Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Pix napisał(a):

Majk to z tego co pisał to chyba ma jakieś większe problemy zdrowotne, Kali zresztą to samo. Roger jest ślepy, Adamus ma wysoki cholesterol, Koso jakiś czas temu chwalił się paraliżem twarzy, a Myszaq zmienił ubrania na XXL. Dbajmy o tych naszych dziadków.  

Zaraz będzie mem z kostucha ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pix napisał(a):

To jest niespotykane wręcz, żeby Konsolajte przyznawał 8/10 grze AAA od dużego wydawcy. Ale Stellar Blade ma wszystko, co sobie ten chłopak ceni. Przyjemny gameplay, cycki i brak fabuły.

 

Może liczba 8 mu się z czymś skojarzyła przy pisaniu recki i ocenianiu ? :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Pix napisał(a):

To jest niespotykane wręcz, żeby Konsolajte przyznawał 8/10 grze AAA od dużego wydawcy. Ale Stellar Blade ma wszystko, co sobie ten chłopak ceni. Przyjemny gameplay, cycki i brak fabuły.

W zasadzie to myślałem nad 7/10 i w zasadzie to jest bardziej adekwatna ocena. Jednak mimo powtarzalności/recyklingu potworów, dziwnego designu momentami i trochę zbyt wieku elementów wrzuconych to mimo wszystko bawiłem się dobrze, jeśli chciało mi się zrobić wszystko + fakt ze jest tutaj tyle rzeczy, które normalnie by były jako płatne dlc to trzeba docenić. 
+ boobs ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Konsolite napisał(a):

W zasadzie to myślałem nad 7/10 i w zasadzie to jest bardziej adekwatna ocena. Jednak mimo powtarzalności/recyklingu potworów, dziwnego designu momentami i trochę zbyt wieku elementów wrzuconych to mimo wszystko bawiłem się dobrze, jeśli chciało mi się zrobić wszystko + fakt ze jest tutaj tyle rzeczy, które normalnie by były jako płatne dlc to trzeba docenić. 
+ boobs ;)

Błagam, wrzuć tę reckę do forumkowego tematu razem z tym postem. Chcę zobaczyć jak świat płonie :vegeta_smile:

  • Haha 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.05.2024 o 18:42, LeifErikson napisał(a):

Druga połowa miesiąca, a tu nie rozwinął się w ogóle wątek "u mnie nie ma", "nadal czekam", "gdzie mogę się zwrócić po zwrot pieniedzy", więc chyba sytuacja z wysyłkami dość powszechnie się poprawiła? U mnie był już jakoś początkiem tygodnia i nawet nie pogięty, prawie mint. 

 

Zauważyłem że prenumerata ma jeszcze jedna zaletę- odfoliowywanie nowego numeru to trochę jak odfoliowywanie nowo zakupionej gierki w pudełku. Te same hormony szczęścia się uruchamiają. :fsg:


U mnie dalej pusto, wawa 300 metrów od poczty.

Chyba, że to ew jakiś problem z samym przejęciem prenumerat od starego wydawnictwa @Perez? Bo ten numer to jak raz pierwszy z przedłużonej wcześniej prenumeraty:

Zrzutekranu2024-05-19o23_30_26.thumb.png.05a0ee83fc2f2bfa1744dee90286d2e5.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jar3czek napisał(a):


U mnie dalej pusto, wawa 300 metrów od poczty.

Chyba, że to ew jakiś problem z samym przejęciem prenumerat od starego wydawnictwa @Perez? Bo ten numer to jak raz pierwszy z przedłużonej wcześniej prenumeraty:

Zrzutekranu2024-05-19o23_30_26.thumb.png.05a0ee83fc2f2bfa1744dee90286d2e5.png


Jak jest PDF to raczej i papierowe wydanie poszlo. Daj znac na prenumerata@psxextreme.pl - ogarniemy :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Konsolite napisał(a):

W zasadzie to myślałem nad 7/10 i w zasadzie to jest bardziej adekwatna ocena. Jednak mimo powtarzalności/recyklingu potworów, dziwnego designu momentami i trochę zbyt wieku elementów wrzuconych to mimo wszystko bawiłem się dobrze, jeśli chciało mi się zrobić wszystko + fakt ze jest tutaj tyle rzeczy, które normalnie by były jako płatne dlc to trzeba docenić. 
+ boobs ;)

Dobra, dobra. W pograduszkach też mówiłeś, że 7/10, ale ostatecznie 8. W PE piszesz, że może nawet 8+. Po prostu Twój rozum broni się przed wystawieniem takiej wysokiej oceny głośnej grze triple A, ale jednak Ewce udało się roztopić zimne serce z lodu Dariusza. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pix napisał(a):

Dobra, dobra. W pograduszkach też mówiłeś, że 7/10, ale ostatecznie 8. W PE piszesz, że może nawet 8+. Po prostu Twój rozum broni się przed wystawieniem takiej wysoki oceny głośnej grze triple A, ale jednak Ewce udało się roztopić zimne serce z lodu Dariusza. 

Głośna to ta gra jest / była z powodu dramy.

Natomiast wedle skali psxe 8, to gra bardzo dobra i tutaj dochodzimy do kwestii tego co napisałem w 3groszach. 
B68ED1E7-D2CF-4924-A66C-386AB8C9F51D.thumb.jpeg.ebda3eab045b8ceadef2cc217b291ae0.jpeg

Tylko biorąc pod uwagę jakie gry często dostają wysoka, wręcz maksymalna ocenę (tlou ekhem) to mimo wszystko stellar blade będąc mocnym 7/10 zasługuje na ten jeden punkt w ocenie więcej. Choćby za walory wizualne ;)

 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Pix napisał(a):

Co sądzisz o pomyśle zrezygnowania z ocen?

To mogło by przejść, gdyby nie kwestia przyzwyczajenia ludzi czytających oraz piszących. Mówisz 7/10 i wszystko jasne, podobnie jak z wydawcami - oni kochają cyferki.

Prędzej  bym proponował unowocześnić system, wedle naszego różnica pomiędzy 6 a 8 jest niewielka, + dodawać przy cyferce „opis” czyli 8(bardzo dobra) itp.

+ to co już było wałkowane wielokrotnie czyli aby pewne gry nie trafiały do pewnych jednostek, chyba ze w formie 3gr. 
Jednak tego typu zmiany będzie trudno wprowadzić w życie, z rozmaitych powodów, wiec raczej niewiele się zmieni…

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Osobiście też jestem przeciwnikiem ocen. 2, 3 zdania podsumowania w rameczce, wypis plusów i minusów.

 

Ewentualnie każdemu zgredowi 3 foty zrobić, podjaraną, średnio podekscytowaną i taką "meh" - potem wybraną dodawać pod recenzją :D

 

Ale to takie gdybanie, temat raczej nie do ruszenia

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...