Skocz do zawartości

(Forza Motorsport) Liga Forumkowa


Jak wybieramy auto?   

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wybieramy auto?

    • co tydzień ankieta z 5 autami do wyboru
    • co tydzień wybiera auto jeden z uczestników według listy


Rekomendowane odpowiedzi

26 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Ja z przyjemnością dorzucę swój czas, ale jedna rzecz - z jakich c00rwa trybów korzystacie i jakich ustawień pogody/przeciwinków na torze aby mierzyć te czasy? :kekw: 

 

Jazda dowolna bez przeciwników, pogoda sucho, ja daje pochmurno, żeby słońce nie przeszkadzało ;) Jazda dowolna o tyle spoko, że masz te sektory w których możesz bić rekordy, przydatne przy urywaniu ułamków sekund.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Trzeba sobie uświadomić, że czołówka w tej rywalizacji będzie poza zasięgiem, moim zasięgiem. I będę rywalizował w dalszym szeregu. Choć jeden ranking, to wewnętrznych rywalizacji będzie kilka - mam taką nadzieję. Dlatego apeluje o wrzucanie czasów! Bo co innego walczyć o pozycję wyżej gdzie brakuje ułamków sekundy, a nie starać się urwać 4-6 sekund. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Urwałem jeszcze nieco na 02:13,547. 

Fotkę wrzuciłem w poprzedni post. 

 

Zapas tam jeszcze jest i powno jak zepniecie poślady, to 12ki wlecą na luzaku :)

 

Dajcie też znać czy coś zmieniacie w setupie i czy warto wykupić to auto. Ja wziąłem opcję wypożycz, ale set jest tam zablokowany. 

Edytowane przez Michał102
  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
55 minutes ago, Michał102 said:

Urwałem jeszcze nieco na 02:13,547. 

Fotkę wrzuciłem w poprzedni post. 

 

Zapas tam jeszcze jest i powno jak zepniecie poślady, to 12ki wlecą na luzaku :)

 

Dajcie też znać czy coś zmieniacie w setupie i czy warto wykupić to auto. Ja wziąłem opcję wypożycz, ale set jest tam zablokowany. 

 

Idź pan w chuj, ja zrobilem 13.9,ale gdzieś mi zaliczylo wypadniecie poza trase i chuj, a tu 547... Ja już nie widzę prawie marginesu na poprawę, auto kupiłem i już mam 44 level samymi czasowkami :reggie: Imho grzebanie w ciśnieniu opon i hamulcach, bo tyle można tylko pogarsza sprawę. Szkoda, że nie ma rywali w klubie w takiej formie jak Horizon, tam można było pięknie podejrzeć ducha i wiedzieć gdzie do nadrobienia mamy. 

Odnośnik do komentarza

Dobra przysiadłem trochę, drugie okrążenie sesji: 2:14:001 i potem chyba z 10-12 okrążeń i ciągle coś nie tak ale nadzieja była. W końcu zaskoczyło 2:13,385. Edytowałem pierwszy post.

@Michał102 wchodzisz na ambicje. :) I wpadł mi 50. lvl Audi. Heh

Edytowane przez Marcin_wawa
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
31 minutes ago, Marcin_wawa said:

Dobra przysiadłem trochę, drugie okrążenie sesji: 2:14:001 i potem chyba z 10-12 okrążeń i ciągle coś nie tak ale nadzieja była. W końcu zaskoczyło 2:13,385. Edytowałem pierwszy post.

@Michał102 wchodzisz na ambicje. :) I wpadł mi 50. lvl Audi. Heh

 

Następny Kubica :sadkek: Poczekaj, zaraz Michał nagle zrobi 2:11 i będzie pozamiatane :kaz: @PiPoLiNiOpoproszę update mojego czasu na 2'14.402

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Magik napisał:

Świry:pika:

Oho... Zaraz wpadnie 2:11 albo 2:10...

 

Panowie, jednak nie edytujcie postów. Dawajcie nowe ze zdjęciami. Myślałem, że łatwiej będzie ze starymi, ale jednak nie jest jak to ogarniam na telefonie. 

Odnośnik do komentarza

Proszę o dodanie. Strasznie długo nie grałem poważniej w wyścigówki i mam mnóstwo złych nawyków dlatego za cel będę sobie stawiał przede wszystkim skracanie dystansu do czołówki. Krótkoterminowo to chciałbym tu od dołu przebić  2:20 - po zmianie kamery na kokpit bez kierownicy i lekkie dostosowanie pov pod siebie zauważalnie się poprawiłem, także nadzieja jest.

 

20231014_104144.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 10.10.2023 o 21:36, zloto napisał:

Może jak wrzucę mój chujowy czas to inni też się przełamią i temat się trochę rozrusza xD 

 

No i namówił XD

 

@PiPoLiNiO prośba o dopisanie mnie ;)

 

Czekałem ze zgłoszeniem, żeby najpierw przejechać tor i porównać z waszymi wynikami. Wyszło 2:17,796, jak na mnie to spoko, a jeszcze mógłbym trochę urwać, ale ze względu na brak czasu już raczej nie będę poprawiał. 

 

image.thumb.png.a04fc6108ebb2cfc06d00b5efe4ca2d8.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...