Skocz do zawartości

Indiana Jones and the Great Circle


Rekomendowane odpowiedzi

Just now, dominalien said:

O poprawności politycznej w stosunku do nazistów jeszcze nie słyszałem, ale najwyraźniej nie jedno dno mamy jeszcze do przebicia.

Serio? Przecież w CoDach, Battlefieldach, Company of Heroes czy tych remakach Commandosów wszędzie wycinana jest swastyka i zastępowana jest Krzyżem Żelaznym, albo jakimś innym dziwnym symbolem w kolorystyce nazistowskiej swastyki. I to nie są żarty, to jest realny realny problem.

Odnośnik do komentarza

Odespałem, obejrzałem ponownie, nadal letnie, aaaale...

1) Jeśli przejście FPP/TPP będzie jak w Deus Ex, to w sumie spoko. Gorzej jeśli kamera będzie co chwilę latać jak pojebana przy masie skryptowanej akcji - aż do naszego porzygu.

2) Aż się prosi o tryb VR.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Homelander napisał:

Serio? Przecież w CoDach, Battlefieldach, Company of Heroes czy tych remakach Commandosów wszędzie wycinana jest swastyka i zastępowana jest Krzyżem Żelaznym, albo jakimś innym dziwnym symbolem w kolorystyce nazistowskiej swastyki. I to nie są żarty, to jest realny realny problem.

Akurat w takie rzeczy nie gram, myślałem, że swastyki są usuwane na Niemcy bo u nich nie wolno pokazywać.

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, dominalien said:

Akurat w takie rzeczy nie gram, myślałem, że swastyki są usuwane na Niemcy bo u nich nie wolno pokazywać.

 

It is legal to use the symbols for educational and artistic purposes, such as in films and videogames

 

Tylko, że wolno. Więc to są kretyńskie i szkodliwe decyzje samych niedouczonych twórców gier. Nie mam pojęcia skąd ta moda. W takim Wolfensteinie swastyki są na każdym kroku, nawet pokazują rzygającego i szczającego pod siebie Hitlera. I jakoś zero problemów. 

 

Odnośnik do komentarza

Żeby uciąć wszelkie spekulacje: wszędzie, w każdym kraju, łącznie z Niemcami i Austrią można używać swastyk w filmach czy grach pod warunkiem, że nie są wykorzystane do propagowania nazizmu bądz ideologii nazistowskiej. Nie ma czegoś takiego jak zabronienie używania symboli nazistowskich w grach. To twórcy, dla swojego własnego świętego spokoju zakłamują tak ważną historycznie i współcześnie sprawę. Jest to absolutnie niedopuszczalne i powinno być nagłaśniany i piętnowany każdy taki przypadek. A już w Polsce w szczególności

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Homelander said:

Żeby uciąć wszelkie spekulacje: wszędzie, w każdym kraju, łącznie z Niemcami i Austrią można używać swastyk w filmach czy grach pod warunkiem, że nie są wykorzystane do propagowania nazizmu bądz ideologii nazistowskiej. Nie ma czegoś takiego jak zabronienie używania symboli nazistowskich w grach. To twórcy, dla swojego własnego świętego spokoju zakłamują tak ważną historycznie i współcześnie sprawę. Jest to absolutnie niedopuszczalne i powinno być nagłaśniany i piętnowany każdy taki przypadek. A już w Polsce w szczególności

a grałeś już w Indianę, że jesteś pewien, że swastyk nie będzie? Machine Games w Wolfensteinach bardzo chętnie ubarwiało lokację nazistowskimi symbolami i podejrzewam, że tutaj będzei podobonie, tak jak w filmach z Indianą. 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Czoperrr said:

a grałeś już w Indianę, że jesteś pewien, że swastyk nie będzie? Machine Games w Wolfensteinach bardzo chętnie ubarwiało lokację nazistowskimi symbolami i podejrzewam, że tutaj będzei podobonie, tak jak w filmach z Indianą. 

 

Widziałem na screenie z bijatyką. Przeciwnik ma Krzyż Żelazny bez swastyki i  orła Wehrmachtu z pustym kółkiem w miejscu gdzie powinna być swastyka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...