Skocz do zawartości

Indiana Jones and the Great Circle


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Shago napisał:

Który wyszedł jak wyszedł :kaz:

Jak Horizon to nie jest moja ulubiona gierka (może ze 360h za mało w to pograłem :ragus:), tak oddam wiele pod kątem growym aby nowy Indii w ogólnym rozrachunku zbliżył się jakością wykonania do Horizon :xboss: 

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No i nie jest też tak że jak jakis konkretny developer robił do tej pory jeden rodzaj gry to już do końca życia będzie robił ten sam. 

 

Przypominam że w zeszłym roku od studia które specjalizowało się do tej pory w survival horrorach dostaliśmy rytmicznego slashera. 

 

A co do Indiany to Todd Howard który jest dyrektorem mówił że to będzie mieszanka różnych gatunków. Czyli pewnie trochę strzelania, trochę zagadek i trochę eksploracji. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, ASX napisał:

No i nie jest też tak że jak jakis konkretny developer robił do tej pory jeden rodzaj gry to już do końca życia będzie robił ten sam. 

 

Przypominam że w zeszłym roku od studia które specjalizowało się do tej pory w survival horrorach dostaliśmy rytmicznego slashera. 

 

A co do Indiany to Todd Howard który jest dyrektorem mówił że to będzie mieszanka różnych gatunków. Czyli pewnie trochę strzelania, trochę zagadek i trochę eksploracji. 

Brzmi jak otwarty swiat po którym będziemy śmigac jakims jeepem itd. Ja bym chciał TPP w stylu Uncharted z piękną grafiką jak to mają open worldy Sony, ale żeby eskploracja była ciekawa i urozmaicona o zagadki środowiskowe o podobnym stopniu złozenia lub odrobinę trudniejsze niż w ostatniej trylogii TR (ogrobowce konkretniej mi chodzi). Pewnie będzie troche skrytpów itd.

Odnośnik do komentarza

Gotowi na nową grę w kochanym przez wszystkich frenczajz? Tak moi drodzy. Wielkie kino wkracza na konsolę Xbox Series X. 

Doświadczeny developer mający w swoim portfolio tak znakomite gry z serii Wolfenstein ( nie mylić tego dobrego rebootu z 2009, to dzieło Raven Soft.). 

Czujecie PODNIECENIE? To jedziemy. Oto całkowicie wizjonerskie podejście do legendarnej frenczajz.  Połączenie rogulike, gry akcji, open world mmo i tak kochanych przez wszystkich kooperacji online.  Do tego dynamiczne przejście między kamerą izometryczną i fpp. 

 

Wow to było świetne John, dzięki za pokaz. Na prawdę wow, tego się nie spodziewałem. Większość oczekiwała prostej, dobrej gry akcji. Nastawioną na eksploracje pięknych lokacji, dobrego gunplayu i jak to było w filmach - przygodę.  Ale przecież to wizjonerzy z Microsoftu tworzą dla nas te fantastyczne gry day one in gaypass. A wiadomo, że tam juz się klasycznych gier nie robi. 

 

  • WTF 4
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, ASX napisał:

ciekaw jestem jak ten post zestarzeje się za kilka godzin 

Czy wy na prawdę wierzycie, że Xbox pójdzie droga Sony i zacznie wydawać gry 4xA skupione na akcji, fabule i gameplayu? Do tego w TPP i w ładnej grafice. :leo:

 Gra będzie miała znaczek jakości Game Passa. Ten sam, który posiada Forza Motorsport, Redfall czy Halo Infinite ( w singlu, bo wiem, że coś tam poprawili w multi 15 lat po premierze) 

 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Halo Infinite to bardzo dobra gra, jeśli Indiana Jones będzie miał tą samą jakość to ja jestem spokojny. 

No chyba nie. Singiel to popluczyny, po starych poprzednich częściach i nawet z tym nie dyskutuj. Brzydkie, nudne, bez pomysłu. Brak zróżnicowanych środowisk. W jedynce dało się ogarnąć zimę, ale w HI już nie. 

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hubert249 napisał:

Czy wy na prawdę wierzycie, że Xbox pójdzie droga Sony 

że mają przestać wydawać gry? oby nie :) 

 

Cytat

skupione na akcji, fabule i gameplayu? Do tego w TPP i w ładnej grafice. 

Hellblade 2 możliwe że już za 4mc :obama:

 

Co do Indiany to przypominam tylko jak temacie głównym, że to machine games i grę robi mała ekipa, to tak jak ktoś oczekuje Tomb Raidera.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Bzduras napisał:

Zawsze bawi xd

Zanim ktoś rzuci się z widłami: jedyną grą AAAA jest nadal Red Dead Redemption 2, nawet w 30fps.

Oczywiście, że to nie prawda. Bo Cp2077 po patchach, Remaki od Capcomu, Elden Ring, Forza Horizon 4 czy Alan Wake 2 się łapią ( dla mnie) w tej kategorii 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hubert249 napisał:

No chyba nie. Singiel to popluczyny, po starych poprzednich częściach i nawet z tym nie dyskutuj. Brzydkie, nudne, bez pomysłu. Brak zróżnicowanych środowisk. W jedynce dało się ogarnąć zimę, ale w HI już nie. 

 

Szanuje twoje zdanie, ale mam też prawo do własnej opinii. A jestem fanem Halo od pierwszej części, każdą cześć kilkukrotnie. Infinite cierpi na to jak piszesz że cała kampania rozgrywa się w jednym podobnym środowisku. Ale moim zdaniem najlepsza kampania od 343, spójna historia, powrót klasycznego artstyle'u i przede wszystkim najlepszy gameplay w serii, sprawiają że w Infinite bawiłem się o wiele lepiej niż czwórce czy piątce gdzie 6 razy walczyliśmy z tym samym bossem. Zresztą jeśli spojrzeć na recenzje to zdaje się że nie jestem osamotniony w tej opinii. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Hubert249 napisał:

Oczywiście, że to nie prawda. Bo Cp2077 po patchach, Remaki od Capcomu, Elden Ring, Forza Horizon 4 czy Alan Wake 2 się łapią ( dla mnie) w tej kategorii 

Nadal jednak nie ten poziom i przede wszystkim nie ta skala co koniki dwa od Rockstara - oczywiście moim zdaniem :) Są gierki, są gry wybitne i jest RDR2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...