Skocz do zawartości

Tormented Souls II


Bzduras

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko około 20 ludzi robi ten tytuł. Jak w latach 90. Dwójka pewnie będzie topowym horrorem w tej generacji. Mnie ciekawi jak duży zrobią postęp w rozgrywce, coś dłubią przy sterowaniu, ciekawie. 
Chyba założę Twittera i po premierze zapytam potężnego szefa blooberów co sądzi o tej grze zrobionej przez 20 osób.  
O jakim postępie mówimy?
Może być jeszcze lepiej?

jestem pixelem


Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Pure Bladestone napisał:

różne lokacje jak szkoła, dworzec. No brzmi to grubo dla mnie.


Mi się właśnie podoba jedna lokacja, jak jakieś mansion czy komisariat. Czuję, że jestem w klatce bez wyjścia, rośnie poziom zaszczucia. Nie do końca większa ilość lokacji może być dla mnie zaletą, ale to się zobaczy. Wierzę, że przygotują sequel doskonały.

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Schranz1985 napisał:

O jakim postępie mówimy?
Może być jeszcze lepiej?

jestem pixelem

 

No juz bez przesady z tym praisowaniem jedynki :). To był dobry survival horror, klasyczny itp., ale nie był to jakiś absolutny top. Mają sporo do poprawy i jak widać chcą, więc również trzymam kciuki. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Lukas_AT napisał:


Mi się właśnie podoba jedna lokacja, jak jakieś mansion czy komisariat. Czuję, że jestem w klatce bez wyjścia, rośnie poziom zaszczucia. Nie do końca większa ilość lokacji może być dla mnie zaletą, ale to się zobaczy. Wierzę, że przygotują sequel doskonały.

Residenty dosyć dobrze pokazują, że większa ilość lokacji niekoniecznie musi się wiązać z mniejszą klaustrofobią czy uczuciem zaszczucia, wszak nawet w RE1 i 2 nie ma tylko jednej miejscówki. A to, że TS2 będzie większe to akurat według mnie spoko, zawsze to jakaś rożnorodność. Byle tylko dali możliwość swobodnego przemieszczania się między nimi bez jakichś dziwnych ograniczeń, nienawidzę kiedy gra pod sama koniec blokuje mi dostęp do wcześniejszych lokacji gdzie jeszcze nie udało mi się zebrać wszystkich przedmiotów itp.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Pure Bladestone napisał:

Chyba nie widziałeś tweeta, który znikł z poprzedniej strony. Było w nim, że poprawiają oprawę AV, coś tam ze sterowaniem, ma być 10 broni, więcej różnych przeciwników i różne lokacje jak szkoła, dworzec. No brzmi to grubo dla mnie.

btw co się stało z tweetem, zniknął z internetów? 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Josh napisał:

Residenty dosyć dobrze pokazują, że większa ilość lokacji niekoniecznie musi się wiązać z mniejszą klaustrofobią czy uczuciem zaszczucia, wszak nawet w RE1 i 2 nie ma tylko jednej miejscówki.


Nie bez powodu też się mówi, że stare Residenty są najlepsze w pierwszej połowie gry. Dla mnie właśnie rezydencja i komisariat to najlepsza część gry. Jest też Ishimura z Dead Space, którą uwielbiam. Oczywiście nie twierdzę, że nie da się teo dobrze zrobić, wszak w takim Silent Hill się trochę skakało po lokacjach. Mam pełne zaufanie do sequela, ale osobiście bym wolał znów jakąś rezydencję. Co rezydencja to jednak rezydencja. :)

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...