Skocz do zawartości

Indiana Jones and the Great Circle


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Bzduras napisał:

Nadal jednak nie ten poziom i przede wszystkim nie ta skala co koniki dwa od Rockstara - oczywiście moim zdaniem :) Są gierki, są gry wybitne i jest RDR2.

Ale przecież RdR 2 czy nawet przywołany Cyberek po łatkach to są o klasę lepsze od tych AAAA od Sony z ostatnich lat. Ale no nie chcemy tu robić CW bo o "fabułach"  też można by dyskutować ;)

 

Niech sobie MS idzie swoją drogą, mają jakieś pomysły to niech robią, nie muszą kopiować byleby dobre gry wychodziły 

Odnośnik do komentarza

Ja zazwyczaj bardzo lubię gry od PlayStation Studis, ale jak mam ochotę na grę od Sony to po prostu gram w gry Sony. Nie oczekuje aby studia Microsoftu zaczęły robić gry na ich modłe. 

 

Indiana Jones nie musi być kopią Uncharted, by okazał się dobrą grą. Machinegames moze, w branży cierpiącej na deficyt kreatywności zrobić grę we własnym stylu

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.01.2024 o 07:09, ASX napisał:

Oby tylko nie nie soulsy gaas, albo open world.

 

Poproszę klasyczną singlową grę przygodową z zagadkami i  strzelaniem do nazistów, z klasyczną muzyką, ładną grafiką i w duchu starych filmów i będę bardziej niż szczęśliwy 

No i moje życzenia zostały spełnione. 

 

Singlowa przygodowa gra przygodowa, zagadkami i strzelaniem (głównie z bicza na tych filmikach, ale się liczy). Naziści są, klasyczna muzyka jest. Ładna grafika w duchu starych filmów jest. 

 

Jedyne co mnie niekoniecznie przekonuje to ten nacisk na pierwszą osobę, bo wydaje mi się że gra wyglądałaby jeszcze lepiej z trzeciej osoby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strasznie mi się wszystko podoba jak na razie. Twarz Forda jako Indiany (nie mogło być inaczej w sumie), tryb FPP z przeskokiem na TPP podczas sekcji platformowych, dynamika, akcja. Nie mogę się doczekać zwiedzania podziemi i rozwiązywania zagadek. Graficznie jest okej i widać że to silnik Wolfensteina ale to na plus akurat. Jedynie szkoda że głos to Troy Baker a nie Ford. :( 

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie najbardziej zachęcający pokaz dzisiejszego wieczoru. Szkoda, że jakość streama ubiła większość detali, ale miejscóweczki, klimat, lekki filmowy humor zachęcają mocno. Indy wskakuje na celownik, liczę na fajną gierkę :)

Odnośnik do komentarza

ale to wygląda zajebiście :banderas:  jest klimat Indiego, jest różnorodność, gameplay nie wygląda na mix skryptów spadania postaci z krawędzi, gra nie jest klonem uncharted i tomb raidera a wygląda na taką która ma własną tożsamość, oprawa i muzyka super.

Jedyne obawy budzi fpp i machine games które nie miało doświadczenia w takich grach, z drugiej strony Tango zrobiło HiFi...

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Daddy said:

ale to wygląda zajebiście :banderas:  jest klimat Indiego, jest różnorodność, gameplay nie wygląda na mix skryptów spadania postaci z krawędzi, gra nie jest klonem uncharted i tomb raidera a wygląda na taką która ma własną tożsamość, oprawa i muzyka super.

Jedyne obawy budzi fpp i machine games które nie miało doświadczenia w takich grach, z drugiej strony Tango zrobiło HiFi...

Machine games bez żadnego doświadczenia tchnęło nowe życie w Wolfensteina więc mają u mnie ogromne pokłady zaufania 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...