Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

A dataminer has revealed several details on the upcoming Assassin’s Creed Shadows (formerly Assassin’s Creed Red) post-launch content.

The dataminer, named @Ubisoft_Frax has outlined several new details and prices on Assassin’s Creed Shadows’ post-launch content. According to the dataminer, Shadows will launch with at least two post-launch new expansions at $25 each, or you can buy the Season Pass for $40.

In addition to the post-launch content, the data miner has also revealed the prices for the upcoming Helix currency, which is the Assassin’s Creed currency, to purchase in-game items.

500 Helix – $/€5
1050 Helix – $/€10
2300 Helix – $/€20
4200 Helix – $/€35
6600 Helix – $/€50

It’s currently unclear on how Assassin’s Creed Shadows’ content will be priced in-game, but Insider Gaming understands that the currency will be used inside Infinity, the central hub for Assassin’s Creed.

Images sent to Insider Gaming show that cosmetic items can be purchased via earnable and purchasable currencies. This includes the likes of cosmetic changes to your clothing, weapons, and more.

 

https://insider-gaming.com/assassins-creed-shadows-dlc/

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo1986 napisał:

Ja ukończyłem całą rpg-ową trylogię, ale przejście Mirage jeszcze przede mną (grałem w demko). Na razie póki co jaranko baardzo umiarkowane, ale może po Mirage będzie lepiej

 

Nie będzie. Liczyłem na tego Mirage bo wygląda na powrót do korzeni po tej bezsensownie wielkiej Valhalli. Ale historia porywa jak wyprawa na grzyby. W sumie cała gra nie porywa, znuży Cię w mig. Przykro mi

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

No i ja was rozumiem, też jestem lekko oburzony ale nie skreślam całej produkcji bo główna postać jest czarna. Tutaj jeśli dobrze to rozegrają to może być nawet ciekawe. Wyobraźmy sobie CJa z GTA San Andreas, który jest biały i chce się wkupić w łaski czarnuchów :gigabeta:

 

chyba, że ubisoft standardowo wpierdoli lewacką propagande, silne kobiece postacie, przekłamanie historyczne, murzyna identyfikującego się jako kobieta, questy pisane przez zoomerów i feministki to wtedy machającypapież.jpg. 

 

Edytowane przez Rooofie
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...