Skocz do zawartości

Indiana Jones and the Great Circle


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ASX napisał:

Oby tylko nie nie soulsy gaas, albo open world.

 

Poproszę klasyczną singlową grę przygodową z zagadkami i  strzelaniem do nazistów, z klasyczną muzyką, ładną grafiką i w duchu starych filmów i będę bardziej niż szczęśliwy 

Gdybyśmy żyli w 2005 to pewnie, by tak było. Ja nawet nie oczekuję drugiego Uncharted. Moze być gra nastawiona na akcję jak RE4, gdzie większość czasu ciągnie się za  spust plus jakieś proste układanko- zagadki. Ale nie chcę open worlda czy dużych hubów. Chcę klimat egzotycznej przygody. Ładnej grafiki, zapierających dech widoków i dobry gunplay. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jestem ekspertem od lore The Elder Scrolls ale ludzie piszą że to kółko z gifa Bethesdy przedstawia jakies symbole z Obliviona. Pewnie chodzi o jakiś dodatek do TES Online.

 

To tytułowe Anciect Circle z Indiany będzie raczej czymś w tym stylu

20240112_173110.thumb.jpg.0bba683cc356d8b1de01fb681bbbce24.jpg

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie jestem ciekaw prezentacji, ale jakoś nie przemawia do mnie perspektywa z widoku z pierwszej osoby. Za Indianę Jonesa w stylu Uncharted i wzorowanej na nim pieczołowitej jakości dałbym się niemal pokroić, ale kurde dzisiaj granie w przygodową produkcję z Indianą w roli głównej w FPP wydaje się tak samo nienaturalne jak granie w wyścigi z kamerą umieszczoną wyłącznie na masce samochodu xd

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Quantum Flux napisał:

Strasznie jestem ciekaw prezentacji, ale jakoś nie przemawia do mnie perspektywa z widoku z pierwszej osoby. Za Indianę Jonesa w stylu Uncharted i wzorowanej na nim pieczołowitej jakości dałbym się niemal pokroić, ale kurde dzisiaj granie w przygodową produkcję z Indianą w roli głównej w FPP wydaje się tak samo nienaturalne jak granie w wyścigi z kamerą umieszczoną wyłącznie na masce samochodu xd

 No a dlaczego myślisz to tym FPP? 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Metroid Prime pokazał, że można zrobić grę przygodową w FPP, która nie opiera się tylko na strzelaniu. Mimo wszystko uważam, że nie będzie to FPP.

Metroid Prime nie był pierwszą grą w FPP, która nie skupiala sie na strzelaniu, wcześniej wynaleziono immersive simy, jakoś w 1994 :).

 

Ja tam bym chciał FPP, a to dlatego, że wtedy mogę grać najlepiej na moim ulubionym kontrolerze K+M :):). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...