Skocz do zawartości

PSX Extreme 315


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grześ napisał:

Czytając hyde park i felieton mam wrażenie, że Roger ma ochotę rzucić tym PSXem i wyjechać w Bieszczady

Roger wyjedzie w Bieszczady, a rolę rednacza przejmie potężny Wojciech Grucha. 

Nagłówki na okładce następnego numeru:

POLACY NIENAWIDZĄ MURZYNÓW W GRACH?

WSZYSTKO CO WIEMY O GTA VI.

RANKING GTA. NIE UWIERZYSZ, KTÓRA CZĘŚĆ JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU.

FANBOJ PLEJSTEJSZYN SPALIŁ DOM FANBOJOWI XBOXA. FANBOJ XBOXA W ZEMŚCIE ZGWAŁCIŁ FANOWI PLEJSTEJSZYN PSA (ZDJĘCIA)

WIEDŹMIN 4 - GŁÓWNYM BOHATEREM NIEBINARNY RUDY ŻYD AZJATA?

DLACZEGO NOWA ZELDA JEST SŁABA? (KONTROWERSYJNA OPINIA)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Pix napisał:

Roger wyjedzie w Bieszczady, a rolę rednacza przejmie potężny Wojciech Grucha. 

Nagłówki na okładce następnego numeru:

POLACY NIENAWIDZĄ MURZYNÓW W GRACH?

WSZYSTKO CO WIEMY O GTA VI.

RANKING GTA. NIE UWIERZYSZ, KTÓRA CZĘŚĆ JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU.

FANBOJ PLEJSTEJSZYN SPALIŁ DOM FANBOJOWI XBOXA. FANBOJ XBOXA W ZEMŚCIE ZGWAŁCIŁ FANOWI PLEJSTEJSZYN PSA (ZDJĘCIA)

WIEDŹMIN 4 - GŁÓWNYM BOHATEREM NIEBINARNY RUDY ŻYD AZJATA?

DLACZEGO NOWA ZELDA JEST SŁABA? (KONTROWERSYJNA OPINIA)

Zapomniałeś o: GRACZE SĄ OBURZENI.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2023 o 21:14, PiotrekP napisał:

@K.Adamus zawsze pisze dobre teksty do PSXa. Publicystyka pisma od lat trzyma poziom. 

Mam nadzieję że @K.Adamus przygotuje rzetelny tekst o historii serii Tekken. Kto tak naprawdę jest "ojcem" serii. Wielki fan Tekkena, czyli Kali tego nie wie :)  Jasne w internecie jest sporo info na ten temat, ale wolałbym aby w PE był odpowiedni artykuł. Premiera T8 coraz bliżej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie będę się wcinał kolegom, Kali i Konsolka zeżarli zęby na bijatykach, poza kwestiami historyczny mają swietną podbudowę jeśli chodzi o wiedzę na temat mechanik, sceny, innowacyjności względem innych mordoklepek. Research reaserchem, ale ja z pewnością nie mam tego "zyciowego kontekstu" :) no chyba że mortal, o mortalu mogę zawsze. Miałem w planach kilka stron o tym, co się wyprawiało z serią w czasach 6 generacji. Może kiedyś :p

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...