Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mari4n napisał:

To, że gdyby znowu trafiła się Spa i auto klasy R tylko wolniejsze, to dopóki nie pobiłbyś swojego obecnego czasu w Ferrari, to nie zapisałby się w rywalach. Jakby dało się usuwać się usuwać swoje czasy, wtedy byłaby taka możliwość.

Przy 48 konfiguracji tras i 8 klasach pojazdow znowu będziecie sie chcieli  ścigać na Spa w tej samej  klasie co obecnie ?

Wystarczy że nie będziemy powtarzać torów i tych samych klas co wydaje sie logiczne bo po co rozgrywać te same trasy podobnymi furami?

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

02:32,336 BenitoBoomFinito

 

Wynik na kierownicy czas dla mnie jest ok zbliżył bym się do 2.30 ale mi się nie chce życia tracić. Gratuluję zwycięzcom. I proszę teraz jakieś  wolniejsze auto co by słabsi gracze nie musieli patrzeć że odstają 10 sek, bo w ten sposób szybko to się nam znudzi.

 

0cfe3402-1cb0-448f-b956-ebe7169d8a51.png

Edytowane przez benito82pl
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Bartg napisał:

Jak do tego doszło nie wiem 

Bartg 2:25.392

72c481d9-5753-402f-ae70-32a06e54e9d2.png

Wiesz, że dodałeś chyba już łącznie 5 czasów i żadnego nie dodam? :blink: Kolega @benito82pl dokładnie ten sam błąd.

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, PiPoLiNiO napisał:

Głosowanko na kolejny tydzień wariaty.

 

Głosują: @Bartg @Paolo de Vesir @Magik @zloto @Deeejve

 

Tory do wyboru: Mugello Circuit (pełny tor) lub Maple Valley (pełny tor)

 

Auta do wyboru:  2018 Audi TT RS lub 2005 BMW M3

Jutro się przejdę ttką i tą beta, to dam znać co mi bardziej siedzi plus wrzucę czas jeszcze za ten tydzień. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Bartg napisał:

 

Elegancko, na jeszcze kolejny proponuje coś turbo wolnego z klasy D ;) Bo nam się będzie ekipa powoli wykruszać.

Myślę, że szybko zrozumiesz, że fura nie ma znaczenia. Czy będzie najwolniejsza czy najszybsza, @Magik ma talent którego my nie mamy. I tak zawsze będzie spora różnica. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...