Skocz do zawartości

Indiana Jones and the Great Circle


Rekomendowane odpowiedzi

No ale chyba nikt nie spodziewa się gry na 9.5 na meta, prawda? To nie będzie Obywatel Kane, czy 12 Gniewnych Ludzi. Jak to będzie pokroju Poszukiwaczy, albo Krucjaty to będę zachwycony. Jak będzie poziom Świątyni to będzie super. Poziom rozrywkowości Avengersów? Super. Boję się tylko, że przekombinują jak Crystal Dynamics z Rise of Tomb Raider i gra ugrzęźnie w głupich mechanikach zamiast robić to co Indiana Jones robi najlepiej: dostarczać zajebistej rozrywki. Tylko i aż

Odnośnik do komentarza

Kurde mam trochę mieszane uczucia w stronę będzie dobrze.
Sama rozgrywka z tego co pokazali to więcej niż się spodziewałem i tutaj jestem już spokojny o gierkę. Klimat też spoko oddany, grafa ok.
Tylko boli mnie deczko ten widok z pierwszej osoby. No ale liczę, że gra będzie taka jak na tym pokazie czyli FPP, a nie FPS…
 

Podsumowując, jest dobrze (nawet bardzo dobrze z tego co pokazali) . CZEKANKO. Oby mi tylko do premiery passa starczyło, bo mam do stycznia 2025 :) 

 

Odnośnik do komentarza

Walory produkcyjne raczej branży do przodu nie popchną, ale to może być niezła przygoda. 

Jak się przyjmie pozytywnie to liczę dostaną zielone światło do dalszego rozwoju marki, dobrych przygodówek nigdy za mało. Trochę jak robi to Respawn z marką Star Wars. 

Pod koniec roku to ocenimy.

 

 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, devilbot napisał:

 

Dobre skojarzenie, machingames to studio założone przez pracowników starbreeze czyli twórców Kronik Riddicka:lapka:

Coś mi się tak właśnie kojarzyło. A ci zrobili przecież jeszcze fajne The Darkness i Syndicate. No i idąc dalej tym tropem, to bynajmniej MachineGames nie jest studiem bez doświadczenia :lapka:

 

Tylko te przejścia w tpp... no nie podoba mi się to, dla full immersji mogli tego nie robić. Za to tutaj, jak do mało której gry w fpp pasowałyby jakieś mega zajebiście animowane dłonie. Jak w Thief z 2014, którego chyba nawet do dzisiaj nic pod tym względem nie przeskoczyło. Zbieranie skarbów i rozwiązywanie zagadek w Indianie z takimi animacjami jak w tymże Thiefie wyrywało by z kapci.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, KrYcHu_89 napisał:

Najbardziej nie pasuje ten Troy Baker, ktoś Wie dlaczego taka decyzja? 


Pewnie dostępność. Baker podkłada głos średnio w co trzecim AAA:D No i Ford nigdy tego w grach nie robił, jak ktoś wyżej wspomniał.

Wygląda to to lepiej niż się spodziewałem. FPP zaskakuje, może być miód. Jedynie co, to niektóre animacje i mimika wyglądają średnio. Mam wrażenie, że gry Machine Games technologicznie trochę drepczą w miejscu od czasu, kiedy zabrali się za Wolfensteiny. A The New Order zaraz będzie miał 10 lat...

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, messer88 napisał:

 

no, szkoda że to nie openworld wyścigi albo rpg na 100h z Indym. 

 

Szkoda, że nie inspirowali się najlepszą grą jaka wyszła z tego uniwersum czyli Indiana Jones and the Emperor's Tomb.

 

A to bylo za czasow PS2 i grając pare dni temu bawię się jak za pierwszym razem gdy to włączałem.

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Frantik napisał:


Pewnie dostępność. Baker podkłada głos średnio w co trzecim AAA:D No i Ford nigdy tego w grach nie robił, jak ktoś wyżej wspomniał.

Wygląda to to lepiej niż się spodziewałem. FPP zaskakuje, może być miód. Jedynie co, to niektóre animacje i mimika wyglądają średnio. Mam nadzieję, że gry Machine Games technologicznie trochę drepczą w miejscu od czasu, kiedy zabrali się za Wolfensteiny. A The New Order zaraz będzie miał 10 lat...

Harrison Ford podkładał głos w grze Lego Star Wars the Force Awakens.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Daffy napisał:

Najlepsza gra o Indym to Fate of Atlantis przecież, legendarna wręcz pozycja

No, ale by było wycie, gdyby The Great Circle okazał się być point&clickiem :D To już nie te czasy. Natomiast do grona dobrych gier z Indym dorzucił bym jeszcze The Infernal Machine. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...