Opublikowano 16 lutego16 lut https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2026-02-16/robert-duvall-nie-zyje-aktor-mial-95-lat/
Opublikowano 16 lutego16 lut Pewnie pomyliłeś z Genem Hackmanem który umarł prawie że dokładnie rok temu.
Opublikowano 17 lutego17 lut W dniu 13.02.2026 o 16:43, JaskinieTerrigenoweMarvela napisał(a):,,F1" było najlepszym w historii zarobkiem ,,filmowym" Apple'a spośród produkcji tego giganta rozrywki emitowanych w kinach... W związku z tym ogłoszono sequel dzieła. No i... co o tym myśleć? Nie widzę powodów tworzenia sequela w środowisku teoretycznie tak hermetycznym jak sport motorowy, tym bardziej F1. I co by w tym sequelu miało się wydarzyć. ,,F1" było genialnym jednostrzałowcem, nic więcej, z zasłużonymi nominacjami do Oscarów (4 kat.)Najnowsze ,,Żółte tik-taki", xD, w swoim którymś tam filmie kinowym... z świeżego zwiastuna, cóż, porywająco nie wyglądają. Raczej na zasadzie ,,meh, gdzieś to już widziałem", chociaż motyw horrorowy i zapożyczenia z Bestiariusza Lovecrafta - tu może być dość dziwnie i zabawnie. xD. Kurła - minionki i jakieś pradawne byty z ksiąg zakazanych: beka gwarantowana. :DJavier umrze a Bratt zostanie jeżdżącym szefem zespołu xD
Opublikowano 21 lutego21 lut Ostatnio coś Pan Cena... jest ,,rozchwytywany" jako ,,ten idealny" (faktycznie, coś w tym jest, bo John ma specyficzny styl aktorski, jak i charyzmę - idealny do czegoś komediowego jak i bardziej poważnego, a czasami i do filmu czy serialu z miksem gatunkowym w tle xD) kandydat na akcyjniako-komedio-generyki streamingowe. Raz Netflix, raz Prime, Apple, teraz... znowu Netflix... xD. Chociaż sam opis filmu, obsada aktorska oprócz Ceny... no, nie powiem, wygląda to całkiem całkiem. Czyżby wyszło z tego coś dużo, dużo więcej niż typowo przeciętnie? Czas pokaże. W dniu 17.02.2026 o 21:39, mitra napisał(a):Javier umrze a Bratt zostanie jeżdżącym szefem zespołu xDTak, w sequelu ,,F1", któremu nie daję większych szans z zakresu fabuły etc., Bratt będzie zapewne jakimś mentorem nadchodzącej gwiazdy F1, która szturmem wdarła się do tego środowiska - powtórka z ,,Gran Turismo"?
Opublikowano 24 lutego24 lut Lepiej dla serialu, żeby to był całkowity reboot. Dla aktorki również, żeby nie nazywała się Dana Scully. Wtedy niech dupy strzelają na całego.Nie wiem też co tam chcą pokazać, no bo dosłownie wszystko już było a jak jeszcze doliczyć seriale jak Supernatural czy Twilight Zone to kaplica. Trza by ewentualnie te wszystkie kultowe motywy zrobić od nowa, ale KAPITALNIE.
Opublikowano środa o 11:235 dni Coogler zrobił kilka ciekawych rzeczy, zobaczymy. W dzisiejszych czasach X-files to raczej tematy konspiracji rządowych itp., niż ufoludków i stworków. Obecnie w natłoku seriali, nie przejdzie procedural z miałkim scenariuszem, musi być coś wyjątkowego, albo zjedzą ich.
Opublikowano środa o 13:085 dni Kto ich "zje"? Dzisiaj ludziom wciśniesz byle gówno, a i tak będą się jarać, bo lata "netflixowania" wyprało im mózgi z jakichkolwiek wymagań odnośnie scenariusza.
