Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Szymek napisał:

No dobra ale dlaczego nie mogę grać przez rywali i mój czas ma się nie liczyć? 

@PiPoLiNiO każdy mogły  dodać Cie do znajomych i byliby wszystko ładnie w tabeli. Sam byś zaoszczędzi kupę czasu z tym wpisywaniem czasu.

Tu robię kopiuj wklej, a Ty chcesz abym oszczędzał czas wpisując wszystkich ręcznie? Serio?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, PiPoLiNiO napisał:

Tu robię kopiuj wklej, a Ty chcesz abym oszczędzał czas wpisując wszystkich ręcznie? Serio?

No robisz kopiuj wklej i jeszcze powinieneś sprawdzać zdjęcia bo przecież ktoś mógł oszukać:)

Tak byś zrobił screen z tabeli w niedziele o 18 i wpisał na forum tylko punkt do klasyfikacji.

Mi poprostu lepiej rywalizować w rywalach, szybciej idzie to wlaczyc, mam wrażenie że leci więcej hajsu, wolę ducha bo można podpatrzeć gdzie się traci w zakrętach, jest tabela od razu z czasami a przecież zasady takie same jeśli chodzi o ! obowiazuja jak w grze dowolnej. Więc nie bardzo kumam czemu w rywalach nie można.

 

Odnośnik do komentarza

Tabela pokazuje czasy Twoich znajomych. Jakiś inny Twój znajomy musiałby dokładnie wiedzieć na jakim ścigamy się torze i jakim samochodem. Tu istnieje małe prawdobodobienstwo że ktoś by przeszkadzał. 

Co do czasów w tabeli to są uwzględniane tylko i wyłącznie te bez ! 

Zresztą sam wlacz jak będziesz mógł, ustaw sobie mojego ducha i zobacz jak to działa czy nie byłoby Ci wygodniej z tym wszystkim :lapka:

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza

Też jestem za tym aby się ścigać przez rywali. Dochodzą do tego duchy, które mogą niektórym pomóc i brak modyfikacji chyba pogody i nagumowania toru. 

 

edit: jeżeli jest jak @Mari4n pisze, to jednak chyba lipa z rywalami. Nie zauważyłem wcześniej.

Edytowane przez Marcin_wawa
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Mari4n napisał:

Jeżeli da się usuwać swoje czasy z rywali, to może jeszcze coś by z tego wyszło. Muszę to sprawdzić.

Edit: Nie widziałem nigdzie opcji usuwania swoich czasów z rywali.

A co to zmienia ?

U mnie póki co 25.257

Edytowane przez Szymek
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Szymek napisał:

A co to zmienia ?

To, że gdyby znowu trafiła się Spa i auto klasy R tylko wolniejsze, to dopóki nie pobiłbyś swojego obecnego czasu w Ferrari, to nie zapisałby się w rywalach. Jakby dało się usuwać się usuwać swoje czasy, wtedy byłaby taka możliwość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...