Skocz do zawartości

No Rest for the Wicked


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chwalcie dnia przed zachodem, gra jest strasznie zabugowana, zobaczcie co się dzieję, kiedy próbujecie coś kupować u kupców, lub sprzedawać, te monety podwajają się, znikają, przy sprzedawaniu czasem tracisz kasę, dodatkowo odkryłem, że można się teleportować w dowolne miejsce na mapie po kliknięciu analoga, pomijając tą całą optymalizację, to uważam, że nie powinni wypuszczać tej gry w takim stanie i to jeszcze za taką cenę... 

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/live/tBsKp4CyBGw?si=FVh54iw-n1DT1xT6 Cowboy jak coś leci dalej.Mega grywalnie wygląda ten jego build pod 2h fat rolle. No nie mogę się napatrzeć na tą walkę. Niby zwyczajnie, wolno

Ale zarazem mega czuć ciężar broni itd. Jakością early acces jeśli chodzi o bugi zupełnie bym się natomiast nie przejmował To nie przypadkowy dev po którym wszystkiego można się spodziewać. Przypomnijcie sobie swoją przygode z Orim. Czy pamiętacie super tytuł czy zbugowane coś? Co do samej gry, mega fajnie wygląda system craftowania broni. Poprzez na wpół losowy loot możemy z białego przedmiotu zrobić niezłego koksa poprzez połączenie interesujących nas affixów. 

Edytowane przez Rash
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wleciał patch naprawiający niektóre bugi, skończyłem też ten umowny 1 akt, bo gra nie informuje, kiedy koniec. Pozostaje czekać na kolejne akty, oby niedługo, bawiłem się przednio, całość zajęła mi jakieś 15h, jedynie do czego bym się przyczepił, to mała ilość bossów, ale za to są świetnie zrobieni. Jest spory potencjał gry i jak będą ją jeszcze bardziej ulepszać to będzie hit :good2:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Kiszaka można lubieć, nie lubieć. Wiadomo jakie opinie przeważają o nim na forumku. W tym jednak filmie bardzo uczciwie i dokładnie wypunktowuje poszczególne plusy i minusy tej gry. Zgadzam się z nim przedewszystkim jeśli chodzi o itemizacje i wertykalność świata. To w jaki sposób devi sprawili że świat z izometrycznym rzutem jest tak złożony jest czymś wspaniałym.Konstrukcja poszczególnych poziomów sprawia że chce się po raz kolejny przemierzać dany poziom bo gdzieś coś tam jeszcze zamigotało w oddali. W skrócie to co tygryski lubią najbardziej:boski_miszcz: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...