Opublikowano środa o 13:235 dni Ciekawi mnie dla kogo ma być ten reboot. Fani oryginału obejrzą z ciekawości może jeden odcinek po czym z uśmiechem politowania odpuszczą resztę i 50 raz odpalą klasyka, natomiast "modern audience" nawet nie będzie wiedzieć, że coś takiego powstaje, bo jest zbyt zajęte przeglądaniem szamba na tiktoku, ewentualnie dwudziestego sezonu RuPaul's Drag Race. Ile już mieliśmy takich eksperymentów dla nowoczesnej widowni? Doktor Who coś kiepsko sobie poradził, podobnie jak Wiedźmin, Velma, Willow, Akolita, 3/4 seriali na bazie Marvela czy teraz Star Trek, wszystko w pizdu anulowane albo ciągnięte na siłę mimo tragicznych wyświetleń.
Opublikowano środa o 13:365 dni 27 minutes ago, Wredny said:Kto ich "zje"? Dzisiaj ludziom wciśniesz byle gówno, a i tak będą się jarać, bo lata "netflixowania" wyprało im mózgi z jakichkolwiek wymagań odnośnie scenariusza.Trochę przesadzasz, nadal powstają barachła zgarniające słabe noty. Na Netflxie zdarzają się dobre i złe produkcje, jak wszędzie.
Opublikowano środa o 18:245 dni Ktoś pamięta że miał być reebot Starsky i Hutch, ale z babami w rolach głównych? Co do X Files to nie wiem po co to, nie licząc "zarobimy kupę siana!" Pewne seriale powinno się zostawić w spokoju, a nie tworzyć nowe wersje i kalać tym markę- bo bez podpięcia pod nią, nikt by na to kasy nie wyłożył.
Opublikowano czwartek o 16:124 dni Wiadomix... zapewne zwiastun ten... już pojawił się na tym forum w jakimś węższym, przeznaczony MK temacie. No ale... dla tego, co on pokazuje, jak się zaczyna, jak ciekawie zmontowany (być może) zapowiada nam przełomowy film z całego Uniwersum - no WoW! Petarda! łej Pany… łej… jestem fanowsko kupiony totalnie! Panisko Cage… wykapany Rzeźnik z The Boys, no wypisz wymaluj, i nie ma przeproś!
Opublikowano sobota o 14:462 dni Dość ciekawy newsik na ,,fdbPL"... Osobiście jestem za, tym bardziej, że Armstrong udzielił praw do zekranizowania swojej historii. Szczerze: nie pasuje mi tu jedynie Austin Butler jako profesjonalny zawodowy sportowiec, jak Armstrong na różnych etapach życia i kariery. Zapewne zdecydowała gaża, albo i nawet sama sylwetka Austina, która fizjologicznie zapewne się zgadza z tym jaką budowę ciała etc. posiadał (niesławny) Armstrong...
Opublikowano 6 godzin temu6 godz. Zobaczymy jak im to jechanie po wszystkich wyjdzie, trailer nawet spoko.
Opublikowano 2 godziny temu2 godz. Niby śmieszne, takie mega dziwne, bo typowo ,,bobaskowe" i dziecięce, ale co z tego, że ,,Pucio" taki może być.... skoro być może wybiorę się na niego do kina, dla samej tylko... Animacji. Dla jej stylu, techniki... Może być ciekawie, a lubię różnorodność w kinowej/filmowej/serialowej pasji.https://fdb.pl/wiadomosci/58857-pucio-po-raz-pierwszy-w-kinie-znani-artysci-w-filmowej-odslonie-popularnej-serii5 godzin temu, Ma_niek napisał(a):A ta wstawka z Megan z początku... i potem wiadomo z kim... O LOOOOL - świetna zapowiedź. Początkowo myślałem, że naprawdę jest to jakiś zwiastun materiału dodatkowego do ,,Krzyku VII", hue hue... Jest zajawka! :D
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.