Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, spróbujmy tak. Będę wybierać 5 losowych osób i one będą odpowiadać w poście. Do wyboru 1 z 2 aut i 1 z 2 torów. To będzie najszybsze i chyba najsensowniejsze. A jak komuś nie pasuje to pretensje do tych od ankiety. 

 

Tory do wyboru: Maple Valley (pełny) lub Circuit de Spa-Francorchamps (pełny)

 

Auta do wyboru: 2020 Ferrari SF90 Stradale lub 2012 Mercedes-Benz C 63 AMG Coupé Black Series 

 

Głosujący: @Ins @Wooyek @Michał102 @Hubert249 @Aleks

 

Im szybciej wybrańcy odpiszą, tym szybciej zacznie się rywalizacja na ten tydzień. 

Edytowane przez PiPoLiNiO
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, PiPoLiNiO napisał:

Okej. 3 głosy zwyciężają, więc:

 

Tor na nowy tydzień: Circuit de Spa-Francorchamps (pełny)

 

Auto na nowy tydzień: 2020 Ferrari SF90 Stradale

 Chciałem tylko zauważyć, że Magik nie był wśród wytypowanych osób, więc na moje jest na razie 2:1 ;)

 

Tak tylko komentuję jako obserwator :hi:

  • This 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Luqat napisał:

 Chciałem tylko zauważyć, że Magik nie był wśród wytypowanych osób, więc na moje jest na razie 2:1 ;)

 

Tak tylko komentuję jako obserwator :hi:

Haha, faktycznie. nie spojrzałem na nicki. No więc czekamy na kolejne głosy. Dzięki

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dużo zależy od swoich ustawień. Każdy jeździ na swoich co IMO mija się z celem. U mnie jedyną asystą jest ABS i , bo chcę odtworzyć warunki najbardziej zbliżonych do tych w rzeczywistości, a niektórzy jeżdzą z linią hamowania. :reggie: IMO wszyscy powinniśmy sprawdzać się na tych samych ustawieniach gry i tych samych warunkach pogodowych.

Odnośnik do komentarza

Po to mamy kampanię, naukę auta i toru aby radzić sobie bez linii która jest no naprawdę potężnym ułatwieniem. W sumie cała nauka kontroli pojazdu ogranicza się do tego to kurczowiej trzymać sie będzie kolorowej linii. :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...