Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

2:38:481 KamilM1990

 

Nie wiem na jakich kodach wy gracie. Wydaje mi się że jadę życiówkę, hamuje maksymalnie późno jak się tylko da, zakręty ścinam jak najmocniej, łapy się pocą bo staram się nie wyjechać za trasę aby nie było wykrzyknika. Już w myślach, ale dojebałem czas, a tu 10 sekund straty i wychodzi że znowu będę okupował końcówkę tabeli. Dla mnie to nie do odrobienia :D

65dec0ea-e914-4073-9fb2-b848b7d5ad65.png

Edytowane przez KamilM
Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

Myślę, że dużo zależy od swoich ustawień. Każdy jeździ na swoich co IMO mija się z celem. U mnie jedyną asystą jest ABS i , bo chcę odtworzyć warunki najbardziej zbliżonych do tych w rzeczywistości, a niektórzy jeżdzą z linią hamowania. :reggie: IMO wszyscy powinniśmy sprawdzać się na tych samych ustawieniach gry i tych samych warunkach pogodowych.

Ogólnie trochę sam się zaorsłeś. Linia pomocnicza nie pomaga tylko utrudnia. Za to ABS meeeeega pomaga, a pierwsza 10 raczej go nie używa. Pogoda nie wpływa na nic jeśli nie pada. Deszcz utrudnia, więc nikt nie jeździ w deszczu. 

 

Także po prostu trenuj i nie szukaj dziury w całym. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Ja nie jestem jakimś wymiataczem i osiągnięcie dobrego czasu, to masa potu i czasu. Gdzie i tak do pierwszych zabrakło kilka sekund. Ogólnie pewne przyzwyczajenie wyniosłem z serii Horizon i tak. Gram na padzie, wszystkie asysty wyłączone (ABS też - czołówka gra z ABSem?), manualna skrzynia biegów (myślę o przesiadać na manual ze sprzęgłem - tak chyba też urywa się ułamki sekund?). Linia hamowania włączona, ale nie traktuje jej jak najświętszej prawdy. Kamera - najbardziej oddalona za pojazdem. 

 

24 minuty temu, Ins napisał:

Jest jakiś sposób by podejrzeć jak inni sobie radzą na tym torze, tą konkretną furą?

Niektórzy robią czasy przez zakładkę - rywale. Tam chyba powinno dać się włączyć ducha. Ale nie jestem pewny. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Aleks said:

Ja nie jestem jakimś wymiataczem i osiągnięcie dobrego czasu, to masa potu i czasu. Gdzie i tak do pierwszych zabrakło kilka sekund. Ogólnie pewne przyzwyczajenie wyniosłem z serii Horizon i tak. Gram na padzie, wszystkie asysty wyłączone (ABS też - czołówka gra z ABSem?), manualna skrzynia biegów (myślę o przesiadać na manual ze sprzęgłem - tak chyba też urywa się ułamki sekund?). Linia hamowania włączona, ale nie traktuje jej jak najświętszej prawdy. Kamera - najbardziej oddalona za pojazdem. 

 

Niektórzy robią czasy przez zakładkę - rywale. Tam chyba powinno dać się włączyć ducha. Ale nie jestem pewny. 

 

Nie wiem jak na padzie, ale na kierownicy próbowałem ze sprzęgłem to jakoś dziwnie wolno biegi ze sprzęgłem wchodzą :dunno: Bez absu nie umiem, przyzwyczaiłem się w prawdziwym aucie przy tych kilkunastu wizytach na torach w życiu i pewnie się nie odzwyczaje. Co do kamery to dużo lepsze czasy kręcę z kamerą na masce albo na zderzaku, lepiej czuć apexy zakrętu i punkty hamowania jak dla mnie.

  • Dzięki 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Chyba u SuperGT widziałem że po ulepszeniu sprzęgła albo koła zamachowego lepiej biegi wchodzą. Kamera z maski też mi najbardziej leży, bo dobra widoczność jest, i umiejscowiona na samym środku. To przesunięcie w kokpicie trochę mnie spowalnia.

Edytowane przez Mari4n
Odnośnik do komentarza

Opis jak ma wyglądać screen jest podany na pierwszej stronie.

 

Gramy w trybie GRA DOWOLNA/JAZDA PRÓBNA. Nie kombinować. Jakiekolwiek odstępstwo na zdjęciu, podany nick jako pierwszy i tak dalej, powodują że nie wpisuje czasu okrążenia. Kto nie potrafi pojąć tak prostych wymagań i się dostosować, sam jest sobie winny wariaty :)

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...