Skocz do zawartości

Indiana Jones and the Great Circle


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, balon napisał:

Pokazują puzzle, więc wiedzą że ludzie na to czekają i widać, że chyba nie będzie to tylko jakiś mini dodatek do gameplayu.

Niech już datę podają, bo mocne CZEKANKO 

 

niech tylko nie ogłupią tych zagadek, gdzie po 6 sekundach bezruchu Indy zacznie ci podpowiadać co robić, jak w pewnych grach Sony.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Figaro napisał:

 

niech tylko nie ogłupią tych zagadek, gdzie po 6 sekundach bezruchu Indy zacznie ci podpowiadać co robić, jak w pewnych grach Sony.

Tak szczególnie w Horizon Forbiden West. Ostatnio jak grałem była zagadka z jakąś datą i żebym czasem się nie pomyliłem zostałem poinformowany, że październik to 10 miesiąc w roku :pawel:

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.01.2024 o 16:38, Czoperrr napisał:

Jak ktoś ma wątpliwości co do przejść z FPP do TPP to polecam sobie przypomnieć Kroniki Riddicka bo tam jest to identycznie rozwiązane.

 

Riddick miał super lore. Szkoda, że tak szybko umarła marka, bo miała gigantyczny potencjał :frog:

Odnośnik do komentarza

Myślę że wszystko co zapowiedzieli wyjdzie w tym roku. 

Na huj mieliby wogóle pokazywać Indiane jeśli wiedzieliby że będą przesuwać, narażając się na hejt. Przecież mogli to przytrzymać, nikt o tym nie wiedział i byłby spokój. 

 

Na czerwcowej konferencji Indy i Avowed dostaną konkretne już daty (tak jak było ze Starfieldem i Forza) 

Odnośnik do komentarza

Nikt nie ogłasza daty premiery jeśli wie że jej nie dotrzyma. Jednocześnie robienie gier to na tyle skomplikowany proces że w ciągu tych kilku miesięcy jeszcze wiele rzeczy może pójść nie tak lub się wydłużyć, więc do ostatniego momentu nie można być pewnym że nie będzie opóźnienia. 

Odnośnik do komentarza

 

 

Fajne omówienie UVa, pisałem wcześniej no świetnie mi się go słucha. Oczywiście ma różne obawy względem zaprezentowanych gier ale mówi na tyle rzeczowo i daleko od jakichkolwiek wojenek, że często trudno się nie zgodzić.

Nawet jest odniesienie o braku dat premier gier które wychodzą dopiero w drugiej połowie roku. No i ciekawe też o tym że skutki pandemii często są odczuwalne i dziś 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Mam w stosunku do tego tytułu mieszany stosunek jako fan marki i osoba, której nowe Wolfensteiny (a przynajmniej pierwsza część spod ręki Machinegames) nie przekonały. Z perspektywą nie mam problemu, zwłaszcza, jeżeli zostanie przy jej użyciu dobrze zrobiony element zagadkowy i platformówkowy. Walka wyglądała dla mnie dosyć niemrawo, więc liczę, że albo będzie jej mało, albo w praniu będzie miała feeling znacznie lepszy, niż na pokazanym gameplayu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...