Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

Uzupełniłem czasy. @Magikbrak słów.

 

Panowie, jak dajecie zdjęcie to dodawajcie czas jako tekst abym mógł skopiować, a nie rzeźbić ze zdjęcia. I przypominam, nie edytujcie postów ze zdjęciem. Dodawajcie nowy post z nowym zdjęciem i czasem podanym w formie X:XX,XXX

 

Ktoś ogarnia działanie ankiet? Nie widzę nigdzie opcji aby ją zakończyć i zacząć nowej z autami do wyboru na nowy tydzień... 

Odnośnik do komentarza

Okej. Ruszyła się liczba osób, więc zmieniłem punktację na bardziej sensowną. Punkty będą za miejsca 1-10, a nie 1-5 jak rok temu. 

 

Przeczytajcie zasady dodawania czasów. Od tej chwili jak w poście nie będzie screen + czas w formie dokładnie: 2:22,222 NICK, nie będzie to brane przeze mnie pod uwagę. 

 

Niestety nie jestem w stanie zakończyć ankiety w żaden sposób i odpalić nowej z wyborem aut. Więc nie wiem jak dalej wybierać furę... Ktoś ma jakiś pomysł?

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

CZAS NICK

 

Kto nie potrafi się dostosować do podania prawidłowej kolejności 2 wyrazów, nie będzie na liście wyników. Więcej powtarzać nie będę. Od tej chwili wpisuje tylko prawidłowe wartości.

 

Niestety ankiety nie idzie zakończyć, nie idzie też nowej dodać, więc auto będę musiał wybrać sam na kolejny tydzień. 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Wooyek said:

Nie mam bladego pojęcia jakim sposobem wy tutaj po 2:12 robicie 

 

2:19,996 Wooyek

 

 

 

 

Maksymalnie opóźnione hamowanie na tarkach, zakręty lekkim uślizgiem na granicy toru ;) Na pewno nie warto hamować jak linia hamowania robi się czerwona, tylko kilka metrów później.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Bartg napisał:

 

Maksymalnie opóźnione hamowanie na tarkach, zakręty lekkim uślizgiem na granicy toru Na pewno nie warto hamować jak linia hamowania robi się czerwona, tylko kilka metrów później.

 

Nadal, może bym urwał ze 2 sekundy, ale 7? :rofl:

 

W ogóle źle mi się tym autem jedzie, ślizga się to jak pojebane, jakbym po lodzie jechał. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...