Jump to content

No Rest for the Wicked


Figuś

Recommended Posts

  • Replies 12
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gry z tak blisko ustawioną kamerą nie kojarzą mi się dobrze, trudno coś wielkiego w nich zrobić rozgrywkowo. Zazwyczaj są to gry typu "przesz do przodu, wszystko proste". No ale trudno wątpić w Moon Studios, które też ma na pewno budżet, którego zawsze chciało. I twierdzą, że zawsze ich pierwszym marzeniem było zrobić action RPG.

 

"Od sześciu lat ciężko pracujemy nad projektem naszych marzeń i pasji - nowoczesnym aRPG, napędzanym przez naszą miłość i ambicje związane z budowaniem świata i technicznym gameplayem (...) Po sukcesie Ori, uznaliśmy, że dojrzeliśmy, by w końcu to zrobić (...) To nasza własna wizja tego, co zawsze uważaliśmy za absolutną esencję gatunku aRPG, a jednocześnie robimy kroki naprzód i wprowadzamy innowacje tam, gdzie naszym zdaniem warto".

 

- brutalne, wymagające precyzji walki

- "wertykalność, jakiej nie było jeszcze w aRPG"

- NPC ze swoimi wątkami, sporo sekretów w lokacjach do odkrycia

- co-op do 4 graczy

- premiera Early Access "w tym roku fiskalnym", ale brzmi jak marzec, bo 1 marca ma być szersza prezentacja gry 

Link to comment
  • 2 months later...

Tak, winieta mocno średnia. Poza nią to jednak od razu rzuca się w oczy cudowny styl graficzny od chłopaków z moon. Fajnie wygląda też wszystko od strony samego gamepleju. Czuć moc ciosów, bloków itd.Co do reszty to myślę że można być spokojnym że dowiozą bo kto jak kto ale temu studiu po tym co pokazali z ori można spokojnie zaufać. Day 1 100%:boski_miszcz:

Link to comment
12 minut temu, ogqozo napisał:

Kurde jak zamknąć oczy i tylko słuchać, to wiadomo z jakiej gry to jest boss hehe.

Dla mnie ten boss to taki Ludwiczek z bb;) a dla Ciebie? Swoją drogą no krd jaram się.Wiadomo jak ktoś lubi klimaty dark fantasy w polączeniu z soulsowym gameplejem  no to nie ma opcji że przejdzie obok tego tytułu obojętnie.Ale poprzez udzwiękowienie, odgłosy i nawet tą całą winietę gra ta nabiera naprawdę mega fajnego odbioru.Nie należy zapominać też że seria ori do dzisiaj to jedna z topowych gier jeśli chodzi o jakość hdr.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.