Skocz do zawartości

Cinema news


Kmiot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Carter to kupa i tu nie ma obiekcji ale The Lone Ranger jako kino familijne było całkiem zgrabne. Fakt były mocne błędy w scenariuszu i reżyserii, a Depp zagrał płytko ale ogólnikowo obraz dał radę. Na brawa zasługuje na pewno portret Butcha Cavendisha granego przez Fichtnera (Prison Break). Książkowy przykład bandyty żywcem wyjętego z obrazów Sergio Leone.

Odnośnik do komentarza

Będzie sztos :)

 

Tymczasem jest foto Goblina i Enchantress w kostiumach (czy raczej uniformach) do adaptacji starego komiksu "Valerian and Laureline". Wszystko reżyseruje Luc Besson.

valerian-movie-cast-dehaan-delevingne-be

Noweli graficznej nie czytałem ale wątpię by był to space rollercoaster na miarę "Piątego Elementu". Ale obsada zacna: Clive Owen, Ethan Hawke, Rihanna  :yao:  czy sam Rutger Hauer. Luc ostatnio nie ma dobrej passy choć mam nadzieję, że "Valerian and the City of a Thousand Planets" nie skończy jak disney'owski John Carter. Ale daleko do tego. Premiera pod koniec lipca 2017.

Odnośnik do komentarza

Valerian kojarzy mi się z pierwszym bumem na komiks w Polsce z początku lat 90'. To chyba było wydawane przez magazyn Fantastyka i swoim czasie podobał mi się (specyficzny, trochę karykaturalny) klimat. Jeżeli mnie pamięć nie myli, to Star Warsy sporo czerpały z uniwersum Valeriana, więc w sumie nie dziwne, że w końcu wzięli się za adaptacje. Ciekawe ile zostanie z klimatu, ale patrząc na kostiumy, to chyba mało.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Będzie sztos :)

 

Tymczasem jest foto Goblina i Enchantress w kostiumach (czy raczej uniformach) do adaptacji starego komiksu "Valerian and Laureline". Wszystko reżyseruje Luc Besson.

valerian-movie-cast-dehaan-delevingne-be

Noweli graficznej nie czytałem ale wątpię by był to space rollercoaster na miarę "Piątego Elementu". Ale obsada zacna: Clive Owen, Ethan Hawke, Rihanna  :yao:  czy sam Rutger Hauer. Luc ostatnio nie ma dobrej passy choć mam nadzieję, że "Valerian and the City of a Thousand Planets" nie skończy jak disney'owski John Carter. Ale daleko do tego. Premiera pod koniec lipca 2017.

Valerian niezbyt męski, przez chwilę myślałem, że to Mila Jovovich ...

Komiks do dziś cenię, niestety aktorzy w wersji filmowej kompletnie nietrafieni;

valerian-laureline.jpg

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Zapomniałem całkiem o "Code 8" kuzynów Amell. Jak się okazało kuzyni nie tyle robią film co zbierają fundusze na jego produkcję

Tutaj rozszerzona wersja teasera z przed kilkunastu dni

Na chwilę obecną uzbierali 354,277 dolarów z wymaganych 200,000 i to w 9 dni. 

Pomysł na film dość ciekawy. Jak tak bliżej się przyjrzeć to taka wariacja nt. problemu imigrantów z Meksyku i ich wykorzystywaniu jako tanią siłę roboczą. Tyle, że zamiast meksykanów mamy ludzi z mocami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...