Opublikowano 6 czerwca6 cze Obejrzalem tylko kilka sekund tego dema. Czekam cierpliwie i wskocze wiedzac jak najmniej.
Opublikowano 2 sierpnia2 sie Przeglądam sobie pre ordery w PB a tutaj https://perfectblue.pl/produkt/gra-ps5-tormented-souls-2-edycja-standardowa/Premiera: 23 października 2025fajna ta jesień dla fanów horrorów
Opublikowano 3 sierpnia3 sie W dniu 2.08.2025 o 14:44, messer88 napisał(a):Przeglądam sobie pre ordery w PB a tutaj https://perfectblue.pl/produkt/gra-ps5-tormented-souls-2-edycja-standardowa/Premiera: 23 października 2025fajna ta jesień dla fanów horrorówCo kilkanaście dni jeden mocny horror, ładnie się tam dogadali :).
Opublikowano 4 sierpnia4 sie W dniu 2.08.2025 o 14:44, messer88 napisał(a):Przeglądam sobie pre ordery w PB a tutaj https://perfectblue.pl/produkt/gra-ps5-tormented-souls-2-edycja-standardowa/Premiera: 23 października 2025fajna ta jesień dla fanów horrorówDzięki za info. Jest czas żeby jedynkę nadrobić.
Opublikowano wczoraj o 20:02 1 dzień To jedyny survival horror, w którym największy lęk budzą we mnie nie potwory, starcia z bossami czy zbyt małe zasoby amunicji i środków leczniczych, tylko łamigłówki.W ogóle fajnie jakby dodali opcje wybrania poziomu trudności zagadek, gdzie przy niższych poziomach byłyby jakieś dodatkowe podpowiedzi albo aktualizacje mapy, gdzie po zrobieniu wszystkiego, co możliwe, i zebraniu wszystkich potrzebnych przedmiotów, wzorem Silentów i Residentów, mielibyśmy informacje, że w danym miejscu nic więcej nie mamy do zrobienia. Parę razy się tak zaciąłem, bo myślałem, że gdzieś musiałem pominąć jakiś istotny przedmiot i dlatego nie mogę ruszyć dalej. Tak jak przy tej:Spoilermaszkarze leżącej na łóżku szpitalnym wokół której trzeba było zrobić parę kółek, a ja latałem po całej rezydencji i zastanawiałem się co pominąłem Edytowane wczoraj o 20:04 1 dzień przez Czokosz
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.