Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Shadows


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Nyu napisał:

 

Nioh - biały, zero oburzeń

Shadows - czarny, koniec ubisoftu xd


I to jest w punkt podsumowanie tych dwóch oszołomów dracych ryja o czarnego samuraja. W grze w która i tak pewnie nie zagrają ale z innych powodów. Pamietam jak jeden z nich siedział w temacie innej gierki w która nie chciał grać a najebał tonę postów i sobie nawet avka pod nią zrobił.

 

Beka z atencjuszy

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Lochu napisał:

Przeczytałem parę ostatnich postów, ale nie wiem czy ktoś wspominał o Yasuke? Czytałem jakiś czas o nim ale czy to prawda

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Yasuke

Trzeba nie miec rigczu, zeby traktować wiki jako sensowne zrodlo informacji. To nie pierwsza sytuacja, ktora obnaza tę stronę

 

GNtD4u2XcAAkCv0?format=png&name=large

 

Nawet jak robia edycje to sie obrazaja

qob2ufD.png

 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam proste rozwiązanie problemu głownego bohatera, tylko dziwię się czemu Ubisiaki nie pójdą tą drogą?

 

Jaki problem zrobić kreator postaci, gdzie każdy gracz stworzy sobie assassyna według własnych upodobań? Mniej kłopotów, dram na reddicie, internetach i wszechobecnego bólu dupy że jest Kilimba Bulunga zamiast Kunio Kuna.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, SebaSan1981 napisał(a):

Ja mam proste rozwiązanie problemu głownego bohatera, tylko dziwię się czemu Ubisiaki nie pójdą tą drogą?

 

Jaki problem zrobić kreator postaci, gdzie każdy gracz stworzy sobie assassyna według własnych upodobań? Mniej kłopotów, dram na reddicie, internetach i wszechobecnego bólu dupy że jest Kilimba Bulunga zamiast Kunio Kuna.

Mnie się to w AC podoba, że mamy zawsze postacie fabularnie wykreowane. W Odsyssey to było fajnie zrobione, bo mieliśmy babę i chłopa i w zależności od tego kim graliśmy to się ładnie fabularnie zazębiło. W tej części raczej tak być nie może, to będzie raczej jak w Syndicate. 

 

Nie sposób też odmówić Ubisoftowi, że akurat w kilku Asasynach fabuła im się udała, a Ezio to postać kultowa.

 

Wyboru murzina w Japonii bronił nie będę, pojechali po bandzie, no ale to Ubisoft, nie ma bardziej inkluzywnej korporacji, pewnych granic nie powinni jednak przekraczać...

 

Gra pewnie będzie co najmniej dobra, a czy lepsze niż poprzednie to zobaczymy, robią ją ponoc bardzo długo (Mirage to był mniejszy projekt robiony zupełnie obok), więc mimo kontrowersji trzymam kciuki, jako gracz, a nie lewak, czy tam prawak.

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Mnie się to w AC podoba, że mamy zawsze postacie fabularnie wykreowane. W Odsyssey to było fajnie zrobione, bo mieliśmy babę i chłopa i w zależności od tego kim graliśmy to się ładnie fabularnie zazębiło.


Tylko z tą fabularną kreacją to od dawna u nich jest słabo i akurat duet z Syndicate to straszne wydmuszki (podobnie zresztą, jak cała reszta eNPeCów w tej odsłonie - tam tylko klimat robił).
Jeszcze Arno w Unity był spoko, choć to taki Ezio 2.0 i widać było, że próbowali powtórzyć to, co już kiedyś chwyciło.
Shay z Rogue był interesujący głównie ze względu na drugą stronę barykady, a z tych nowszych no to Bayek był nawet spoko, ale ogólnie to w przypadku UBI nie liczyłbym na fajnie wykreowaną postać.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Wredny napisał(a):


Tylko z tą fabularną kreacją to od dawna u nich jest słabo i akurat duet z Syndicate to straszne wydmuszki (podobnie zresztą, jak cała reszta eNPeCów w tej odsłonie - tam tylko klimat robił).
Jeszcze Arno w Unity był spoko, choć to taki Ezio 2.0 i widać było, że próbowali powtórzyć to, co już kiedyś chwyciło.
Shay z Rogue był interesujący głównie ze względu na drugą stronę barykady, a z tych nowszych no to Bayek był nawet spoko, ale ogólnie to w przypadku UBI nie liczyłbym na fajnie wykreowaną postać.

Tak, wciąż jednak to napisana postać, a nie jakiś typ z generatora, od tego są inne gry ( mowię ogólnie, czarnuch mi nie pasuje, nic raczej tego nie zmieni i będzie niesmak, o ile zagram). 

 

Mnie się akurat podobała jeszcze Kassandra z tych nowszych. 

 

Jakoś nie pasuje mi tutaj akurat generator, chociaż to też dałoby się oczywiście zrobić. 

 

W sumie o tej czesci to prawie nic jeszcze nie wiemy, czy bedzie bardziej RPG, czy bardziej jak stare części i Mirage też nie wiemy, zobaczymy 10tego, czy to wciąż tylko kopia kopii, czy może leciutki powiew świeżości. 

 

Mnie głównie ciekawi, jak zaprezentują Japonię, bo światy to oni potrafią robić i można sobie pierdolić głupoty w temacie, że nie, ale są w tym akurat aspekcie zawsze bliski topu. Będzie też można fajnie zrobić porównanie z Tsushimą i Roninem. 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie lubię tę serię, jednakże jakimiś wielkim fanem nie jestem. Niestety coraz mocniejsze akcenty woke + wymogi "bycia online" mocno zniechęcają mnie do ubisoftu.

Dla mnie głównym powodem dla którego nie kupię tej gry jest już sam fakt konieczności bycia online podczas instalacji najnowszej części z płyty. Nie obchodzi mnie to, że to tylko chwilowy proces/że każdy ma konsolę/komputer z internetem. Zresztą wg mnie to dopiero początek "dokręcania śruby" przez pazerne korporacje.

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Figaro napisał(a):

 

hmm, czyli takie połączenie starego i nowego Asasyna.

Tak, może brak to za dużo powiedziane. Raczej chyba chodziło w tym o to, że mniej oparte na liczbach i skalowaniu wszystkiego przesadnie pod bullet sponge, a bardziej organiczne i uproszczone będą te systemy. 

 

O bohaterach:

 

"Most main quests can be completed as either Yasuke or Naoe, allowing for freedom of approach. However, both characters also have their own specific missions playable only by them, as well as bespoke introduction quests."

 

"Yasuke and Naoe have individual skill trees and gear, but share XP, collected weapons, and resources."

 

Czyli wygląda, że sporą część gry będzie można tak naprawdę grać jedną z postacią. 

Odnośnik do komentarza

W forumowej bańce nie dowiesz się jakie to jest mocne IP. Oprócz gier powstają komiksy, książki, figurki itp, a skoro powstają to znaczy że się sprzedają. Stąd nie dziwią dobre wyniki preorderów mimo obecności murzyna.

 

Prawdziwi zagrajmerzy, normalne zdrowe chłopaki i obrońcy białej rasy nie sa większością rynku chociaż bardzo by chcieli.

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...